Saç Bakım Ürünleri Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yagi alabilirsin canm attigim fotodaki soldakiler de sprey seklinde krem. Dus sonrasj nemli saca onu sıkıp sonrasinda yağ suruyorum nemini koruyor
Hi kremleri söylediğini görmemiştim ondan da alayım o zaman.
Durulanmayan krem o zaman dimi bunlar.

Haftada 3 güne indirin saç yikamayi, sac deriniz kendi yağında biraz kendine gelir toparlanir. Vucut duşunu hergunde alsaniz sorun yok ama saclar her gun yikanmamali maalesef
Evet doğrusu da o ama işte işe güce yağlı saçla gidince de çok rahatsız oluyorum
Ama en azından diğer günü kuru şampuanla falan geçirip hiç değilse 2 günde 1 yıkasam iyi olacak :)

Haftada 3 güne indirin saç yikamayi, sac deriniz kendi yağında biraz kendine gelir toparlanir. Vucut duşunu hergunde alsaniz sorun yok ama saclar her gun yikanmamali maalesef
Haftada 2 yikiyordun. Bazen 1e indirmek istiyorum Ama yaglaniyor. Gerci eskiye Gore daha gec yaglaniyor.
Benim sac tipim haftada 1yikanmaliymis

Her tur belgeseli izlerim ben hic farketmez, hayvan, insanlarin hayatlari, fabrikalarin isleyisi... merakliyimdir
Bazen geç saatlerde balıkların belgeseli oluyor bir kere denk gelip izlemiştim de sabaha kadar balıklı şeyler görmüştüm rüyamda sjsj.
Bizde babam meraklıdır sen babam gibi ne bulursan izliyorsun anlaşılan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…