Anket Sabah programlari, yarismalar, magazin kaldirildi, ne seyretmek istersiniz?

sabah prog.yarismalar,magazin kaldirildi.ne seyretmek istersiniz?

• bilgilendirici kadin programlari

OY: 34 34,7%
  • belgeseller

OY: 10 10,2%
  • konserler

OY: 4 4,1%
  • e geriye seyredecek birsey kalmamis ki

OY: 4 4,1%
  • valla ben eski programlari geri isterim

OY: 1 1,0%
  • herseyden az ama oz olsun yeter ki suyunu cikarmasinlar.

OY: 45 45,9%

• Ankete Katılan
    98
1

1_sen

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi 1_sen
soru su:diyelim ki televizyon kurumlari bir araya gelip karar aldilar ve butun sabah kusaginda ki programlari,magazin programlarini,yarismalari ve sadece hergune 1 dizi birakacaklarini acikladilaaar.sincik siz ne seyredeceksiniz

• Konu Sahibi 1_sen
herseyden az ama oz olsun yeter ki suyunu cikarmasinlar.
bence en ıyısı bu suyunu cıkarmadan hersey olsun ....:1yes2:

• Konu Sahibi 1_sen
Bende öncelikle bilgilendirici kadın programlarının ağırlıklı olmasından yanayım,başımıza ne geliyorsa cehaletimizden geliyor:1yes2:,sokaklarda suç oranı arttı,malesef sokak çocukları da:1no2:,üstüne üstlük TV de aileleri,gençleri bilgilendirmek yerine yanlış yönlendirecek programlar yapılmakta,tek kaygıları izlenme oranları olan yapımcılar bu gidişe dur demezlerse çevremizde çarpık ilişkiler ve suça meyil artacak, diğer taraftan da dürüst olmak gerekirse magazin,eğlence,yarışma gibi programlardan da az ama öz olursa iyi olur kanaatindeyim çünkü birçoğumuz göz ucuyla da olsa hemen hemen her programa şöyle bir bakıyoruz.

• Konu Sahibi 1_sen

:1yes2: latife yapiyorum lente yoksa 100 kisiyi nereden bulacagim..ama katildigin ve fikirlerini paylastigin icin tesekkur ederim.

• Konu Sahibi 1_sen

haklisin mune dediklerinin hepsine katiliyorum..ama su sabah programlarini komple kaldirsalar tam super olacak.:1yes2:

• Konu Sahibi 1_sen
valla ben bıktım artık bu tv deki iğrençliklerden en iyisi konserler olsun hiç olmazsa müzik dinleriz ya canhıraş feryatları değil...

• Konu Sahibi 1_sen
En az bir 20 sene tüm iletişim araçlarını eğlence aracı olarak görmekten vazgeçmemiz gerek.Özellikle ABD'nin ve diğer Türkiye'nin doğal kaynaklarından faydalanmak adına bizi sırf tüketime yöneltip şehirlimizin ve köylümüzün yıllar içinde üretimden uzaklaştırıp yalnız tüketim toplumumu olmamızı sağlayan ülkelere inat yaşı kaç olursa olsun kadınlarımız her konuda bilgilendirilmeli.Bizde kadınlar 35-40 ı geçtimi bir şey öğreneceğim diye ödleri patlıyor.Halbuki öldüğümüz güne kadar dağarcığımıza her gün yeni şeyler sokmak ve bu öğrendiklerimize etrafımıza fayda sağlamak ibadet etmek kadar boynumuzun borcudur.Hele ki Atamızın ölümünden sonra bu kadar geriye gitmişken

herşeyden az ama öz olsun bende buna katılıyorum...

tv seyredemiyorum sabahları ama ...
izinde rastgelmiştim Ayşenur Yazıcı Ademler ve Havvalar diye bir sabah proğramı yapıyordu mesala o güzel bir format sabah proğramlarına örnek olarak..

belgeselleri zaten seyrediyorum yine onları tercih ederim :)

:1yes2: valla tv ile yakından uzaktan alakam yok neredeyse hiç tv izlemiyorum.ama kitap okuyorum gazete okuyorum bütün gün netin başındayım.hayatımda neredeyse tv yok gibi izledigim bir kaç program hariç.e bunlar dogrultusunda olsun ama az olsun diyorum ben:1yes2:

guzel bir konuya deginmissin berrin tesekkurler paylasimin icin.

katilan tum arkadaslarima fikirlerini paylastigi icin tesekkur ediyorum.

ben çabuk sıkılırım onun için herşeyden olsun

Kaliteli konserler(yerli yabanci)kaliteli filmler,egitici kadin programlari,kesinlikle belgeseller olmali ,dunyada olup biten yeni gelismelerin tanitildigi programlar,yemek programlari,saglikla ilgili programlar,tiyatro oyunlarinin tv den yayimlanmasi,kitap tanitimlari,el isi ve resi ogreten programlar,tartisma programlari ve suclularin ifsa edildigi(hangi suc yada mevki olursa olsun)programlar,cocuk programlari .

Bilgilendirici kadin programlari olsun bence....Kendimizi yetistirmeye bilgilenmeye dusunmeye yardimci olsun... Arti Birseyler verebilsin,katabilsin bize...

Showmaxda Burcuyla adli bir program var haftasonlari, sabahlari yayinlaniyor canli. Cok begeniyorum, tavsiye ederim. Astroloji, saglik,moda,spor diyet, yani bayanlarin ilgilendigi konularin hepsi var kisacasi, bence izlenmeye deger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…