Makyaj Ürünleri Rosense Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tatlım tesekkur ederim...opuyorumnanaktan
Pudrası gerçekten harikadır. Gurbaa Prensesimizden de tescillidir =)zemuszemus

Bir de farları çok iyi der ilarzu ve gurbaa.

Far kullanan varsa, düşünsünler derim =)

sen, gurbaa ve ilarzu dediyseniz tamamdır zaten :) toplu alışveriş yapacağım rosense'den, indirim yaparsa far da alayım, zaten ısparta'ya gidecektim oradan alacağım daha ucuzdur orada :):)

ooyyy yirim sizi çok teşekkürler canlarımmm:))

arkadaşlar internettenmi alıyorsunuz bende istiyorum yawww

yok canım benim aldığım yer doğal ürünler satan bir yer bursada medical hastanesinin karşısında otobüs durağının arkasında kalıyor. kervansaray otelden aşağı inerken.

ben kapatıcısını testerlardan denedim iyi gibiydi ama almadım olumsuz yorumlar olduğu için

bak ben de pudrasını falan bilmiyordum allığı da güzel diyorsunuz bir daha bi gidip bakayım ben oraya güzeller

bende gülsuyu var bir de temizleyici köpüğü gülsuyu çok kötü kokuyor ama doğal olduğu belli çünkü gül kuruyunca bir kokusu olur ya pek hoş olmayan aynı o koku..

köpüğünü de nedense pek kullanmıyorum sevemedim. ama arkadaşım çok memnun. ben de sütünü almayı düşünüyorum canım

bende de gülsuyu var çok memnunum yumuşacık yapıyor, ayrıca içindekiler kısmına baktığımızda sadece gülsuyundan yapıldığını görürüz zaten :) temizleme sütü alacağım yakında, cildi temizlemek için kullanılıyormuş ama makyaj da temizleniyormuş, bende temizleme sütünün testerları var zaten gerçekten çok güzel temizliyor makyajı...

arakdaşlar yarın pudrasını alacağım bir de yanına hediye bişey alacağım ya allık iyi diyorsunuız hangisini alsam karar veremedim 301 de güzel görünüyor akrita sen karıştırınca çok güzel oluyor demişsin ya balım mesajında o 301 mi?

canım 302side çok güzel bn kullanıyorum onada bak derim

eva cığım çok sağol balım benim de 302 ye ilk başta aklım gitmişti gülüm 301 e yakın bir allığım var çünkü o da çok hoş geldi ben onu alayım evet şeker parem çok güzel görünüyor

ben kremini kullanıyorum birde pudrasını almıştım cok memnunum tavsiye ederim özeliikle pudra cok güzelll pürüzsüz duruyo

ya ben de alacağım pudrasını
hiç olumsuz yorum okumadım

pudrayı kesin alacağım

canım pudrayı alınca fikrini yaz mutlaka bn denemedim onu ,allığında 302sinden kesin memnun kalırsın zaten diğer tonun varmış güle güle sürün bebişşşopuyorumnanaktan

arkadaşlar, bir de ayrıca rosense cilt bakım konusu açılmalı bence. çünkü kullandıkları E, F ve B5 vitamini, sıkılaştırıcı, papatya özü, üzüm çekirdeği ekstratı, salatalık özü, kayısı özzü gibi içeriklerin kimyasalı olmasına rağmen doğalını kullanıyorlar ve bunların doğalları da çok pahalıdır. %100 türk malı ve 8.700 çiftçi ortağı olan bir kooperatif ürününün milli ürün olarka değerlendirilip, fransız markaları yerine bu milli ürün tercih edilmelidir diye düşünüyorum.

aldınız mı pudrayı merak ettimm doğrusu
ben maybelline kullanıyorum idare eder değiştirmeyi düşünüyorum da

Yok canım daha alamadım aldığımda sürüp resimli göstereceğim

çok güzel bilgi vermişsin çok teşekkür ederim..

ben de nemlendiricilerini gördüm ama içeriğini okumadım onlara da bakmak lazım

bu arada akşam köpüğünü üzerinde yazan gibi pamuk ile değil su ile yüzümü yıkamadan önce sürdüm onunla yıkadım harika makyaj çıkardığını farkettim..

sabah ta clidim süperdi hala pamuk gibi:))zemuszemus

canım pudrayı alınca fikrini yaz mutlaka bn denemedim onu ,allığında 302sinden kesin memnun kalırsın zaten diğer tonun varmış güle güle sürün bebişşşopuyorumnanaktan

çok sağol bitanemmm

çok haklısın canım bundan sonra malzemelerimi rosense den almaya özen göstereceğim
zaten kendilerini geliştirmeleri için değişik önerilerde bulunuyorum mail atıyorum rosense'e.

bende rosenseye döneceğim sanırım.
yerli ürün kullanmak tabiki daha iyi. fiatları da uygun.
elimdeki ürünlerin bitmesini bekliyorum.
makyaj temizlemek için hangisi daha iyi. tek bir ürünle hem yüz hem cilt temizlenebiliyor mu yardımcı olursanız sevinirim.

kızlar bende rosensenin pelingini kullanıyorum kokusuda çok güzel
ama güneşyağı için aynı şeyi diyemiycem ama benim cildimle alakalıda olabilir
ben parfümlerini merak ediyorum nasıl ki kullananlarınız var mı
erkekler içinde varmış bide rimelli iyimi ki besliyomuş kirpikleri galiba
opuyorumnanaktan

başka sitelerde rosense ile ilgili bilgi okuyunca içinde SLS Var diye yazmışlar yüz temizlem jeli ,köpüğü.toniğinde varmış
SLS:Sodyum laurly sulfate ne anlama geldiğini bilmiyorum ama zararlı bir maddeymiş internetten araştırdığım kadarıyla diş macunu ve şampuanda bile varmış ne diyimm araştırdıkça kafam karıştırdı aramızda kimyager falan varsa [/B]ona sorsak aslında almak da istiyorum netice de arkadaşlarında dediği gibi yerli malı bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazsın

temizleme sütü ile hem makyaj hem yüz temizleniyor diye biliyorum canım.

Rosense cilt bakım ürünlerinden Gül Suyu hariç,

Diğer cilt bakım ürünleri tam bitkisel değil ne yazık ki.
Evet içeriğinde bitkisel özler var. Gül özü, kayısı çağı, salatalık sütü vs.
Ama tüm zehirli kimyasallar da mevcut maalesef. Dikkat ediniz.

Ben pudrasını çok seviyorum o ayrı, yerli markalara da desteğim tamdır.
Ama cilt bakım ürünlerini kullanmayı düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…