rüya bitti malesef uyandım.

CANIM ARKADAŞIM...
BU REGL DÖNEMİNDEKİ DEĞİŞİMLER
HAMİŞLİĞİN YAKIN OLDUĞUNUN HABERCİSİDİR. ( Eskiler öyle der )

SENDE MELEĞİNE KAVUŞACAKSIN HAYIRLISIYLA...
EVET CANIM BU BİR SINAV...
SENDE BU SINAVDAN BAŞARIYLA GEÇECEKSİN.
TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA, HERŞEYDE BİR HAYIR OLDUĞUNU,
SÜREKLİ TEKRAR EDİYORSUN.

HAMİŞ OLDUĞUNU HEP BİRLİKTE GÖRECEK ve ŞÜKÜRLER OLSUN DİYECEĞİZ HAYIRLISIYLA...

"ALLAHIM BU KADAR İSTEKLİ BİR AİLENİN HEMEN BEBEKLERİ OLSUN.
BENİM CANIM ARKADAŞIM HEMEN ANNE OLSUN." ( Amin )

CANIM YA HEP SENİN MESAJLARINI OKUYUNCA DUYGULANIP AĞLIYORUM.senağlama O KADAR İYİ GELİYOKİ BANA YAZDIKLARIN.RABBİM BU HÜZÜN GÖZ YAŞLARIMI SEVİNÇ GÖZYAŞLARINA ÇEVİRSİN İNŞALLAH.CANIM BENİM ÇOK SAOL.ALLAHA EMANET OL.

Kizlar şimdi Dr Umla Görüştüm.yarin Kontrole Gidicem.bana Hsg Için Randevu Vericek.bakalim Bu Ay Olmadi.ama önümüzdeki Günlerde Umutlara Yelken Açalim..

CANIM YA HEP SENİN MESAJLARINI OKUYUNCA DUYGULANIP AĞLIYORUM.senağlama O KADAR İYİ GELİYOKİ BANA YAZDIKLARIN.RABBİM BU HÜZÜN GÖZ YAŞLARIMI SEVİNÇ GÖZYAŞLARINA ÇEVİRSİN İNŞALLAH.CANIM BENİM ÇOK SAOL.ALLAHA EMANET OL.

KIYAMAM BİTANEM SANA...
BEN SENİ AĞLATMAK İÇİN DEĞİL, İÇİMDEN GELENLERİ ve
BİLDİKLERİMİ YAZIYORUM.

BEN SANA ÇOK İNANIYORUM MÜKAFATIN BEBEĞİN OLACAK,
EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLA İNŞALLAH....

GÖZYAŞLARINA KIYAMAM SENİN, LÜTFEN ÜZÜLME...
UNUTMA SANA BUNLARI YAZAN BEN DE BEBEK HASRETİ ÇEKİYORUM.
RABBİM HAYIRLISIYLA GÜLDÜRECEK YÜZÜNÜ, EVİNİZE SES OLACAK BEBEĞİNİZ
BÜYÜK BİR COŞKUYLA GELECEK.

RABBİM GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...

KIYAMAM BİTANEM SANA...
BEN SENİ AĞLATMAK İÇİN DEĞİL, İÇİMDEN GELENLERİ ve
BİLDİKLERİMİ YAZIYORUM.

BEN SANA ÇOK İNANIYORUM MÜKAFATIN BEBEĞİN OLACAK,
EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLA İNŞALLAH....

GÖZYAŞLARINA KIYAMAM SENİN, LÜTFEN ÜZÜLME...
UNUTMA SANA BUNLARI YAZAN BEN DE BEBEK HASRETİ ÇEKİYORUM.
RABBİM HAYIRLISIYLA GÜLDÜRECEK YÜZÜNÜ, EVİNİZE SES OLACAK BEBEĞİNİZ
BÜYÜK BİR COŞKUYLA GELECEK.

RABBİM GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...

