Rüyada etmeniz gereken duayı gormek için 🎈 bunu yapıp çok gören varmış

selametle66

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
1.378
2.225
Kızlar internette gördüm resimde kadın yazmış detayını....
diyelim ki bebeği olsun isteyenler hangi duayı okumali bilmek ister misiniz?
borcu olanlar, hastalığı olanlar vb.. her türlü konu için...
rüyanızda Rabb'im size hangi dua okumanız gerektiğini gostermeniz için yapılıyor...
Ama duayı yapmadan önce Ayetel Kürsi Felak nas ihlas Fatiha bol bol okuyun.
yaptıktan sonra duayı rüyanızda görürseniz mutlaka duayı okumalısınız ve rüyanızı kimseye anlatmayın.
ve mutlaka abdestli olsanız dhaa iyi 🤗🌹

Eklentiler

• Screenshot_20200405-002332.jpeg
    Screenshot_20200405-002332.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 909
  • Screenshot_20200405-002337.jpeg
    Screenshot_20200405-002337.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 901
Her şey için böyle yapsak ne güzel olur :)
Hani karar vermeden önce ya da kafamız karıştığında hep korkmadan Allah’a sorsak,kimseleri aracı etmeden direk onunla muhabbet etmek istesek :)

Her şey için böyle yapsak ne güzel olur :)
Hani karar vermeden önce ya da kafamız karıştığında hep korkmadan Allah’a sorsak,kimseleri aracı etmeden direk onunla muhabbet etmek istesek :)
Canım bu hani orda da yazıyo
Mesela sen bir sıkıntın var bunun için hangi duayı okucagini bilmek için Rabbimden istiyosun hangi duayı okuyayim diye...
Ben bunu görünce çok ama çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim.
Aslında o kadar Harika dualar var ki Cidden yeni yeni keşfediyorum yapan insanlardan

Kızlar bakın internette başka yapıp sonucu gören varmış paylaştım mutlaka okuyun yazıyı

Eklentiler

• Screenshot_20200406-120347.jpeg
    Screenshot_20200406-120347.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 764
Aaaaa
Akşam bende yaptım evet dua gördüm fakat duanın ismini unuttum bu gece yine yapcam
Aaaaa gerçekten gördün mü canım
Gören çok varmış evet yaaa
Ve senin gibi duayı hatırlamayan çok var.canim mutlaka duaya başlamadan önce Ayetel Kürsi Felak nas ihlas Fatiha bol bol oku.
Bak az önce yine buldum internette duayı yapan kişinin yorumları 🤗

Eklentiler

• Screenshot_20200406-120347.jpeg
    Screenshot_20200406-120347.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 345
İnanmak istediğiniz için görüyorsunuz belki de bir de orda yazan son yazı kısmı boşa kürek çekme olayı pek hoş olmamış hiç bir duada boşa kürek çekilmez ki her duanın karşılığı sevabı ahirette onu yazan arkadaş yanlış üslup kullanmış neyse de bir de size şunu deyim bunu bilmiyorum ilk defa gördüm ama ben başka dua okuyup mesela Rabbim bana rüyamda görmeyi nasip et dediğim zaman ona inandığım için görüyordum illa böyle bir şey şart değil bence kalp niyet önemli bir de zaten dinimiz de istihare de var hayırlı olup olmadığını görebiliyorsun yada daha farklı olacak olmayacakları da görüyorsunuz yani demek istediğim arkadaşlar bunu yapmak şart mi bilmem ama ben bunu yapmadan sadece yatarken bile kendimce dua ederek çok şey gördüm rüyamda kalp önemli

İnanmak istediğiniz için görüyorsunuz belki de bir de orda yazan son yazı kısmı boşa kürek çekme olayı pek hoş olmamış hiç bir duada boşa kürek çekilmez ki her duanın karşılığı sevabı ahirette onu yazan arkadaş yanlış üslup kullanmış neyse de bir de size şunu deyim bunu bilmiyorum ilk defa gördüm ama ben başka dua okuyup mesela Rabbim bana rüyamda görmeyi nasip et dediğim zaman ona inandığım için görüyordum illa böyle bir şey şart değil bence kalp niyet önemli bir de zaten dinimiz de istihare de var hayırlı olup olmadığını görebiliyorsun yada daha farklı olacak olmayacakları da görüyorsunuz yani demek istediğim arkadaşlar bunu yapmak şart mi bilmem ama ben bunu yapmadan sadece yatarken bile kendimce dua ederek çok şey gördüm rüyamda kalp önemli
Canım o boşa kürek çekmek vs.kismi o attığım yazılar internette deneyip görenlerin yazıları.
Ben görünce ilgimi çok çekti paylaşmak istedim sadece 🤗🎈
Tabiki kesinkkle dua edip Rabbimden isteyiince insan görüyor bende inanıyorum.
Ama bunun amacı hepimiz isteklerimiz için dua ediyoruz ama hangi dua daha etkili olur bilemiyoruz bazen...
Ve bu da Rabb'imin ismi ile sen istiyosun Ya Müheymin ismi ile.🤗🌹
Ben Rabbimin isimleri istemenin çok tesirini Hamd olsun gördüm ama dua ile ilgili bende gördüm ilgimi çok çekti paylaştım sizlerle🤗.yoksa bende görmedim rüya vs

Canım o boşa kürek çekmek vs.kismi o attığım yazılar internette deneyip görenlerin yazıları.
Ben görünce ilgimi çok çekti paylaşmak istedim sadece 🤗🎈
Tabiki kesinkkle dua edip Rabbimden isteyiince insan görüyor bende inanıyorum.
Ama bunun amacı hepimiz isteklerimiz için dua ediyoruz ama hangi dua daha etkili olur bilemiyoruz bazen...
Ve bu da Rabb'imin ismi ile sen istiyosun Ya Müheymin ismi ile.🤗🌹
Ben Rabbimin isimleri istemenin çok tesirini Hamd olsun gördüm ama dua ile ilgili bende gördüm ilgimi çok çekti paylaştım sizlerle🤗.yoksa bende görmedim rüya vs
Anladım inşaAllah güzel şeyler görür uygular muradınıza da hayırlısı ile tez kavuşursunuz bazen ne kadar ısrar ile de dua etsek beklememiz gereken durumlar oluyor işte insan daha çabuk nasıl ne şekil elde ederim peşinde ama çok şükür Müslüman olarak sabır kavramı da verilmiş bize inşaAllah faydalı olur diyelim öyleyse 😊

Anladım inşaAllah güzel şeyler görür uygular muradınıza da hayırlısı ile tez kavuşursunuz bazen ne kadar ısrar ile de dua etsek beklememiz gereken durumlar oluyor işte insan daha çabuk nasıl ne şekil elde ederim peşinde ama çok şükür Müslüman olarak sabır kavramı da verilmiş bize inşaAllah faydalı olur diyelim öyleyse 😊
Aynnen canım yaa biz insanlar çok sabırsısiz maalesef 🤗amin canım inşallah.Rabbim de sizlere hayırlı mutlu huzurlu sağlıklı imanlı bir ömür nasip etsin amin amin amin 🙏

X