Anket Sabah programlari, yarismalar, magazin kaldirildi, ne seyretmek istersiniz?

sabah prog.yarismalar,magazin kaldirildi.ne seyretmek istersiniz?

• bilgilendirici kadin programlari

OY: 34 34,7%
  • belgeseller

OY: 10 10,2%
  • konserler

OY: 4 4,1%
  • e geriye seyredecek birsey kalmamis ki

OY: 4 4,1%
  • valla ben eski programlari geri isterim

OY: 1 1,0%
  • herseyden az ama oz olsun yeter ki suyunu cikarmasinlar.

OY: 45 45,9%

• Ankete Katılan
    98
tabıkı bılgılendırıcı kadın programlarıı

bilgilendirici kadın programları gerekli ,bide konserler çok severim onlarıda

Bence bilgilendirici kadin programlari sabah kusaginda evde olan hanimlar icin daha iyi bir fikir gibi geliyor, yok bu olmaz derlerse az ama oz herseyden tadimlik program kusagida iyi olur

bnce cocuk we aıle ılıskısı nasıl olmalı nasıl dawranılmalı sunu yaptında sole yapmalı fln dıe pedegogolar konusmalı herkese saglıklı gunler

Herşeyden Her Havadan Ama Tiyatro Neden Olmasin.

bence bilgilendiri bişeyler olsun sıkıldık artık magazinden

herseyden az ama oz olsun yeter ki suyunu cikarmasinlar...olmalı bence de

henuz 100 olmamis sayiyi tamamlarsak anket sonucunu kanallarin hepsine gonderecegim.

Bencede herşeyden azar azar olsun ve seçimde bize kalmış olsun ama bir şartla aynı tür programların farklı versiyonlarını aynı saate koymasınlar derim ben çok şeymi isterim.

Herşeyden az ama öz olmalı... oyumu kullandım :) hadi bakalım 100 kişiyide aşarız biz:)))

hepsinden az olsun ama öz olsun
ben sabah programlarını izlemiyorum ama izleyen ve zevk alan vardır mutlaka sadece dizilerim kalsada olur

herseyden az m OZ olsun bende oyumu bundan yana kullandim

ben sabah proğramlarını izleyemiyorumki neler olduğunuda bilmiyorum:sm_confused:
ama oyumu herşeyden az ama öz olsuna kullandım

bence herşeyden az ve öz olsun herşey tadında bırakılsın suyunu çıkarmasınlar

merhaba arkadaşlar artık ben de varım anketi yaptım ve kadınlar biraz daha bilgilendirilmeli diye düşünüyorum

şıkta yok ama ingilizce öğreten bir program yapsalar.herkes dersaneye gidemiyor di mi ama?

pisst onalti kisi daha lazim..hadi bakalim kolay gelsin..

Benim Için önemli Değil , çünkü Sabahleri Işe Gidiyorum.

zaten artık tv izlemıorum nette takılıorum işim olmayınca burada hersey var zaten 3 saatır buradayım bagımlılık yaptı valla:)

X