Rüyada etmeniz gereken duayı gormek için 🎈 bunu yapıp çok gören varmış

Ben iki gün peşpeşe yaptım ikisindede farklı okuma cıktı. Nasıl yapcam aynı niyetime
Canım benim internette araştırdığıma göre ilk seferde gördüyse rüyayı 2.ye yatmana gerek yok gördüğün duayı yapiyosun

Ama sen bilirsin canım 😍

Kızlar internette gördüm resimde kadın yazmış detayını....
diyelim ki bebeği olsun isteyenler hangi duayı okumali bilmek ister misiniz?
borcu olanlar, hastalığı olanlar vb.. her türlü konu için...
rüyanızda Rabb'im size hangi dua okumanız gerektiğini gostermeniz için yapılıyor...
Ama duayı yapmadan önce Ayetel Kürsi Felak nas ihlas Fatiha bol bol okuyun.
yaptıktan sonra duayı rüyanızda görürseniz mutlaka duayı okumalısınız ve rüyanızı kimseye anlatmayın.
ve mutlaka abdestli olsanız dhaa iyi 🤗🌹
Bebek için olsun, borç icin olsun, sikinlar için vs zikirler var zaten, alimler bizlere bunu öğretti😊 mesela istiğfar çekmek sağlık için çok iyi aynı zamanda bebeği olmayanlar için...

Kızlar internette gördüm resimde kadın yazmış detayını....
diyelim ki bebeği olsun isteyenler hangi duayı okumali bilmek ister misiniz?
borcu olanlar, hastalığı olanlar vb.. her türlü konu için...
rüyanızda Rabb'im size hangi dua okumanız gerektiğini gostermeniz için yapılıyor...
Ama duayı yapmadan önce Ayetel Kürsi Felak nas ihlas Fatiha bol bol okuyun.
yaptıktan sonra duayı rüyanızda görürseniz mutlaka duayı okumalısınız ve rüyanızı kimseye anlatmayın.
ve mutlaka abdestli olsanız dhaa iyi 🤗🌹

Sonuçtan ziyade benim takıldığım farklı bir yer var? Benim bilgim rüyada anlamlı bir yazı okumanın mümkün olmadığı yönünde. (Açıklaması şöyleydi bunun sanırım, rüya sol yarım küreyle, okuma sağ yarım küreyle yapılır. Bu yüzden rüyada okuma eylemi yapılmaz. En azından anlamlı bir bütün olarak. )

Arkadaş okunacak duanın kağıda yazılı olduğunu söylüyor. Yanlış anlamadıysam. Tartışma yaratmak için yazmıyorum. Ama benim aklımı biraz kurçaladı. Soru işaretleri dolanıyor kafamda, sırf okunabiliyor mu diye deneyeceğim?
Çok rüya gören bir insanım ama rüyamda bir şey okuduğumu hiç hatırlamıyorum.

Tabi dua eder, kabul olur orasını hiç kurcalamıyorum.

Son düzenleme:
Sonuçtan ziyade benim takıldığım farklı bir yer var? Benim bilgim rüyada anlamlı bir yazı okumanın mümkün olmadığı yönünde. (Açıklaması şöyleydi bunun sanırım, rüya sol yarım küreyle, okuma sağ yarım küreyle yapılır. Bu yüzden rüyada okuma eylemi yapılmaz. En azından anlamlı bir bütün olarak. )

Arkadaş okunacak duanın kağıda yazılı olduğunu söylüyor. Yanlış anlamadıysam. Tartışma yaratmak için yazmıyorum. Ama benim aklımı biraz kurçaladı. Soru işaretleri dolanıyor kafamda, sırf okunabiliyor mu diye deneyeceğim?
Çok rüya gören bir insanım ama rüyamda bir şey okuduğumu hiç hatırlamıyorum.

Tabi dua eder, kabul olur orasını hiç kurcalamıyorum.
Canım kağıtta yazılı görülüyor vs.bisey yazmadım 😊
Bende internette deneylerden okudum sizinle paylastim.
Rüyada kimi bir duayı biri kendine söylüyor olarak görmüş kimi bir yerde yazılı vs...
Bende görmedim.ama görenler var.

Canım kağıtta yazılı görülüyor vs.bisey yazmadım 😊
Bende internette deneylerden okudum sizinle paylastim.
Rüyada kimi bir duayı biri kendine söylüyor olarak görmüş kimi bir yerde yazılı vs...
Bende görmedim.ama görenler var.

Yok canım, senin dediğini anladım, eleştiri mahiyetinde de yazmadım zaten, iyi ki paylaştın. :KK15:

Benim aklıma bilimsel bir konu olarak takıldı. Rüyada okuma yapılmaz diye biliniyor. Ben de dün gece denedim, rüyamda dua falan görmedim ama çok acayip karışık rüyalar gördüm. Sabah üzüldüm. :cry: Şİmdi adet dönemim başladı, bittiğinde tekrar deneyeceğim. Belki yeni bir tecrübe olur. :KK200:

Bende 145 müheymin esması okunuşunu 3 defa yaptım üçünde de ürpertici şeyler gördüm yapmaktan vazgeçtim..Ben mi yanlış yaptım diye çok araştırdım fakat aynı şey oldu hep..Her esma herkese iyi gelmiyor glb..

X