Saatler sonra silik çizgi

Sabah 10 da en aşagidaki testi yaptim 3 saat sonra silik cizgi cıkmış adete 2 gün var dün pembe sonra koyu bir damla kan geldi.laboquik test.yukardaki testler önceki günlere ait.var mı bir seyler acaba
3. Testte var gibi duruyor🥰 ama umut vermek istemem tabi tekrarlayın inşallah hamilesinizdir🥰🤲

Adetime 7 gün var ama kasıklarımdq batmalar oldu heyecanlandım hemen test yaptım bekledim bekledim çıkmadı 2 saat sonra baktım ve şaşırdım kaldım ama 10 dk sonrası olabiliyo gibi şeyler okudum ve paylaştım sizle.. inşallah vardır hamilelik🙏🏻
Merhabalar aynı testle aynı durumu yaşıyorum. Sonucunuz belli oldu mu acaba. Var mıymış gebelik 🙈

Var canım hamileyim hatta şuan bulantıdan duramıyorum🙈inşallah hamilesindir sende♥️
Aay inşallah ya.🙈 Hamilenin duası kabul olurmuş. Bana da tüm isteyenlere de hayırlısıyla nasip olsun. 🙏😍Benim sonuçlarım da bu şekilde. Gün gün belirginleşti çizgi. Yani gayet net çizgi ama çok beklemiş olması kafamı karıştırıyor 🙈

Eklentiler

• 48C871BA-24D3-45CF-B12C-71DD3849C883.jpeg
    48C871BA-24D3-45CF-B12C-71DD3849C883.jpeg
    220,5 KB · Görüntüleme: 2.662
Aay inşallah ya.🙈 Hamilenin duası kabul olurmuş. Bana da tüm isteyenlere de hayırlısıyla nasip olsun. 🙏😍Benim sonuçlarım da bu şekilde. Gün gün belirginleşti çizgi. Yani gayet net çizgi ama çok beklemiş olması kafamı karıştırıyor 🙈
Hadi inşallah hamilesindir🤗benim cizgiler düne göre aynı silik senin 1.testin gibi yarın adet günüm gidip kan vericem sanırım kimyasal geciriyorum🤔

Ne kadar sonra çıktı testlerin

Baya net çıkmış canım kan ver bence hamilesin şimdiden tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim🤲♥️

Hadi inşallah hamilesindir🤗benim cizgiler düne göre aynı silik senin 1.testin gibi yarın adet günüm gidip kan vericem sanırım kimyasal geciriyorum🤔
Ünşallah. Rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah 🤗 öyle deme kuzum inşallah değildir. Öyleyse bile hayırlısını versin Rabbim

X