Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Romatoit Artrit (RA)... Paylaşalım

slm arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum ama aklım hep burda.ben 10 senelik ra hastasıyım.ve 1 senelik evliyim.gecen ay doktoruma gittim.hamile kalmak istediğim için ilacları kesti.ama dayanılmaz ağrılarım oluyo.o yüzden bi türlü cesaret edemiyorum.hamileyken de ağrılarım olursa naparım.nolur bi fikri olan varsa yazsın.yalvarıyorum çok zor durumdayım.

canım ben de artrit hastasıyım. bir haftadır bitkisel bi takviye kullanıyorum. normalde böyle şeylere inanmam annemin zoruyla aldım zaten doktor yazdı inan ne ağrı kaldı ne birşey şmidilik çok iyiyim.
tamamen bitkisel ayrıca ben de hamile kalmak istediğim için bıraktım zaten istersen bi dene . onun yanında romatizmal ağrı kesici olmayan bi ağrı kesici de aldın mı rahat edersin .
http://www.kadinlarkulubu.com/romatoloji-romatizmal-hastaliklar/341745-eklem-agrilari-kireclenmeye-kusburnu-cozum.html

canım yardımların için çok ama çok teşekkür ederim.mutlaka deniycem.suan kortizonlu hap kullanıyorum.çok ağrım olunca da ağrı kesici kullanıyorum doktor tavsiyesiyle.o bahsettiğin ağrı kesicinin bebeğe zararı yok mu peki.

ilacın ismini tam olarak anlayamadım ya.kapsülün adını ve nerden alabileceğimi yazarsan çok sevinirim canım.hep dua ederim size.

6ay romatizma ilacı kullanılmamalı, ilacın vücuttan çıkması lazım diye duydum. onu demek istemiştim.

canım hiç ilgisi yok.benim doktorum ilacı kesti hemen şimdi kalabilirsin dedi.ama benimde cesaretim yok.feci ağrılarım oluyo.bitkisel kürleri deniycem.inşallah faydasını görürüm.:Saruboceq::Saruboceq:

canım ben de artrit hastasıyım. bir haftadır bitkisel bi takviye kullanıyorum. normalde böyle şeylere inanmam annemin zoruyla aldım zaten doktor yazdı inan ne ağrı kaldı ne birşey şmidilik çok iyiyim.
tamamen bitkisel ayrıca ben de hamile kalmak istediğim için bıraktım zaten istersen bi dene . onun yanında romatizmal ağrı kesici olmayan bi ağrı kesici de aldın mı rahat edersin .
http://www.kadinlarkulubu.com/romatoloji-romatizmal-hastaliklar/341745-eklem-agrilari-kireclenmeye-kusburnu-cozum.html

canım hayırlı günler iyi olmana çok sevindim bende RA hastasıyım sanırım kuşburnundan bahsediyorsun yanlış anlamadım değilmi bende bitkisel ilaç kullanmıştım ve çok faydasını gördüm iyiyim ama biraz biraz ağrılarım başladı hava çok soğuk ondanmıdır bilmem ama senin kullandığınıda kullanmak isterim ne kullandığını yazarsan sevinirim..

. kuşburnu tozu kapsül şeklinde. ben açıkçası pek faydasını anlamadım. ilaç almadan olmuyor malesef..

Son düzenleyen: Moderatör:
ama bunlar bitkisel yine de bi sakıncası varmı.ama nolur çok ihtiyacım var.hamilelik hazırlıklarına başliycam artık.bu kürü öğreneyim.ardayasbu bunu hamileyken de kullanabiliyo musun.acele cevap lütfen

evet bitkisel besin takviyesi bu ilaç değil. o yüzden adını yazmıştım canım ama kaldırmışlar. özel mesajda atamıyorumki ben

ya nnasıl yapıcaz çok ihtiyacım var lütfen.hangi harfle felan başlıyo onu yazsanız.bi de nerden alabilirim onu yazarsanız çok sevinirim.yardımm edinnnnnnnnnnnnn lütfen.

eczanelerde bulabilirsin.kuşburnu kapsülü. L harfi ile başlıyor. farmavitanın ürünüymüş. google yaz çıkar adını bulursun

ismini felan buldum araştırdım.fakat hamileyken kullanımı hakkında bişey yazmıyo.eczanelere soracam artık.yardımların için çok teşekkür ederim.allha acil şifalar versin hepimize

amin canım. bu arada sonucu yazarsan sevinirim. yani ağrıların devam edecekmi merak ediyorum. inşallah bişey kalmaz. kimileri hamile kalınca ağrıları kalmıyomuş. benimde en merak ettiğim hamilelik süreci. acaba nasıl geçecek? ağrılar olursa mahvolurum walla. o günlerimi unuttum sayılır allah hatırlatmasın tekrar

açıkcası bende onu merak ediyorum,ama kişiye göre değişiyor formdan takip ettiğim bir kaç arkadaş vardı hamileliğini mütiş ağrılı geçiren,ama sorunsuz geçirende çok o yüzde yaşıcaz ve görücez:)kuşburnu tabletini bende deniycem sonuçlarını yazarsanız sevinirim.

tamam mutlaka yazarım.umarım faydasını görürüm.evet bende takip ettim kimininki ağrısız geçiyo kimininki de çok ağrılı oluyomuş.şansıma bakalım hangisi olacak.bir de bu kapsülü almadan önce ibrahim saraçoğlu yu arıycam.tavsiye edecekmi bu kapsülü.hamileyken riske giremem.

X