Makyaj Ürünleri Rosense Makyaj Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.310
3
Kızlar Rosense'in makyaj ürünlerinden kullanan var mı aranızda? Geçen gün sitesini ziyaret ettim, makyaj ürünleri olduğunu bilmiyordum açıkçası. Gülsuyu, toniği falan gayet doğal olduğu için diğer ürünleri de dikkatimi çekti, belki makyaj ürünleri de cilt bakım ürünleri kadar kalitelidir. 1-2 hafta içinde gidip birkaç ürün alacağım. Memnuniyet derecemi sizlerle paylaşırım. Rosense'i de denemekte fayda var. Ürünleri burada sizlerle paylaşmak istiyorum. İnternet üzerindeki fiyatlarını da eklerim buraya...
RUJ: 8 TL
İçerdiği özel balık yağı sayesinde dudak kenarında oluşan çizgileri yok ederek, dudakların daha dolgun görünmesini sağlar. Nemlendirici ve E vitamini özelliği ile dudakları yumuşatır ve besler.
401 Pembe Diva

402 Lal

403 Pembe Rüya

404 Orkide

405 Tropikal

PARLATICI: 9 TL
Kalıcı parlaklık sağlar. E vitamini içerir ve Antioksidan özelliğindedir.
400 Şeffaf

401 Pembe Diva

402 Lal

403 Pembe Rüya

404 Orkide

405 Tropikal

GÖZ KALEMLERİ: 8 TL
İçeriğindeki Kakao yağı ve Palmiye çekirdeği yağı sayesinde kirpik diplerini besler. A vitamini içerir. Kalıcıdır; akma dağılma yapmaz. Antioksidan özelliği vardır.
901 Siyah, 902 Kahve, 903 Yeşil, 904 Gri, 905 Mavi

DUDAK KALEMLERİ: 8 TL
Kakao yağı ve Palmiye çekirdeği yağı içerir. Kalıcıdır. Antioksidan özelliği vardır.
401 Pembe Diva, 402 Lal, 403 Pembe Rüya, 404 Orkide, 405 Tropikal

FONDÖTEN: 15 TL
E vitamini ile cildin nemlenmesini sağlar. İçeriğindeki Hindistan cevizi, kolay sürülmesini sağlar; maske görünümünü engeller. Cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturur ve kalıcıdır. Antibakteriyel özelliğe sahiptir.
Numaraları:101,102,103,104

PUDRA: 13 TL
Ciltte doğal, pürüzsüz ve kadifemsi bir görüntü oluşturur. Gün boyu kalıcıdır sağlar. Ciltte kalıp gibi durmaz.
Numaraları:201,202,203

RİMEL: 10 TL
Özel formulasyonu sayesinde kirpiklerin kolayca kıvrılmasını sağlayarak belirginleştirir. Palmiye yağı ile kirpikleri besler,daha dolgun gösterir. Akma, dağılma yapmaz.
501 Siyah, 502 Kahve, 503 Mavi

ALLIK: 15 TL
Kalıcıdır.Pürüzsüz ve kadifemsi görünüm sağlar. Elmacık kemiklerini ortaya çıkararak doğal görünüm verir.
301

302

303

304

FAR: 15 TL
701

702

703

704

KAPATICI: 9 TL
Palmiye yaprakları yağı sayesinde kolayca sürülür. Pürüzlerin kapatılmasını sağlar. Lekeleri, sivilce izlerini ve gözaltı morluklarını kapatır.
801

802

ALINTI DEĞİLDİR. EMEĞE SAYGI. :)

çok güzeller canım.eline sağlık .
devamını bekleriz ama. opuyorumnanaktan

çok güzeller canım.eline sağlık .
devamını bekleriz ama. opuyorumnanaktan

Canım Rosense'in bütün ürünleri burada. Bu konuyu daha önceden de açmayı düşünüyordum ama zamanım yoktu. Bugün vakit bulunca uğraştım hepsini tek tek ekledim düzenledim, ne var ne yok burada yani şu an :) ama tabi losyonları tonikleri eklemedim onlar cilt bakım ürünleri diye, burada sadece makyaj ürünleri var :)

