Roll-on mu ? Deodorant mi ? Etkileri ?

koltukaltı ve ter kokularınızdan şikayetiniz var ise manyak bir çıkmış
ben kulllandım harika bir ürün jolie fresh 24 saat süre ile etkili
tavsiye ederim.yapmanız gereken duştan sonra hafif nemlendirip
kullanmak istediğiniz bölgey sürüyorsunuz.

eczanede mi satılıyo canım? fiyatı ne kadr ? roll-on mu krem şeklinde mi?

bu enway i çok methediyolar ya.. ondan alayım bari :teytey:

ben dove ve niveanın double effect yeni çıktı onların ikisini ve,rexona powderi kullanıyorum

Ben kullanıyorum yeni marka bulabilirmisin bilmiyorum benim bir arkadaşım satıyor ben ondan alıyorum.
L'rouge anti scent spray.Rollon lar teri önlediği için çok sağlıklı değil.Bu bitkisel bir ürün terlemeyi değil ter kokusunu önlüyor.

valla ben de aklınıza gelebilcek her markanın her ürününü kullandım, azcık meraklıyım da kozmetik alışverişine :eek: sonunda lady speed stickte karar kıldım. 24/7 fresh fussion gel yazıyo üstünde bööle mor bişi.. jel olduğu için tişörtte iz fln da bırakmıyo, kokusu da güzel.. memnunum yani ben a.s

bende arkadaşın kullandığından kullanıyorum çokda memnunum dediği gibi leke olmuyo koltuk altı ve ıslakda olmuyo süper bişe tavsiye ederim olumunekankayizsmile

ter önleme konusunda en başarılı bence stick deodorantlar, lady speed stick kullandım
şimdi de palmolive var ikisinden de memnun kaldım.
Dove'un bir deodorantını almıştım- silk-, onu hiç sevmedim.

rexona deodorant bence süper.hem kokuları çok güzel hem de terlemeye karşı etkili gerçekten

ne roll on nede deodorant oriflame in parfüm pudralarını kullanıyorum ben roll on gibi sadece koltuk altında değil bütün vücutta işe yarıyor üstelik deodorant gbibi çabucak bitmiyor.

şimdi oriflame'in internetten kataloğuna baktım da bu bahsettiğiniz ürün parfümlü vücut pudrası diye adı geçen,bikaç çeşiti olan ürün mü acaba? parfüm gibi mi yoksa bildiğimiz pudra mı bu? merak ettim çok.eğer iyi bi şeyse ben de almak isterim..ter kokusunu falan da önlüyosa..

ben deodorant yada rollonların zararlı olduğunu çok duydum ve doğal deodorantları araştırdım,alvin connor diye ödüllü bi deodorant var,doğal taşlı.denedim ama faydasını görmedim.kokuyu ve teri önlemedi bende. roll on olarak çok memnun olduğum rexona ya döndüm.malesef zararlı olduğunu bile bile:1no2:

X