Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Romatoit Artrit (RA)... Paylaşalım

canım geçmiş olsun,beniimde aynı şekilde bende çok iyiydim,ama doğumdan 15-20 gün sonra tekrar başladı.bende zorlanıyorum bebeğime bakarken.emzirmeyi kesmekte istemiyorum,ama çömelemiyorum,ayaklarım acıyor,ellerim acıyor..ibrahim saraçoğlunun kürünü sipariş vericektim ama burda iyi bi bitki uzmanı buldum ona gidicem,sen bi kullan bakalım bende ona göre sipariş vereyim

insallah iyi gelir bu kür hepimiz kurtuluruz bu illetten.topuklarım dayak yemiş gibi acıyor ellerim de öyle dayanamıyorum.bebeğim daha 2 aylık.kucaklarken cok zorluk çekiyorum.öldürmüyor süründürüyor.kürü kullananlar cok memnun insallah bizde kurtuluruz.:Saruboceq:

Canım,geçmiş olsun.Bende 5 senedir R.A hastasıyım.Doktorum bana da Metetroxtat verdi.Haftada bir 6 tane 2.5 luk alıyorum.yanında da bemiks verdi.şimdilik iyi gidiyor.bazen ataklar olabiliyor ama çok şükür jhayatım normale döndü.Sana da acil şifalar

cisem,özel mesajlarını açarmısın canım

canım açtım kapalı olduğunun farkında değildim ben açık sanmıştım nasılsın sırtın hala aynımı bak ben çörekotu bal başladım bakalım rabbim büyük sende başla istersen istersen telinide yaz arada telde görüşürüz istersen tabiki

insallah iyi gelir bu kür hepimiz kurtuluruz bu illetten.topuklarım dayak yemiş gibi acıyor ellerim de öyle dayanamıyorum.bebeğim daha 2 aylık.kucaklarken cok zorluk çekiyorum.öldürmüyor süründürüyor.kürü kullananlar cok memnun insallah bizde kurtuluruz.:Saruboceq:

geçmiş olsun canım yalnız kürü kullanırken kortizon kullanmıcaksın biliyosun değilmi söylemişlerdir sipariş verirken

canım açtım kapalı olduğunun farkında değildim ben açık sanmıştım nasılsın sırtın hala aynımı bak ben çörekotu bal başladım bakalım rabbim büyük sende başla istersen istersen telinide yaz arada telde görüşürüz istersen tabiki

tabi canım:) sırtım daha iyi hele bugün maşallahımvardı,bir sürü iş yaptım..

geçecek inşallah canım,ilk aylar sıkıntılı olur zamanla azalır..doğumun daha çok yeni,vücudun çok yorgun..

Canım,geçmiş olsun.Bende 5 senedir R.A hastasıyım.Doktorum bana da Metetroxtat verdi.Haftada bir 6 tane 2.5 luk alıyorum.yanında da bemiks verdi.şimdilik iyi gidiyor.bazen ataklar olabiliyor ama çok şükür jhayatım normale döndü.Sana da acil şifalar

ne güzel canım ya hayatının normale dönmesi peki hiç yan etki oldumu

cisemcim çörekotu ve bal kullandığını yazmışsın.inşallah şifa bulursun.bende kullanmak istiyorum nasıl ve nekadar kullanıldıgını yazabilirmisin.geçmişolsun canım.

cisemcim çörekotu ve bal kullandığını yazmışsın.inşallah şifa bulursun.bende kullanmak istiyorum nasıl ve nekadar kullanıldıgını yazabilirmisin.geçmişolsun canım.

canım ben taze çekilmiş olacak çörekotu yada tazesini alıp evde kendin çekeceksin 200gr.çörekotunu 1kg.bala karıştırıp sabah akşam aç karnına yemeklerden 15-20 dakika önce bir tatlı kaşığı yiyeceksin yada çörekotu yağınıda kullanabilirsin ben balla kullanıyorum birkaçgün oldu inş.şifa Rabbimden hepimize sanada geçmiş olsun canım..