SAOL CANIM ARKADAŞIM RABİİM BU GÜZEL KALBİNİN KAT KAT MÜKAFATINI VERİR CANIM İNŞALLAH.ALLAHIM TEMİZ KALBİNDEKİNİ RAHMİNE KOYSUN İNŞALLAH.ALLAHA EMANET OL.:1hug:

esmacım rüyan en kısa zamanda inşallah gerçekleşir v bidaha hiiiiç bitmez..
demekki daha zamanı var canım.biz niçin bekliyoruz,herkes bu kadar kolay sahip olurken bu beklme niçin anlayamıyoruz ama yaradanın bir bildiği vardır mutlaka...
herşeyin hayırlısı olsun.üzülme demek mantıksız çünkü eminim üzülüyosundur ama birgün sende güleceksin inşallah.umudunu sakın kaybetme arkadaşım......

esmacım rüyan en kısa zamanda inşallah gerçekleşir v bidaha hiiiiç bitmez..
demekki daha zamanı var canım.biz niçin bekliyoruz,herkes bu kadar kolay sahip olurken bu beklme niçin anlayamıyoruz ama yaradanın bir bildiği vardır mutlaka...
herşeyin hayırlısı olsun.üzülme demek mantıksız çünkü eminim üzülüyosundur ama birgün sende güleceksin inşallah.umudunu sakın kaybetme arkadaşım......

CANIM YA SABAHTAN BERİ MASAMDA HİÇ BİŞİ YAPMADIM SADECE SİZLERLEN YAZIŞIYORUM VE HER ŞEY ÜSTÜME ÜSTÜME GELİYO.KİME NE DİCEM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.EŞİM ÇOK ÜZÜLCEK.ODA BU AY ÇOK HEVESLENMİŞTİ.senağlama ANNEME SÖYLEDİM SES TONU DEĞİŞTİ HERALDE AĞLADI.senağlama KAYIN VALİDEMLERE SÖYLEYİNCE AKŞAM SURATLARINDAKİ ALAYCI BAKIŞI ŞİMDİDEN GÖREBİLİYORUM.senağlama ŞU AN ÇOK KÖTÜYÜM YA ANLATAMAM.HAYAT DURMUŞ GİBİ SANKİ.

CANIM YA SABAHTAN BERİ MASAMDA HİÇ BİŞİ YAPMADIM SADECE SİZLERLEN YAZIŞIYORUM VE HER ŞEY ÜSTÜME ÜSTÜME GELİYO.KİME NE DİCEM DİYE DÜŞÜNÜYORUM.EŞİM ÇOK ÜZÜLCEK.ODA BU AY ÇOK HEVESLENMİŞTİ.senağlama ANNEME SÖYLEDİM SES TONU DEĞİŞTİ HERALDE AĞLADI.senağlama KAYIN VALİDEMLERE SÖYLEYİNCE AKŞAM SURATLARINDAKİ ALAYCI BAKIŞI ŞİMDİDEN GÖREBİLİYORUM.senağlama ŞU AN ÇOK KÖTÜYÜM YA ANLATAMAM.HAYAT DURMUŞ GİBİ SANKİ.
aynı hatayı bende yaptım esmacım.bizim bebek için uğraştığımızı herkes biliyor.onlara söyledim çünkü hemen olur zannetmiştim.şimdi köpekler gibi pişmanım.cefasını çektiren Allah sefasınıda sürdürür inşallah.
takma kafana kayınvalidenleri falan.ne yaparlarsa yapsınlar boşver.eşin anlayışlı davranır bence çünkü bu bebeği ne kadar çok istediğini biliyordur.bence bir mesaj çek eşine.akşam eve gelene kadar şokun büyük kısmını atlatmış olur.Allah hepimize kolaylık versin.hepimiz aynı dertten müzdaribiz.ve bu hiç kolay değil hepimiz biliyoruz ama derdimizin dermanı var arkadaşım.artık tıp herşeyi hallediyor.dünyada hatta çevremizde ne drtler var hiç bişekilde çözümü olmayan.yine biz halimize şükür edelim.Allah daha kötüsünden esirgesin.....

Evet Canim Eşimi Arayip Konuşmaliyim O Biraz Olsun Rahatlatir Beni.hem Dediğin Gibi Akşama Kadar üzerimizden Atmiş Oluruz.saol Canim Ama Acyip Midem Bulaniyo üzüntüden Galiba Mideme Mi Vurdu Ne.allaha Emanet Ol Canim Arkadaşim.

Canım seni çok iyi anlıyorum.Bende 1 hafta geciktim ve tam kan tahlili yapmaya giderken yolda oldum.Resmen dünyam karardı.Hala kendimde değilim.
Hele tekrar 1 ay beklemek
İnşallah Allah'ın izniyle hepimizin duaları kabul olur.

Bütün anne olmayı isteyipte henüz yaşayamayanlara Rabbim en yakın zamanda hayırlısıyla kısmet etsin inşallah cnm. Lütfen moralini hiç bozma, biliyorsun hamile kalmayı zorlaştıracak etkenlerden biride stresmiş. İnşallah Allahın izniyle buradan bizimle hamile olduğun haberini paylaşırsın cnm.

X