saatler sonra çok silik çizgi

melindax cım inan aynı şeyleri yaşıyoruz ben de bir yıldır istiyorum ve eşimde de varikosel başlangıcı var bazen düşük çıkıyor bazen yüksek. ben de stresten prolaktin yüksek çıktı ve ilaç kullandım normale döndü. aşılamaya geçelim dedi doktorum benim de geçmem lazım ama bekliyorum işte bi ümit. hangi şehirdesin canım kader arkadaşımı daha yakından tanımak isterim

hakkaten aynı şeyleri yaşıyormuşuz canım
ben balıkesirdeyim sen?

hakkaten aynı şeyleri yaşıyormuşuz canım
ben balıkesirdeyim sen?
ben de konyadayım canım. ben 2011 yılında bir de bebeğim öldü karnımda 3 ay ara verdim sonra bebebk için uğraştık olmadı henüz. ama bebeğim ölünce çok daha fazla istedim. şimdi de benim doktorum aşılama diyor. eşimin üroloğu da sakın yaptırmayın yaşınız genç normal olabilir sabredin diyor. ben de biraz beklemeyi düşünüyorum

çok üzüldüm olsun canım en azından hamile kalabiliyorsun bunu görmüş oldun
benim doktorum bile yok canım burda doğru düzgün doktor yok
erkek doktora gitmek istemiyorum
vardı bi doktor onda hamşe bi arkadaşım gidiyor kesin karşılaşırız yani beni görüpte acımasını hiç istemiyorum
işim zor yani gidecek doktor bile bulamıyorum

ben de erkek doktora gitmiyordum fakat gebeliğim süresince çok sıkıntı yaşadım şimdi de buranın sayılı doktorlarındsan birine gidiyorum erkek kendisi çok inançlı falan. allah affetsin canım içim hiç rahat değil ama doktora güvenmek de çok önemli

Adet gününüzü bekleyin daha sağlıklı olmazmı:)
Monarosa madem Konya dasınız neden gelmediniz buluştuk 3 kişi:)

bende gidicem artık mecburen canım bidahaki ay
zaten doktora günah olmuyor ama ben utanırım işte
peki hiç yumurta takibi yaptırdınmı alttan mı bakıyolar onun için

bende gidicem artık mecburen canım bidahaki ay
zaten doktora günah olmuyor ama ben utanırım işte
peki hiç yumurta takibi yaptırdınmı alttan mı bakıyolar onun için
canım benim doktorum 6 aylık yumurtlama ilacı verdi ve yumurtlama günlerimi söyledi ve bir gün aralıkla ilişki önerdi. ama eşimin sorunu olduğu için yumurtalar fazla büyüyüp kist oldu

canım benim doktorum 6 aylık yumurtlama ilacı verdi ve yumurtlama günlerimi söyledi ve bir gün aralıkla ilişki önerdi. ama eşimin sorunu olduğu için yumurtalar fazla büyüyüp kist oldu

anladım canım
hayırlısıyla bi hamile kalıp bebeklerimizi kucağımaza alsaydık
ama bana tedavisiz benim olmayacak gibi geliyor:26:

yarın sabah denicem canım ilk idrarla yapıcam
aslında bir yandanda boşuna ümitleniyormuşum gibi geliyor ama
ay hiç boşuna ümitlenmek denir mi buna allah var ümitsizlik yok ozaman. ümitlenicez tabi ümidimiz olmasa bebeğimiz olmaz ama ümidimiz varsa allah muhakkak nasip edecek bize bu ay olmazsa diğer ay...

merhaba tatlım şuan hamileysen bile idrarda negatif çıkar, adetinin gecikmesinden 5-10 gün sonra idrar da göre bilirsin o zaman bebeğin kalp atışları da başlamış olur en doğrusu yarın gidip kan tahlili yaptırman dır 13 tl özelde yaptırıp 1 saat içinde alabilirsin :)

ay hiç boşuna ümitlenmek denir mi buna allah var ümitsizlik yok ozaman. ümitlenicez tabi ümidimiz olmasa bebeğimiz olmaz ama ümidimiz varsa allah muhakkak nasip edecek bize bu ay olmazsa diğer ay...

inşallah canım benim bide hamile kalıp aldıranlar varya onları düşündükçe Allahım bize ver nolur diye dua ediyorum sürekli

kan tahlili yaptırıp negatif çıkmasından korkuyorum
biraz daha bekleyeyim diyorum dayanabilirsem

anladım canım
hayırlısıyla bi hamile kalıp bebeklerimizi kucağımaza alsaydık
ama bana tedavisiz benim olmayacak gibi geliyor:26:
açıkcası bana da öyle geliyordu. fakat eşimin üroloğuyla konuşunca kendime geldim. dediki bana senin elinde değil çocuğun oluşumu allah yaratacak onu ve sen ne yaparsan yap o bildiğini yapacak senin problemin yok bekle evde olsun olmazsa o zaman başka yöntemler deneyin. çok acele etmeyin stres yapmayın. aslında ben de balkıyorum burda, forumda herkes bizim şuan yaşadığımız şeylerii yaşamış altına bir bakıyorum bebeği olmuş bir yaşında iki yaşında yazıyor. bu sorunu herkes yaşayabiliyor demekki canım allah aratmasın fazla sadece 1 yıl beklemişiz çok mu yani

eşimin doktoruda bize aynı şeyi söyledi çok acele ediyorsunuz dedi
haklısın bende burda bi çok konu okudum hatta doktorun tüp bebekle bile olmaz dediklerinin bile çokcukları olmuş
tevekkül edicez canım
ama bazen çok üzülüyorum isyana kaçtım diye daha çok pişman oluyorum sonra
sen eşin kaç yaşında canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…