saatler sonra çok silik çizgi

bugün tekrar test yaptım ikinci çizgi yine silik
aynı dünkü gibi zor görünüyor
kimyasal gebelikmi acaba çizgide hiç koyulaşma yok çünkü

kız sen bni ne kızdırıyon ya neden kimyasal olsun nye olumsuz düşünüyon bnmde silikti oglum 11 ayllık ayrıca test alacagına gt sağlık ocagınaaaaaaaaaaaa

kız sen bni ne kızdırıyon ya neden kimyasal olsun nye olumsuz düşünüyon bnmde silikti oglum 11 ayllık ayrıca test alacagına gt sağlık ocagınaaaaaaaaaaaa

bizim sağlık ocağında yapmıyorlar sanırım
hastanelerde bize çok uzak eşim yani araba olmadan gidemem
mecbur perşembeyi beklicem :KK43:
kimyasal değildir dimi

anladığım kadarıyla bata daha var zaten o yüzden çok silik çizgi çıkıyor.... bence de hamilesin ben bata 4 gün kala öğrendim bir iki güne kadar kan testi ver bence.. inşallah hamilesindir :KK16::KK16:

bende silik çizgi görmüştüm :) yarım saat sonra bakmıştım :) inşallah hamilesnidr

anladığım kadarıyla bata daha var zaten o yüzden çok silik çizgi çıkıyor.... bence de hamilesin ben bata 4 gün kala öğrendim bir iki güne kadar kan testi ver bence.. inşallah hamilesindir :KK16::KK16:

inşallah kızlar dua edin nolur hamilelerin duası kabul olurmuş:KK31::KK16:

ne akıntım nede belirtim var delircemm
canım benim hamileliğimde akıntım tamamen kesilmişti kupkuru olmuştum. Halbuki adet olacağımda akıntım olurdu. Akıntım yok diye stres yapma ben de akıntım olunca üzülüorum kırmızılar geliyor diye

canım benim hamileliğimde akıntım tamamen kesilmişti kupkuru olmuştum. Halbuki adet olacağımda akıntım olurdu. Akıntım yok diye stres yapma ben de akıntım olunca üzülüorum kırmızılar geliyor diye

geldi canım akıntım hemde her adet olmadan önceki gibi beyaz akıntı:KK14:
ümidim kalmadı:KK25:

öncelikle hakkınızda hayırlısı olsun. konunu baştan sona okudum ve dayanamadım yazmak istedim. inş. adet olmamışsındır. çok merak ettim umarım cevaplarsın. Allah gönlüne göre versin.
sevgiler.

öncelikle hakkınızda hayırlısı olsun. konunu baştan sona okudum ve dayanamadım yazmak istedim. inş. adet olmamışsındır. çok merak ettim umarım cevaplarsın. Allah gönlüne göre versin.
sevgiler.

canım benim cevap yazdığın için çok teşekkür ederim:KK16:
adet olmadım canım benim yaptığım testler erken gebelik testiydiydi bugün kaset testlerdende yaptım ondada silik ikinci çizgi çıktı.
inşallah vardır yarın dr a gidicem işte:KK49:
sende dua et olurmu Rabbim seninde bebeğini sağlıkla kucağına alabilmeyi nasip etsin:KK16:

ben de forumu gezerken okuya okuya geldim :) çok meraklandım yaa Rabbim bütün bekleyenlere hayırlı evlatlar versin..:KK16:

ben de forumu gezerken okuya okuya geldim :) çok meraklandım yaa Rabbim bütün bekleyenlere hayırlı evlatlar versin..:KK16:

hamileymişim canım :nazar: ama eşimin çok önemli işi çıktığı için sonucu almaya gidemedik.eşim aramış hamile demişler.ama değer kaç diye sormamış:KK19:amin canım inşallahh Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin:KK55:

hamileymişim canım :nazar: ama eşimin çok önemli işi çıktığı için sonucu almaya gidemedik.eşim aramış hamile demişler.ama değer kaç diye sormamış:KK19:amin canım inşallahh Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin:KK55:

ayyyyy çoook şüüükür Rabbime inan o kadar sevindim ki canım!!! Rabbim kucaklamayı da nasip etsin inşallah kendine çok çok dikkat et artık o sana emanet çünkü :KK16:

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

tebrikler.....

kader arkadasim ben de ham'ley' ikimize de hayirli olsun / rabbim kucagimiza almayi da nasip etsin

X