Rüyada etmeniz gereken duayı gormek için 🎈 bunu yapıp çok gören varmış

Bne denedim dün gece ama hç bir sey görmedim. Çok rüya gördüm ama dua kısmını görmedim hatrlamıyorm ya da.. 🤷🏻‍♀️
Ne sayı ne sure ikisini de göremedim. Az bucuk bir sey vardı aklımda onu da unuttum gitti.. Uyku arasında hatırlar gibiydim ya da bana öyle geldi onu da bilmiyorum ama bu dediğinizi denedim olmadı bende... Sanırm denemeye devam edeceğim ben 😁

Bne denedim dün gece ama hç bir sey görmedim. Çok rüya gördüm ama dua kısmını görmedim hatrlamıyorm ya da.. 🤷🏻‍♀️
Ne sayı ne sure ikisini de göremedim. Az bucuk bir sey vardı aklımda onu da unuttum gitti.. Uyku arasında hatırlar gibiydim ya da bana öyle geldi onu da bilmiyorum ama bu dediğinizi denedim olmadı bende... Sanırm denemeye devam edeceğim ben 😁
Canım zaten ilk sefer de görenler de var 2.3.denemesinde duayı görenler de var bence de birakmayin canım 😉♥️

Inanmamak degil ama sahmeran duasi garip geldi normalde ruyaya yattigin da kurandan bir sureyle cevap almak gerekmez mi ? Ayrica bosa kurek cekmek felan hic olmamis buyu degil bu biz duamizi eder sonucu Allah a birakiriz olmadi diye bosa kurek cekilmis olmaz

Inanmamak degil ama sahmeran duasi garip geldi normalde ruyaya yattigin da kurandan bir sureyle cevap almak gerekmez mi ? Ayrica bosa kurek cekmek felan hic olmamis buyu degil bu biz duamizi eder sonucu Allah a birakiriz olmadi diye bosa kurek cekilmis olmaz
Canım ben en başından da açıklama yaptım ben bunu yazmadım ben internette bulduğum yazıyı paylaştım 😘 bana ait bir yazı değil
Evet o kısmı doğru değil katılıyorum herkes de farkına varmıştır senin Benim gibi doğru cümleler olmadığını

ben bunu yapmadan bir keresinde rüyamda eski bir taşlık dar yerde tam ortada yuvarlak sehpa gibi uzun bir taşın üstünde içinde dua yazılı olan madeni kaseler olur ya öyle bir kasenin içinde Kadr Suresi'ni görmüştüm anlamını hala çözemedim :110:

ben bunu yapmadan bir keresinde rüyamda eski bir taşlık dar yerde tam ortada yuvarlak sehpa gibi uzun bir taşın üstünde içinde dua yazılı olan madeni kaseler olur ya öyle bir kasenin içinde Kadr Suresi'ni görmüştüm anlamını hala çözemedim :110:
Hmm hayır olsun inşallah canım
Rüya tabirine baktın mı
Canım bende rüyamda birçok hristiyan arasında kalmışım meğer ama yanlarından kalkamıyorum
Ama bende içimden Ayetel Kürsi okumuştum ve icim rahatlamıştı

Yani böyle rüyalar görenler var ama günlük aslında okusak iyi rüyadaki gördüklerimizi

bakmıştım ama çok oldu bu rüyayı göreli. anlamı bana uymuyordu. bilen birinin yorumlaması lazım rüyalar kişiye özeldir internette yazılan rüya yorumları herkese uymaz.
Evet çok doğru diyorsun aslında canım 😉 hiç o şekilde düşünemedim
İşin ehline sormak gerek
Ama masaallh rüyan çok güzel bence içimde öyle hissettim:KK68:

X