Saatlerden anlayan arkadaşlar

Cok yenilige acik degilim ve aliskanliklarimdan kolay vazgecemrm.6 sene once quantum'dan almistim.Rose rengini almistim.Ne renginde ne caminda ne mekanik aksaminda hic sikinti olmadi.Cok guzel modelleri var.Fiyatlarda ortalama 400-500 civari.Bir secenek olsun aklinizda.

DKNY, Lacoste ve Casio saatim var.
Hepsini de severek kullanıyorum.
5-6 yıldır hiçbirine bir şey olmadı.
Fossil'in saatleri de güzel.
Maddi durumum el verse Rolex almak isterim.
Saatleri çok seviyorum çünkü.
Özellikle kaba modeller ve çelik kasalar.
Bu arada Tissot'un saatleri de çok güzel.

Canım benim altın sarısı bir saatim var lacoste bizim memlekette genelde herşey kaçaktır saatlerde kaçak geliyor 350'ye almıştım normalde fiyatı daha yüksektir çoğu kişi beğeniyor.
Teşekkür ederim. Kaçak ürüne karşıyım.

Cok yenilige acik degilim ve aliskanliklarimdan kolay vazgecemrm.6 sene once quantum'dan almistim.Rose rengini almistim.Ne renginde ne caminda ne mekanik aksaminda hic sikinti olmadi.Cok guzel modelleri var.Fiyatlarda ortalama 400-500 civari.Bir secenek olsun aklinizda.
Aslinda buldum gibi 2 model arasında kaldım. Öneriler için teşekkür ederim

Armani kullanıyorum,metal kayışli olanlardan gümüş rengi. Tam 7 senedir hiç sorun yasamadım sadece pili değişti. Yine Armani beğendim, bende altın yada rose istiyorum renk olarak bu resimdekilerden birini alacaģım sanırım.
Screenshot_2016-05-03-11-22-37-1.png
Screenshot_2016-05-03-11-23-21-1.png

Çok teşekkürler sonradan farkettim. Saati görünce kalanını okumadan hemen yazdım =) Bu arada bütçe de aradığımız özellikler de aynı. O yüzden karar verdiğinizde saatin resmini paylaşırsanız sevinirim, bana da fikir olur.

En son guess in bi modelinde karar kıldım
Saati almaya gittiğim de hiç onermediler teknik servisinde parçasında sıkıntı oluyormuş.
Bende fikrimi değiştirdim ve bu saati aldım.
DZ5302.jpg

dkny ve skagen tavsiye ederim.herkesin zevki farklı ama bu markaların modelleri çok güzel ,her ikisinde de hem klasik hem spor modeller var.tavsiye ederim

En son guess in bi modelinde karar kıldım
Saati almaya gittiğim de hiç onermediler teknik servisinde parçasında sıkıntı oluyormuş.
Bende fikrimi değiştirdim ve bu saati aldım.
DZ5302.jpg
Çok teşekkür ederim unutmamışsınız çok mutlu oldum =) güle güle kullanın çok güzelmiş ben de düşünebilirim.

aa almışsın hayırlı olsun.. güzel günlerde kullan..
bende alışveriş sitelerinden birinde kampanya görmüştüm onu yazacaktım..

aa almışsın hayırlı olsun.. güzel günlerde kullan..
bende alışveriş sitelerinden birinde kampanya görmüştüm onu yazacaktım..
Teşekkürler. Bu da kampanyadaymis zaten aldım artık yeter dedim kac gündür saat bakmaktan bıktım site bile önüme sürekli saat reklamları atıyor Öğğ geldi :)

X