Rüyada gördüğün kişinin gerçek hayatta var olması mümkün müdür?

kwarowski

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
3
0
20
Bir yıldır aklımı kurcalayan bir rüyam var rüyamı tabir edebilen birisi olursa çok sevinirim. Bir yıl önce karşıma bir dua çıktı evleneceğiniz kişiyi rüyanızda görün diye. Ben de okudum ama gerçekten rüyamda birisini görmeyi beklemiyordum çünkü o zamana kadar bu şekilde karşıma çıkan duaları hep okumuştum ve hiçbirisinde rüyamda kimseyi görmemiştim. O gece okuduktan sonra uyudum ve rüyamda birisini gördüm. Arabada oturuyoruz ve o arabayı sürüyor ben de gülümseyerek bir şeyler anlatıyorum. Sonra yüzünü bana döndü ve o dönünce ben rüyada olduğum halde uyumadan önce okuduğum duayı hatırladım ve bu benim evleneceğim kişi mi acaba diye düşündüm. Ben öyle düşünür düşünmez rüyamdaki adam esmerleşmeye başladı (sarışın kumral gibi bir şeydi normalde) ve koyulaşarak kayboldu sonrasında da ben uyandım zaten. Neyse ben sonra rüyayı bilinçaltım uydurmuştur diye düşünerek pek kafaya takmadım ve aradan biraz zaman geçti. Sonra bir gün öylesine sosyal medyada gezinirken rüyamda gördüğüm adamın gerçek hayatta var olduğunu gördüm, tamamen tesadüfen karşıma çıktı çok zamansız bir anda. O an zaten şok geçirdim çünkü o kişiyle tanışmam neredeyse imkansız yani. O yüzden niye böyle bir rüya gördüğümü anlayamadım. Daha önce hiç görmediğime de eminim. Sizce duadan mı yoksa rüyanın başka bir tabiri var mı?

Haberci eutyalar vardır. Ama illaki gormussunuzdur, o dakika dikkatinizi cekmemistir. Rüyada gördüğünüz için de Algida secicilik olarak fark etmissinizdir. Ama içimde kalacagina istek atayım diyorsanız da bilemem.

Akaşik kayıtları araştırın.
İnsanlar birbirine ince ipliklerle bağlı gibi düşünün.
Akaşik kayıtlarda herşey kayıtlıdır.
Dinimizde levh i mahfuz’dur akaşik kayıt.

O enerji alanına girdiysen görmüş olabilirsin.
Ama bence kısmetin değil rüyadan da adam koyulaşarak kayboluyor…

kaybolduğu için emin olamadım zaten ama hiç görmediğim birisi olduğuna da eminim o yüzden niye rüyamda gördüğümü anlamaya çalışıyorum...

Akaşik nedir acaba

Haberci eutyalar vardır. Ama illaki gormussunuzdur, o dakika dikkatinizi cekmemistir. Rüyada gördüğünüz için de Algida secicilik olarak fark etmissinizdir. Ama içimde kalacagina istek atayım diyorsanız da bilemem.
hayır hiç görmediğime eminim nasıl desem bilemiyorum ama burada detaylı yazamadığım birkaç şey var o yüzden daha önce görsem unutmayacağım birisi

bilimsel araştırmalara göre rüyada görülen tüm insanlar bir yerde görüp beyniniz tarafından gereksiz kısımda depoladığınız kişiler. yani sokakta rastgele yanından geçtiğiniz ama dikkat etmediğiniz birisi olabilir. beyniniz sizi bu önemsiz detayla yormadan gördüğü her yüzü depolar ve rüyalarda kullanır. henüz neye göre bu yüzleri seçip rüyada size gösterdiğini bilim adamları da bilmiyor, yani altında metafiziksel bir şey de arayabilirsiniz çözülmemiş bilinçaltı gizemleri de.

X