Saatlerden anlayan arkadaşlar

Benim bu eklediklerim günlük saatlerim mesela, idareten böyle bir seçim yapabilirsin o halde...
Teşekkür ederim Güzel günlerde kullan saatlerini

index.php

Bu markayı seçersem bu model aklımda ki olur.

Beğendim bir tane de 5bin di :)

150 -400 euro arasi olanlarda var isterseniz daha sade modellere bir bakin, bende tam bu aralar esime bakiyorum erkek saati buldumda yani 300 euro ya madem butceniz 1000 euro gayette alirsiniz. Sacma sapan moda markalarina para vermeyin isi saatcilik olan markadan alin derim.

Teşekkür ederim Güzel günlerde kullan saatlerini

index.php

Bu markayı seçersem bu model aklımda ki olur.

Ahahaha pili bitmiş çocuğun şimdi gördüm :skandal:

Evet iyi bir seçim olur. Hem daha hafif, hem gece gündüz kullanılabilir.Yalnız saatin metal kayışı modelin orjinal kayışı değil, bunu daha çok beğendiğim için başka bir Mk ile değiştirdim ben aklında olsun :) Sen ilk eklediğim ürün fotoğrafına göre bak.

150 -400 euro arasi olanlarda var isterseniz daha sade modellere bir bakin, bende tam bu aralar esime bakiyorum erkek saati buldumda yani 300 euro ya madem butceniz 1000 euro gayette alirsiniz. Sacma sapan moda markalarina para vermeyin isi saatcilik olan markadan alin derim.
Kızcağızın bütçesi 1000 euro değil 1000 tl canım, aksı olsa zaten Michael Kors konuşmazdık :KK48:

Tissot longines tavsiye ederim. Skagen var en az bunlar kadar kaliteli ama çok uygun saatleri ve çok zarif modelleri var. İsveç markası onu da tavsiye ederim.

Tissot longines tavsiye ederim. Skagen var en az bunlar kadar kaliteli ama çok uygun saatleri ve çok zarif modelleri var. İsveç markası onu da tavsiye ederim.

Bende tavsiye ettimde arkadas gidip o markalarin basic modellerine bakacagina ust modellerine bakmis, gayet de uyguna saatlerde var orda, dedigim gibi esime 300 euro civarinda begendim bir tane.

Aslinda evet işi saat olan markaları tercih etmek istiyorum.
1000 tl benim bütçem keşke euro olsa :)

ok ben yanlis yazmisim ama aciklamammi bastan okusaniz zaten anlardiniz, bende 150-400 euro arasi saatler tavsiye etmisim zaten.
Evet anladım da secemedim heralde internetten bakıyorum diye begenemiyorum gidip baksam secebilirim. Teşekkürler

Bende tavsiye ettimde arkadas gidip o markalarin basic modellerine bakacagina ust modellerine bakmis, gayet de uyguna saatlerde var orda, dedigim gibi esime 300 euro civarinda begendim bir tane.

Ben de 1000 tl harcanaksa michael kors a vermek yazık olur diye düşünüyorum. Saat markalarından alınması taraftarıyım. Yok tissot nun 1000 tl lik modelini beğenmiyorsa skagen önerdim ya da fossil olur. Ama michael kors armani guess bunlardan saat almak bi de dünya paralar vermek bana gereksiz geliyor.

Evet anladım da secemedim heralde internetten bakıyorum diye begenemiyorum gidip baksam secebilirim. Teşekkürler

Evet kolunda nasıl durduğuna bakarsan daha kolay karar verirsin. İstanbuldaysan eminönüne git. Doğubankın karşısında çok iyi saatçiler var sıkı pazarlıkla alırsın.

Aslinda evet işi saat olan markaları tercih etmek istiyorum.
1000 tl benim bütçem keşke euro olsa :)

Valla işi saat olmuş olmamış...Aynen beğendiğin MK modelde Guess saatim var,rahat 8-10 yıldır kullanıyorum.
Ne bozuldu ne rengi soldu.Modası da geçmiyor.
Beklentine ve bütçene bağlı.Altın rengi ve 100o tl deyince markalar belli.
Diğer markalara çıkacaksan,az daha çıkıp rolex de alınır.İyinin iyisi her zaman var:)

ok ben yanlis yazmisim ama aciklamammi bastan okusaniz zaten anlardiniz, bende 150-400 euro arasi saatler tavsiye etmisim zaten.
Ben okudum okumasına ama arkadaşımızın beğendiği saat 5000 lira, ben de buna istinaden bütçesi yeterli olsa zaten bunu konuşmazdık yazdım.

Ben guess öneririm 2 tane var biri 5 yildir kolumda ne cizildi ne rengi soldu ben cok memnun kaldim

Michael korse guess gibi markalar yerine saat markalarindsn almanizi tavsiye ederjm digerlerinde paraniz sadece markaya gider mekanizmalari kaliteli degildir 50 tl bile yapmadiklari soyleniyor. Tissot ve seiko butceniz icin iyidir

Valla işi saat olmuş olmamış...Aynen beğendiğin MK modelde Guess saatim var,rahat 8-10 yıldır kullanıyorum.
Ne bozuldu ne rengi soldu.Modası da geçmiyor.
Beklentine ve bütçene bağlı.Altın rengi ve 100o tl deyince markalar belli.
Diğer markalara çıkacaksan,az daha çıkıp rolex de alınır.İyinin iyisi her zaman var:)

Aynen öyle, anlatmaya çalıştığım bu... İdareten günlük bunlar ok ama iyi saat isteniyorsa para biriktirilir alınır... Ben şahsen değerli saatlerimi spora giderken, masa başında iş yaparken kullanmaktan hoşlanmıyorum o yüzden böyle daha uygun saatleri kullanmayı tercih ediyorum.

X