Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sacin yaglaninca tara bi guzel her yere yayilsin o yag
Dun yikadim mesela. Ama urun kullandim. Iste curly girl metoduna uygun leave in kremi,jolesi.

Sabah islatip fisfis ile tarayip Homer Simpson in uyguladigi gibi yapacagim.
Yapmadigim gun yaglanir herhal

Gecen sene bunalip belime kadar olan saçlarımi ensede kestirdim, omzuma yeni geldi daha. Ben boyle yavas uzayan bi sac gormedim yav

Benide babam alistirdi bir kere kurtlu solucanli bir belgesel izlemistim butun gece burnumu yiyorlar diye aglayip ruya gördüm

Gecen sene bunalip belime kadar olan saçlarımi ensede kestirdim, omzuma yeni geldi daha. Ben boyle yavas uzayan bi sac gormedim yav
Seninkide kusmus benimkiler gibi
Ayni durumu yasadim cunku. Aldim makasi kestin. Korkunc oldum,kuafore gittim. E dahada kisaldi tabii ki. Daha yeni omzuma geldi. Halbuki cok hizli uzardi

Haftada 2 yikiyordun. Bazen 1e indirmek istiyorum Ama yaglaniyor. Gerci eskiye Gore daha gec yaglaniyor.
Benim sac tipim haftada 1yikanmaliymis
Ben en fazla haftada 3 yıkarım sac tipimi bilmiyorum kendimve gozlemliyorum ve sac derim kepeksiz kasinti vs yasamiyorum

Ben kasim ayi omuzda kestim ama kat vererek ve arka dip sacimi kesmedim uzunlugu orda kaldi onunla avunuyorum atimmi özelden hahaha kesmeseydim komple belimdeydi su an ah ahhhhh bida kesmicem

Ben en fazla haftada 3 yıkarım sac tipimi bilmiyorum kendimve gozlemliyorum ve sac derim kepeksiz kasinti vs yasamiyorum
Ben cok yasiyorum ya kepegi su 1 aydir yok,kafeinli sampuan kullandigimdan bence. Ona baslayinca gecti. Sacimi og gibi yapti Birde dokuluyor

Ben cok yasiyorum ya kepegi su 1 aydir yok,kafeinli sampuan kullandigimdan bence. Ona baslayinca gecti. Sacimi og gibi yapti Birde dokuluyor
Çinko ve demir degerine baktirdin mi hic ? Dökülmenin sebeplerinden en onemlisi bu degerler. Fazla urun kullanimida iyi degil ya soyle haftada 2 yada 1 yika saçlarını birak yağlansin kendi yağinda sac derin bi yenilensin ?

Çinko ve demir degerine baktirdin mi hic ? Dökülmenin sebeplerinden en onemlisi bu degerler. Fazla urun kullanimida iyi degil ya soyle haftada 2 yada 1 yika saçlarını birak yağlansin kendi yağinda sac derin bi yenilensin ?
Demir iyi, cinko bilmiyorum. D vitamin dusuk. Suana kadar tek sampuan kullandim dun ve bugün sampuan disinda birsey kullandim

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-12-15-45-44-494_com.android.chrome.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 27
  • 12520266-1374760819584869.webp
    62,7 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2022-05-12-15-43-32-975_com.android.chrome.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 27
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…