saatler sonra çok silik çizgi

Çok haklısın canım ama o korku o endişe hiç bitmiyor inan bana hamileyken bile, bunlar güzel şeyler tadını çıkar :)

eminim öyledir ama içinde sana ait bir can olması seni rahatlatıyordur:KK31:
sende hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah canım:emir_bebek:

eşimin doktoruda bize aynı şeyi söyledi çok acele ediyorsunuz dedi
haklısın bende burda bi çok konu okudum hatta doktorun tüp bebekle bile olmaz dediklerinin bile çokcukları olmuş
tevekkül edicez canım
ama bazen çok üzülüyorum isyana kaçtım diye daha çok pişman oluyorum sonra:KK14:
sen eşin kaç yaşında canım
ben 86 lıyım eşim 87 li canım :-)
doktor yaşınız genç diyor ama ben yaşlanmışım gibi geliyor o yüzden biran önce rabbim nasip etsin diye beklşiyorum

eşimin doktoruda bize aynı şeyi söyledi çok acele ediyorsunuz dedi
haklısın bende burda bi çok konu okudum hatta doktorun tüp bebekle bile olmaz dediklerinin bile çokcukları olmuş
tevekkül edicez canım
ama bazen çok üzülüyorum isyana kaçtım diye daha çok pişman oluyorum sonra:KK14:
sen eşin kaç yaşında canım
doktor yaşınız genç diyor ama ben yaşlanmışım gibi geliyor o yüzden biran önce rabbim nasip etsin diye bekliyorum. siz kaç yaşındasınız

doktor yaşınız genç diyor ama ben yaşlanmışım gibi geliyor o yüzden biran önce rabbim nasip etsin diye beklşiyorum

yok canım daha gençsiniz gerçekten bizdede bende sorun yok ama eşim 29 yaşında birazda ondan korkuyorum sanırım
bide eşim 30 uma gelmeden baba olmak istiyorum diyodu :)
ah hiç aklımıza gelirmiydi evlenmeden plan yaparken bunları yaşayacağımız:KK53:
canım ben yemek yapmaya gidiyorum konuşalım yine inan içim ferahladı seninle konuşunca kaç gündür ağlamaktan başka birşey yapmıyordum

Son düzenleme:
yok canım daha gençsiniz gerçekten bizdede bende sorun yok ama eşim 29 yaşında birazda ondan korkuyorum sanırım
bide eşim 30 uma gelmeden baba olmak istiyorum diyodu :)
ah hiç aklımıza gelirmiydi evlenmeden plan yaparken bunları yaşayacağımız:KK53:
canım ben yemek yapmaya gidiyorum konuşalım yine inan içim ferahladı seninle konuşunca kaç gündür ağlamaktan başka birşey yapmıyordum
iyi iftarlar canım görüşelim dertleşelim yine.

kızlar ben bide bugün ovulasyon testi yaptım kopkoyu 2.çizgi çıktı
ovulasyon testiyle hamilelik öğrenenler var ne kadar doğru acaba?

o şakası zaten ama en az bi 3 istiyorum ben:KK8:
hatta erkek olursa isimleri bile hazır
efe,enes,taha
ama kız ismi bulamıyom nedense hiç:KK31:
bende daha bebek görmeden isim düşünyorum:KK53:
kız benim de kız isimlerim belli zeynep aksa, meryem vera benim iki kızın ismi var daha

valla kızlar bebek bakmak çok zor bnm 11 aylık bebegm var çok zorlanıyorum gece yatmıyor sabh kalkmıyor oyunck oynmıyor tek başına durmuyor çok yoruluyorm tek çocukta klmayı düşünüyorm

cnm. iki ornek verecegim sana. benimde bu ay adetime 4 gun kala test pozitifti. ertesi gun yaptigim testte oyle. ama gidip kan verim negatif ve adet oldum.

diger arkadasimda ovulasyon testine baktim o da koyu cizgi ciktim gidip kan verdi veee pozitif.

umarim senin de pozitiftir.

valla kızlar bebek bakmak çok zor bnm 11 aylık bebegm var çok zorlanıyorum gece yatmıyor sabh kalkmıyor oyunck oynmıyor tek başına durmuyor çok yoruluyorm tek çocukta klmayı düşünüyorm
ahhh canım senin yerinde olmak isteyen çok kişi var rabbine şükret. gerçekten allah sana kıymet verip sağlıklı bebek vermiş.

kız benim de kız isimlerim belli zeynep aksa, meryem vera benim iki kızın ismi var daha
haha bende seynep ve meryem isimleirni çok beğeniyorum ama biri kuzeninimin diğeri kuzenimin bebeğinin adı yoksa bende kesin bunlardan birini koyardım.fatıma zehrayı istiyorum gibi aslında şu sıralar:emir_bebek:
ah canım biz bi o günleri görsek:21:bebeğinle hayatınının tadını çıkar cnaım
cnm. iki ornek verecegim sana. benimde bu ay adetime 4 gun kala test pozitifti. ertesi gun yaptigim testte oyle. ama gidip kan verim negatif ve adet oldum.

diger arkadasimda ovulasyon testine baktim o da koyu cizgi ciktim gidip kan verdi veee pozitif.

umarim senin de pozitiftir.

aslında çok ümidim yok canım benimde ne bileyim zaten silik çizgi çok sonra çıktı,ovulasyon testinde 2.çizgi baya belirgin ama zannetmiyorum ben pek:26:

X