Makyaj Ürünleri Roxelanne'nin Adm Adm Gz Makyaj Denemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Nasıl olmuş ? :)

• Çok beğendim

OY: 101 91,8%
  • Beğendim ama tarzım değil

OY: 4 3,6%
  • Beğenmedim

OY: 5 4,5%

• Ankete Katılan
    110
cokacimcoookcokacimcoook

allahh tutmayın beniiiiii
yemişim diyetini reciminiiiiidelikafadulden

çok ama çok güzel olmuş hepsi canımm!!
kaşın gözün harika maşallah! :) :nazar: :1hug:

Bugün sevgili Deppo'nun isteği üzerine siyah-gri-pembe kombinasyonunda bir makyaj yapmaya çalıştım. Huzurunuzda Deppo'ya beni onore ettiği için teşekkür eder, biraz batırdığım ve istediğim gibi olmadığı için özür dilerim :)

Kullandığım malzemelerle başlıyoruz; flormar 5li far paleti,avon siyah göz kalemi,maybelline dream mousse kapatıcı, milattan önceden kalma pembemsi krem far, body shop küp farlardan pembe, maybelline maskara, flormar tekli siyah göz farı...

IMG_4912.jpg

1) Tüm göz kapağına kapatıcı ve pudra geçtim.
1-6.jpg

2) Tekli siyah farı pınara yaklaşmadan göz yuvarlağıma sürdüm
2-3.jpg

3-3.jpg

3) 5li paletten gri farı göz pınarıma ve siyah sürdüğüm yerin üzerine geçtim
4-3.jpg

5-3.jpg

4) Yine 5li paletten beyaz renk farı kaş altından gri farın olduğu yere kadar sürdüm
6-3.jpg

5) Siyah ile grinin birleştiği yerden itibaren küp pembe far ile gölgeleme yapmaya çalıştım:)

7-3.jpg

8-3.jpg

6) Daha sonra bir kez daha sürdüğüm tüm renklerin üzerinden geçtim. Arkasından göz kalemi, eyeliner ve rimel üçlüsü ile makyajı tamamladım.

9-3.jpg

10-3.jpg

11-5.jpg

12-3.jpg

waay waay waaayyyy
süper bir gölgelemm canım tebrikler değişik bi teknik olmuşşş kaşlara bitiim zaten harika olmuş emeğine sağlıkkkkalkisalkisalkisalkisalkisalkis

gözünü kaşını sevdiğimŞeniz

müge kızz süper olmuşşş valla bu karı yapıcanı yaptı geneee çatlıcam orta yerimdennn haaaa ben yapamıom gözümde alerji var gitsin yapacamm canısımmm sırnaşık şey

waay waay waaayyyy
süper bir gölgelemm canım tebrikler değişik bi teknik olmuşşş kaşlara bitiim zaten harika olmuş emeğine sağlıkkkkalkisalkisalkisalkisalkisalkis

gözünü kaşını sevdiğimŞeniz

canımm arzumm teşekkür ederim kendi çapımda uğraşıyorum iştee:1hug:

müge kızz süper olmuşşş valla bu karı yapıcanı yaptı geneee çatlıcam orta yerimdennn haaaa ben yapamıom gözümde alerji var gitsin yapacamm canısımmm sırnaşık şey

edacımm geçmiş olsunn canım bir an önce geçsin de seni de görelim artıkka.s.

Ben hepücünü beğendim..
Kirpiklerinin maşallahı var,süpürge hiç kalır,alantirikli süpürge inan kia.s

Bugün sevgili Deppo'nun isteği üzerine siyah-gri-pembe kombinasyonunda bir makyaj yapmaya çalıştım. Huzurunuzda Deppo'ya beni onore ettiği için teşekkür eder, biraz batırdığım ve istediğim gibi olmadığı için özür dilerim :)

Kullandığım malzemelerle başlıyoruz; flormar 5li far paleti,avon siyah göz kalemi,maybelline dream mousse kapatıcı, milattan önceden kalma pembemsi krem far, body shop küp farlardan pembe, maybelline maskara, flormar tekli siyah göz farı...

IMG_4912.jpg

1) Tüm göz kapağına kapatıcı ve pudra geçtim.
1-6.jpg

2) Tekli siyah farı pınara yaklaşmadan göz yuvarlağıma sürdüm
2-3.jpg

3-3.jpg

3) 5li paletten gri farı göz pınarıma ve siyah sürdüğüm yerin üzerine geçtim
4-3.jpg

5-3.jpg

4) Yine 5li paletten beyaz renk farı kaş altından gri farın olduğu yere kadar sürdüm
6-3.jpg

5) Siyah ile grinin birleştiği yerden itibaren küp pembe far ile gölgeleme yapmaya çalıştım:)

7-3.jpg

8-3.jpg

6) Daha sonra bir kez daha sürdüğüm tüm renklerin üzerinden geçtim. Arkasından göz kalemi, eyeliner ve rimel üçlüsü ile makyajı tamamladım.

9-3.jpg

10-3.jpg

11-5.jpg

12-3.jpg

canım süper olmuş daha ne olsuun :asigim: birde olmadı falan diyorsun, ben bunu aynen copy-paste yapaaaar düğüne giderim artık :) tabi becerebilrsem :uhm:

Siyahli grili makyajin cok hos olmus tatlim..

sürmelim çok teşekkür ederim:1hug:

heyttttttt koçum benim herzamanki gibi harikasınnn Şeniz

sağolasın cancucummm benimmm. bu arada yeri gelmişken sorayım bu şeniz noluyo la:KK70:

Ben hepücünü beğendim..
Kirpiklerinin maşallahı var,süpürge hiç kalır,alantirikli süpürge inan kia.s

teşekkür ederim canımm a.s.

canım süper olmuş daha ne olsuun :asigim: birde olmadı falan diyorsun, ben bunu aynen copy-paste yapaaaar düğüne giderim artık :) tabi becerebilrsem :uhm:

deppocum beğendiysen ne mutlu banakaydirigubbakcemile5

ah ah ah kaydirigubbakcemile3
en sonunda güzel makyajından görebildik cçanım ya.......
çok güzel renkleri çok iyi karıştırmıssın yakıştırmıssınnnnnnnnnn alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

X