Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Romatoit Artrit (RA)... Paylaşalım

RHEUTRO yu ben de denemek istemiştim.ama güvenemedim. biraz araştırma yapınca para tuzağı falan diye bişeyler duydum vazgeçtim.

RHEUTRO yu ben de denemek istemiştim.ama güvenemedim. biraz araştırma yapınca para tuzağı falan diye bişeyler duydum vazgeçtim.

RHEUTRO yu bende almak istemiştim buradamı okumuştum bir arkadaşımız annesine getirtiyomuş felan faydasınıda görmeye başlamış diye okumuştum mail yazdım aradılar falan çok faydası geleceğini iki ilaç birden almam gerektiğini söylediler hemen yollayalım falan yok dedim bende eşimle konuşayım ben sizi arar sipariş veririm diye kapattım birdahada aramadım emin olsak ok hemen alırızda emin değilizki

Selam kimse Yokmu?

ıstanbulda oturanlar hangi dr.'a gidiyorsunuz? memnunmusunuz? ben tekrar bir kontrolden geçmek istiyorum.

Selamm kızlar,dün sağlığına yeniden kavuşmuş r.a hastasıyla konuştum
iyileşmesini çavdar ekmeğine,ve her sabah aç karınla yediği bal ve zencefil karışımına borçluymuş
1 kg bala 200 gr toz ve taze zencefili aç karınla 1 tatlı kaşığı yememi söyledi
yumurtayı çok yememem gerekiyormuş
ibrahim saraçoğlunun kürünüde sipariş verdim
iyileşeğime inanmak istiyorum
en büyük artım romatizmamı pasif yaşıyor olmam

Selamm kızlar,dün sağlığına yeniden kavuşmuş r.a hastasıyla konuştum
iyileşmesini çavdar ekmeğine,ve her sabah aç karınla yediği bal ve zencefil karışımına borçluymuş
1 kg bala 200 gr toz ve taze zencefili aç karınla 1 tatlı kaşığı yememi söyledi
yumurtayı çok yememem gerekiyormuş
ibrahim saraçoğlunun kürünüde sipariş verdim
iyileşeğime inanmak istiyorum
en büyük artım romatizmamı pasif yaşıyor olmam

slm tatlım nasılsın bu kişi tamamiyle iyileşmişmi ne güzel bende çavdar ekmeği yiyorum bu aralar yiyemiyorum tabi yumurtayı her sabah yiyorum yememek lazımmış ha bırakırız napalım bende abim karışık bir ot getirdi ona başladım içiyorum çörek otu bal yiyorum birde kullandığım bitkisel ilaçlara devam bi ay kaldı bitmesine bakalım inş hepimiz faydasını görürüz.

tamamen iyileşmiş canım,çok nadir ağrısı oluyormuş,ellerinde baya şekil bozukluğu var
yumurtayı ben her gün 2 tane yerdim bu yüzden bana çok yememem gerektiğini söyledi
zencefil kesinlikle bu işin çözümü dedi

romatizmayı pasif yaşamak biraz açabilirmisin?
Ben yumurtayı pek sevmem hatta yemem gerekli diye arada yemeye çalışıyorum...
Ekmek zaten az tüketiyorum ... çavdara geçersek herşeyde geçmek gerekmezmi? o zaman çavdar unu mu almak lazım ? bilmiyorum
Bende artık ağrısız olmak istiyorum. Doktorlara güvenmekten başka çare kalmıyor. öyle zaman oluyor ki boyun ve omuz ağrısından ayakta durmakta zorlanıyorum ama çocuklara yemek yedirmek lazım diye kendimi zorluyorum.. uykusuzlukta yapıyor bana ağrıdan uykuya dalamıyorum .. tek ilacımda uyku sadece uyku ağrımı geçiriyor sabah kalktığımda o batıcı ağrılar geçmiş oluyor...
Ağrısız günler hepimize..
doktor sormuştum ama yanıt veren olmamış Ben Kartal'da oturuyorum...doktor öneriniz var mı? çapaya mı gitsem diyorum :KK43:

aktifleşmemiş romatizmam,yani şişmelerim yok,ağrımda az,sorunum ellerimi rahat kullanamaamk,çömelememe,yürürken ayaklarımın acıması vs.. hareket esnasında sorun yaşıyorum
ben bi kaç gündür çavdar ekmeği yiyorum tadı çok güzel,beyaz ekmek yerine çavdar ekmeği ye bence
zencefil karışımınada başlıycam
fibromiyaljide var bende

tamamen iyileşmiş canım,çok nadir ağrısı oluyormuş,ellerinde baya şekil bozukluğu var
yumurtayı ben her gün 2 tane yerdim bu yüzden bana çok yememem gerektiğini söyledi
zencefil kesinlikle bu işin çözümü dedi

anladım canım gerçi ben yumurtayı bir tane yiyorum sabahları birde zencefil hapı kullanmıştım ama bir ay sonra bıraktım kullandıklarım bitsin de başlarım bende benim şişliklerim çok olmuştu ayaklarımda tabanlarımda bileklerimde diz kapaklarımda belimde göğüs kemiğimin tam ortasında ama hamdolsun baya indiler düzelicez inş hepimiz

romatizmayı pasif yaşamak biraz açabilirmisin?
Ben yumurtayı pek sevmem hatta yemem gerekli diye arada yemeye çalışıyorum...
Ekmek zaten az tüketiyorum ... çavdara geçersek herşeyde geçmek gerekmezmi? o zaman çavdar unu mu almak lazım ? bilmiyorum
Bende artık ağrısız olmak istiyorum. Doktorlara güvenmekten başka çare kalmıyor. öyle zaman oluyor ki boyun ve omuz ağrısından ayakta durmakta zorlanıyorum ama çocuklara yemek yedirmek lazım diye kendimi zorluyorum.. uykusuzlukta yapıyor bana ağrıdan uykuya dalamıyorum .. tek ilacımda uyku sadece uyku ağrımı geçiriyor sabah kalktığımda o batıcı ağrılar geçmiş oluyor...
Ağrısız günler hepimize..
doktor sormuştum ama yanıt veren olmamış Ben Kartal'da oturuyorum...doktor öneriniz var mı? çapaya mı gitsem diyorum :KK43:

tatlım doğru dr.bilmiyorumki tavsiye edeyim ben çapaya gidiyodum ama hiç romotoloğa gözükemedim hep dahiliyeye gittim sıra çok dediler hep şimdi cerrahpaşaya gidiyorum ücretli doçente ama memnun değilim istersen çapaya git

Arkadaslar capaya gittim bu yil sonuna kadar randevular dolu dediler alamadim randevu.

alamazsın tatlım hep dolu bende alamamıştım sonra cerrahpaşaya gittim oradakilerde biz çapanın hastalarına bakmıyoruz dediler bende kızdım oradaki doçente ücretli muayene oldum başka türlü romotoloğa gözükemicektim çünkü özel hastanelere sordunmu romotolok varmı diye

Evimin yakinindaki bir ozel hastaneyi aradim orada yokmus romatoloji bolumu mecburen normal hastaneye gittim orasida hic guvenilir degil doktordan memnun kalmadim bilmiyorum napsam.

anladım kartaldaydın demi orayı bilmiyorumki yaptığın kürlerde hemen mucize bkleme bir aydan sonra faydasını görmeye başlarsın

X