Saatlerden anlayan arkadaşlar

Mk yi çok beğeniyorum ama,rado başka tabi bence daha da biriktirip rado alın

Radolarımdan biri Büyükbabamdan kalma 1935 model, biri babamdan yadigar 1960 yapımı, saatler şimdiye kadar hiç tamir görmedi ikiside ve tıkır tıkır çalışıyor. Bemim kendim için aldıklarım da bir o kadar uzun ömürlü olacaklar biliyorum. Bu ve benzer markaların saatleri nesilden nesile geçer :)

Radolarımdan biri Büyükbabamdan kalma 1935 model, biri babamdan yadigar 1960 yapımı, saatler şimdiye kadar hiç tamir görmedi ikiside ve tıkır tıkır çalışıyor. Bemim kendim için aldıklarım da bir o kadar uzun ömürlü olacaklar biliyorum. Bu ve benzer markaların saatleri nesilden nesile geçer :)
Ooo baya omru var mis benden buyuk saatlerin :)) şaka bir yana cok iyi marka bende birikim sonucu alsam bi tane hiç fena olmaz

Isvicre saatleri ya da sadece isi saat olan markalar icin biraz daha para biriktirmeniz gerekicek :/ en ucuzu ama eennnn ucuzu bin eurodan baslar.
Söyle bi olay var gercek saatler koleksiyonerlik icin uygundur yani 15bin verdiginiz saati 5 yil sonra en az 15 bine yine satabilirsiniz :)))
Onun disinda cok kasmayin begendiginizi alin derim. Butce dahilinde ve isvicre saati olsun derseniz sadece swarovski ve swatch var gerisi çinde uretiliyor

Bi Nacar saatim vardı çok severdim ama artık kullanamıyorum çünkü eski görüştüğüm kişi almıştı. Tavsiye ederim hem de Türk mali

Pek dert sayılmaz ama hem cevap bulmak adına hemde başka uygun yer bulamadığım için konuyu buraya açıyorum.

Ben kendime güzel bir saat almak istiyorum. Saatlerden anlamam . Yıllarca swatch kullandım. Artık daha iyi bir saatim olsun ve 2-3 sene sonra çekmeceye kalksın istemiyorum.
27 yaşındayım kendime söyle altın sarisı cok klasik olmayan güzel bir saat alacağım. BütçeM max 1000tl. Bana parayi çöpe atmamam için yardımcı olabilecek saatten anlayan arkadaşların önerileri gerekiyor. Bu fiyatlarda hangi markayı tercih etmeliyim?
casio veya seiko dan asla vazgeçme. saat alacaksan ki bu hassas bir iştir. yılladan beri saat yapan firmaları seçeceksin. casio-seiko bir dünya markasıdır ve saatleri cok kalitelir. birde bir marka daha var oda sadece saatçidir. ama adı gelmedi aklıma.

Isvicre saatleri ya da sadece isi saat olan markalar icin biraz daha para biriktirmeniz gerekicek :/ en ucuzu ama eennnn ucuzu bin eurodan baslar.
Söyle bi olay var gercek saatler koleksiyonerlik icin uygundur yani 15bin verdiginiz saati 5 yil sonra en az 15 bine yine satabilirsiniz :)))
Onun disinda cok kasmayin begendiginizi alin derim. Butce dahilinde ve isvicre saati olsun derseniz sadece swarovski ve swatch var gerisi çinde uretiliyor
Sabahtan beri saat araştırıyorum sen haklısın eğer çok iyi bir saat almayacaksam ne aldigim çokta önemli değil geri kalan hepsi aynı kategoride oluyor.
Yine gidip swatch alacağım en azindan daha saglam olacak benim seceneklerim içinden. Ama bu sefer güzel bir birikim yapıp bir daha ki sefere gercekten iyi olan bir saat alacağım. Teşekkürler. .

skagen hasır kayış aldım bu yıl,
çok severek kullanıyorum.

Skagen olabilir hatta altın sarısı değil rose bak bence çok şık duruyor.

Pek dert sayılmaz ama hem cevap bulmak adına hemde başka uygun yer bulamadığım için konuyu buraya açıyorum.

Ben kendime güzel bir saat almak istiyorum. Saatlerden anlamam . Yıllarca swatch kullandım. Artık daha iyi bir saatim olsun ve 2-3 sene sonra çekmeceye kalksın istemiyorum.
27 yaşındayım kendime söyle altın sarisı cok klasik olmayan güzel bir saat alacağım. BütçeM max 1000tl. Bana parayi çöpe atmamam için yardımcı olabilecek saatten anlayan arkadaşların önerileri gerekiyor. Bu fiyatlarda hangi markayı tercih etmeliyim?

Slm
Fiyatı belki biraz daha yüksek olabilir ama
GC Almanızı öneririm
İsviçre menşei
Ben kendim de bu markayı kullanıyorum
Eşim eski saatci, o bu markayı önerdi şimdi

illa sarı mı olacak ? ben seiko nun siyah platin olan bir modeli çok beğenmiştim ☺️bir de bence sadece saat üreten bir markayı tercih edin .

michael-kors-mk3131-z.jpg

Michael Kors MK3131 Çok klas duruyor... Bin tane saatim var, aldığımdan beri bunu kolumdan çıkartmadım çünkü hem spor hem klasik giyim ile kullanabiliyorum.
Bu saati ben de çok beğeniyorum. Bileklerim çok ince ama. Bu saat büyük sanırım değil mi?

Slm
Fiyatı belki biraz daha yüksek olabilir ama
GC Almanızı öneririm
İsviçre menşei
Ben kendim de bu markayı kullanıyorum
Eşim eski saatci, o bu markayı önerdi şimdi
Çok teşekkür ederim GC de baktım bana fiyat olarak uyan modelleri pek beğenemedim ama yine bi bakarım

Tissot güzel ama bayan modelleri hoş değil pek.
Versace güzeldir.
Seiko yine iyi markalardan.

Ben fossil kullanıyorum.
Screenshot_2016-05-01-23-02-46.jpg

Bu modeli.
Bütçeyi aşmıyor :) sarısı da güzel.
MK önermem chiLL chiLL

Arkadaşın bilekleri de ince koluna takip attı fotoğraf ona bakabilirsin
Çok teşekkürler sonradan farkettim. Saati görünce kalanını okumadan hemen yazdım =) Bu arada bütçe de aradığımız özellikler de aynı. O yüzden karar verdiğinizde saatin resmini paylaşırsanız sevinirim, bana da fikir olur.

X