hangisine inanacağız bilmem

ROMATİZMA TEDAVİSİNDE RHEUTRO

Biyolojik özellikleri
20 değişik bitkiden Fuomlife formülü ile üretilen RHEUTRO romatizma tedavisinde hastalığı bağışıklık sistemine tanıtarak tedavi sürecine yardımcı olmaktadır.
Fuomlife doğanın tedavi yasasına göre geliştirilmiş bir etkinliğe sahiptir.
"Hastalığa değil, hastanın bütününe etkilidir."
Kullanmaya başladıktan sonra 1-3 gün içinde kendinizi biraz daha kötü hissetmenize neden olan hastalık belirtilerinde artış olabilir. Bu durum vücudun kendini yeniden ayarlamasının bir belirtisi olarak kabul edilir. Çünkü hastanın genel sağlık dengesi yerine geldiğinde vücut kendi kendini çok daha rahat tamir ve tedavi edebilir. Bu süreçle karşılaşıldığında ürün kullanımına kesinlikle devam edilmelidir.
Cerrahi müdahale gerektirmeyen, geriye dönüşümü olan vakalarda ve tıbbın bütün dallarında kullanılır.
Doğal tedavi yöntemleri Amerika ve tüm Avrupa ülkelerinde 200 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır.
Kullanım Alanları
Doktorunuzca teşhisi konulmuş;
Akut romatoid artrit, kronik romatoid artrit,
Ankilozan spondilit,
Kas romatizması,
Omurga ve eklemlerim mekanik ve dejeneratif harabiyetine bağlı iltihaplı durumlarda,
Kas ve iskelet sisteminin romatizmal hastalıklarının tedavisinde yardımcı gıda takviyesidir.

Formülü
Her Fuomlife Rheutro 200 ml şişede doğal kaynaklı bitki türlerinin ve kovan balının özel FUOMLİFE® formülü ile hazırlanmıştır.

Kullanım şekli ve dozu:
Erişkinde;
16 yaş üstü : günde 3 kez aç karnına 10ml
11 - 16 yaş arası : günde 3 kez aç karnına 7.5ml
Çocuklarda;
06-11 yaş arası : günde 3 kez aç karnına 5ml
2 - 05 yaş arası : günde 2 kez aç karnına 2,5ml Ağızda çalkalamak suretiyle içilmesi (sublingual) etkinliği artırır.
3 - 23 ay arası : günde 2 kez Anne sütü, mama ve benzeri gıdaların içine yarım çay kaşığı ölçüsünde alınmalıdır.
Kullanım Önerileri
Fuomlife ürünü alınmasından 20 dakika önce ve sonrasında bir şey yiyip içilmemelidir.
Kullanımdan sonra ağız su ile çalkalanmamalı ve sigara içilmemelidir.
Fuomlife ürünlerinde etkinlik, hastalığın akut ve kronik olma durumuna göre 2 ile 4 hafta arasıdır.
Doktorunuzca önerilen kullanmakta olduğunuz ilaçlarla birlikte alınmasında sakınca yoktur. Bildirilmiş ilaç etkileşimine rastlanmamıştır.
Bitkisel destek ürünlerinin en uygun koşullarda üretilmeleri ve gerekli güvenlik koşullarını taşımaları halinde kullanılmaları gerektiği unutulmamalıdır. (Ref: Medicines and HealtCare Products Regulatory Agency UK-http://www.mca.gov.uk)
Ticari takdim şekli ve ambalaj muhtevası:
Fuomlife Rheutro 200ml oral süspansiyon olarak PE şişede ve ölçü kabı ile karton kutuda sunulmaktadır.

Doz aşımı:
Bünye ihtiyacı kadarını aldıktan sonra gerisini idrar ve bağırsak yoluyla dışarı attığından vücutta birikimi söz konusu değildir.

Saklama koşulları:
Buzdolabında veya 25° aşmayan sıcaklıkta muhafaza ediniz. Direk güneş ışığından koruyunuz. Kullandıktan sonra şişe kapağını kapatmayı unutmayınız.

RHEUTRO BİLEŞENLERİ

No Türkçe adı Latince adı Kullanılan kısmı
1 mürver sanbucus nigra çiçeği
2 kedi nanesi nezle otu nepeta cateria toprak üstü
3 huş ağacı betula sp. yaprağı
4 geyik otu saturaja montana toprak üstü
5 nar çiçeği punica granatum çiçeği
6 söğüt salix sp. yaprağı
7 ginseng panax ginseng kökü
8 geneksel ginko gingko biloba yaprağı
9 güvey otu origanum vulgare toprak üstü
10 ısırgan otu urtica sp. toprak üstü