Saatlerden anlayan arkadaşlar

Çok teşekkürler sonradan farkettim. Saati görünce kalanını okumadan hemen yazdım =) Bu arada bütçe de aradığımız özellikler de aynı. O yüzden karar verdiğinizde saatin resmini paylaşırsanız sevinirim, bana da fikir olur.
Tamam paylaşacağım

Sabahtan beri saat araştırıyorum sen haklısın eğer çok iyi bir saat almayacaksam ne aldigim çokta önemli değil geri kalan hepsi aynı kategoride oluyor.
Yine gidip swatch alacağım en azindan daha saglam olacak benim seceneklerim içinden. Ama bu sefer güzel bir birikim yapıp bir daha ki sefere gercekten iyi olan bir saat alacağım. Teşekkürler. .

Aynen öyle anlatmaya çalıştığım buydu... İsviçre saatlerinin ucuz modellerinin de yine diğer markalardan bir farkı yok, o yüzden bütçene uygun, zamanı kurtaracak ve modern görünüp seni bir kaç sene idare edecek bir saat daha iyisini alana kadar yeterli. Sen de istersin şu an bastırıp canının çektiği 5000-15000 liralık saati almayı ama şu an mevcut durum bu. O yüzden sana şimdiden alacağın saati güle güle kullan diyorum canım.

quess al canim . quesin cok.guzel modelleri var.

Hayır olmadi.
Taşları mi düşüyor?

Anneminki 2 defa tamire gitti taşları döküldüğü için, 3. gönderişimizde değiştirip yenisini verdiler. Bir hafta sonra o da dökülmeye başladı. Saatini çok seviyor bu yüzden model değişikliği yaptıramıyorum. Bütün taşlı modellerde böyle bir durum var mı, yoksa bizim modele özgü bir şey mi diye merak ettim.

Anneminki 2 defa tamire gitti taşları döküldüğü için, 3. gönderişimizde değiştirip yenisini verdiler. Bir hafta sonra o da dökülmeye başladı. Saatini çok seviyor bu yüzden model değişikliği yaptıramıyorum. Bütün taşlı modellerde böyle bir durum var mı, yoksa bizim modele özgü bir şey mi diye merak ettim.

Allah allah ne kadar sürede dökülmeye başladı?
Ben her yerde kullaniyorum. Yani sürekli kolumda nerdeyse ama hic öyle sorun olmadi.

Allah allah ne kadar sürede dökülmeye başladı?
Ben her yerde kullaniyorum. Yani sürekli kolumda nerdeyse ama hic öyle sorun olmadi.

İlk gelen 1.5 ay sonra başladı. Yeni gelen 1 hafta sonra. Taşların tümü dökülse bir sorun kalmayacak ama :KK70:

Demek ki modele özgü bir sorun var. Saat&Saat değiştirip başka model verelim diyor ammaaaa bizimki yanaşmıyor.

Eklentiler

• 13148041_10153811289354340_962740197_o.jpg
    13148041_10153811289354340_962740197_o.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 90
İlk gelen 1.5 ay sonra başladı. Yeni gelen 1 hafta sonra. Taşların tümü dökülse bir sorun kalmayacak ama :KK70:

Demek ki modele özgü bir sorun var. Saat&Saat değiştirip başka model verelim diyor ammaaaa bizimki yanaşmıyor.

Ben de benimkiyle aynı model sandım
Yok kuzum ben hiç sorun yaşamadım

Anneciginin şansı yokmuş heralde :KK48:

Ben de benimkiyle aynı model sandım
Yok kuzum ben hiç sorun yaşamadım

Anneciginin şansı yokmuş heralde :KK48:

Hahahaha herhalde canım... Tamam o halde ben de bir şansımı deneyeyim, gözüme kestirdiğim bir model var, seninkine benzer bir şey. Yarın bir bakayım, güzel durursa Rose rengini alayım. Teşekkür ederim bilgi için :KK54:

Aynen öyle anlatmaya çalıştığım buydu... İsviçre saatlerinin ucuz modellerinin de yine diğer markalardan bir farkı yok, o yüzden bütçene uygun, zamanı kurtaracak ve modern görünüp seni bir kaç sene idare edecek bir saat daha iyisini alana kadar yeterli. Sen de istersin şu an bastırıp canının çektiği 5000-15000 liralık saati almayı ama şu an mevcut durum bu. O yüzden sana şimdiden alacağın saati güle güle kullan diyorum canım.
Teşekkürler :)

Pek dert sayılmaz ama hem cevap bulmak adına hemde başka uygun yer bulamadığım için konuyu buraya açıyorum.

Ben kendime güzel bir saat almak istiyorum. Saatlerden anlamam . Yıllarca swatch kullandım. Artık daha iyi bir saatim olsun ve 2-3 sene sonra çekmeceye kalksın istemiyorum.
27 yaşındayım kendime söyle altın sarisı cok klasik olmayan güzel bir saat alacağım. BütçeM max 1000tl. Bana parayi çöpe atmamam için yardımcı olabilecek saatten anlayan arkadaşların önerileri gerekiyor. Bu fiyatlarda hangi markayı tercih etmeliyim?

ben cartier ballon bleu kullaniyorum. bu tip saatler evladiyelik oldugu icin fiyatlari da ayni oranda yuksek. acikcasi 2-3 yil sonra kaldirmak istemiyorsan saati moda markalarinin modellerine bakmamalisin. m. kors yahut baska bir markanin metal saatleri kaplama, dolayisiyla dayanikliligi daha kisa sureli. 1000 tl butce ile uzun vadeli bir saat istiyorsan deri modelleri tavsiye ederim.
gule gule kullan ayrica.

Escape bak tatlim.. hem şık hem uygun 3 senedir kullaniyorum hiçbişey olmadı..

Pek dert sayılmaz ama hem cevap bulmak adına hemde başka uygun yer bulamadığım için konuyu buraya açıyorum.

Ben kendime güzel bir saat almak istiyorum. Saatlerden anlamam . Yıllarca swatch kullandım. Artık daha iyi bir saatim olsun ve 2-3 sene sonra çekmeceye kalksın istemiyorum.
27 yaşındayım kendime söyle altın sarisı cok klasik olmayan güzel bir saat alacağım. BütçeM max 1000tl. Bana parayi çöpe atmamam için yardımcı olabilecek saatten anlayan arkadaşların önerileri gerekiyor. Bu fiyatlarda hangi markayı tercih etmeliyim?
Canım benim altın sarısı bir saatim var lacoste bizim memlekette genelde herşey kaçaktır saatlerde kaçak geliyor 350'ye almıştım normalde fiyatı daha yüksektir çoğu kişi beğeniyor.

X