Makyaj Ürünleri Roxelanne'nin Adm Adm Gz Makyaj Denemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nasıl olmuş ? :)

• Çok beğendim

OY: 101 91,8%
  • Beğendim ama tarzım değil

OY: 4 3,6%
  • Beğenmedim

OY: 5 4,5%

• Ankete Katılan
    110
bacummmmm elceğizine sağlukk süpper olmuş grilide yeşilde güsel ama bnm tarzım yeşil olanı sengözlerimebaksanab

eski mge yeni roxelanne ben bunları nasıl gözden kaçırmışım:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

cidden çok hoş olmuş makyajın.. tonlar falan çok hoş olmuş , bayıldım..a.s. ve çok güzel kaş göz yapın var. devamını bekliyoruz valla gözümüz gönlümüz açılsın:lepi:

Son düzenleme:

almagestercimm teşekkür ederim canımma.s.:1hug:

çok pratiksin bayıldım valla. yeşil çok yakışmış öxellikle hepsi birbirinden güzel olmuş ellerine sağlık

roxelanne canım harika olmuş bayıldım özellikle yeşil çok yakışmış göz renginea.s. çalışmalarının devamını heyecanla bekliyorumm.:1hug:

süpersin yaaaaa maasallah canim sana gözlerin cok güzel makyajin o bicim
bende mavi makyaj yaptim :))

çok pratiksin bayıldım valla. yeşil çok yakışmış öxellikle hepsi birbirinden güzel olmuş ellerine sağlık

roxelanne canım harika olmuş bayıldım özellikle yeşil çok yakışmış göz renginea.s. çalışmalarının devamını heyecanla bekliyorumm.:1hug:

süpersin yaaaaa maasallah canim sana gözlerin cok güzel makyajin o bicim
bende mavi makyaj yaptim :))

ardayasbu, karin ve hulicim çok teşekkür ederim yorumlarınız için bayanlara.s. eğer gözünüze takılan bir yer olursa lütfen söyleyin ki bende kendimi geliştireyim:1hug:

bebegim muhteşemsin çok güsel gözlerin var maşallahh
bu göze ne renk yapsan yakışır
türkaan şoray gözlüm benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…