vallaha hiç kullanamadım cnm ...memnun kalırsan eger bende ısmarlayabilirim

vallaha hiç kullanamadım cnm ...memnun kalırsan eger bende ısmarlayabilirim

ben de kullanmadım canım öncelikle rujlarından alacağım. çünkü şu an rimelim pudram falan var, boşuna almayayım, şimdi alırsam merak eder açarım sonra kullanım tarihi geçer ben eskileri bitirene kadar bozulur üzülürüm :) bende gülsuyu, göz çevresi kremi, nemlendirici el ve yüz kremleri, peelingi ve temizleme sütü var. (numuneler yani..) herbirini denedim ve memnun kaldım, özellikle gülsuyu ve temizleme sütünden.. bir de dudak vazelini varmış ondan alacağım, kullandıktan sonra olumlu veya olumsuz yorumlarımı yazarım.. :)

allık pembe-seftali kuzenimde vardı ikisini karıstırınca cok hos bi ton oluo
kendimede denemistim gayet güseldi.. yerimseniben
ha bide yüz temizlem köpüğünü denedim cok hoş kokuo cok duru yapmıstı
sonucta %100 doğal ve gülden iye biliorum bence bu ürünleri güzel

bende çok merak ettim ürünleri nasıl acaba :sm_confused:

Ben pudrasını ve kapatıcısını almıştımmmmmm:smiley-cool:
Pudrası muhteşem, ipek gibi, harika!a.s

Ama kapatıcı iyi değil, almayın derim =)

Ben pudrasını ve kapatıcısını almıştımmmmmm:smiley-cool:
Pudrası muhteşem, ipek gibi, harika!a.s

Ama kapatıcı iyi değil, almayın derim =)

ruj, parlatıcı ve makyaj temizleme sütünden alacaktım, madem öyle bir tane de pudra alayım, forumda okuyorum sürekli de, senin fikirlerine güveniyorum :)

ruj, parlatıcı ve makyaj temizleme sütünden alacaktım, madem öyle bir tane de pudra alayım, forumda okuyorum sürekli de, senin fikirlerine güveniyorum :)

Tatlım tesekkur ederim...opuyorumnanaktan
Pudrası gerçekten harikadır. Gurbaa Prensesimizden de tescillidir =)zemuszemus

Bir de farları çok iyi der ilarzu ve gurbaa.

Far kullanan varsa, düşünsünler derim =)

Tatlım tesekkur ederim...opuyorumnanaktan
Pudrası gerçekten harikadır. Gurbaa Prensesimizden de tescillidir =)zemuszemus

Bir de farları çok iyi der ilarzu ve gurbaa.

Far kullanan varsa, düşünsünler derim =)

sen, gurbaa ve ilarzu dediyseniz tamamdır zaten :) toplu alışveriş yapacağım rosense'den, indirim yaparsa far da alayım, zaten ısparta'ya gidecektim oradan alacağım daha ucuzdur orada :):)

bende allıklarını çok merak edıyorum...

çok güzel görünüyor ama resimden anlayamayız tabi, ama ben iyi olduğunu düşünüyorum ne de olsa rosense=gül. yani gül gibi yanaklar kaydirigubbakcemile3

farlarını kullanıyorum canım çok memnunum en memnun kaldığım far için rosense dir.

mavili farı ile toprak rengi olanını almıştım Bursa da 1 alana bir bedavaydı hala da devam ediyor ikisini 20 ye aldım.

burda 15 demiş tanesine ama normalde 20 dediler. 1 alana bir bedava olunca ikisi 20 oldu:)

ıslak kulanımda da harika

bende rujunu,pudarsını bide farını kullanıyorum.Çok memnunum ürünleri oldukça kalıcı hatta eşimin çok hoşuna gidio rosenses ürünleriyle yaptığım makyaj bide ben ürünleri alırken satıcı idda ederek uzun süre kalıcı olduğunu özlellikle müşterilerimiz çalışan bayanlardır dedi.Bende ona binaen aldım ve gerçekten doğru sabah çıkarken sürüyorum bida makyajımı tazelemk zorunda kalmıyorum herkese tavsiye ederim...

aa evet bende 20tlye almışıtm bi alana bi bdava hala devam ediosa alırım 2 tane daha far

arkadaşlar internettenmi alıyorsunuz bende istiyorum yawww

bende kapatıcısını alacaktım ama Nisanım iyi değil demişşş
başka deneyen oldu mu?

ben kapatıcısını testerlardan denedim iyi gibiydi ama almadım olumsuz yorumlar olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…