Roll-on mu ? Deodorant mi ? Etkileri ?

kızlar ben anway in roll-on kullanıyorum ve çok memnunum. 24 saat koku kesinlikle yok. ben ter kokusundan acaip çektim ama bu kesin çözüm. çokta pahalı değil 15 ytl ve 3-4 ay gidiyo.

kendimi bildim bileli annem nivea roll on kullanır.annemden alışkanlıkla bende kullanıyorum uzun yıllardır.niveanın üstüne tanımam roll on konusunda.hem mükemmel kokuyor,hemde ben kendimi çok ferah hissediyorum kullanınca.kokusunu zaten çok beğenirim :asigim:

nivea double efect daodorant tavsiye edicem yalnız antiperispant diye bir yazı olmamasına dikkat edin

rexona intense kullanıyorum türlü türlü deodorant çeşitlerini denedim hiçbiri rexona kadar iyi değildi bi ara roll on denedim ama koltuk altımı yapış yapış yapınca bıraktım en iisi deodorant bence

she nin roLLonları mükemmeL 1 haftada kalıcı hem deodorantını hemde roLLonunu kuLLanıyorum . süper ötesi :p

ben depitak koltukaltı kullanıyorum..eczanelerde var, banyodan sonra sürüyorum, bir sonraki banyoya kadar süper etkili...hatta banyo yapsan bile 1 hafta etkili yazıyordu üstünde....ayrıca da hangi parfümü kullanıyorsam onun deodorantını kullanıyorum...ama bir ara rexona musk kullanmıştım, harikaydı

Arkadaşlar nerdeyse bütün deodorantlardan kullanmışlığım var ve ter kokusunu en iyi kamufle eden rexona roll on çeşitleri.
Öncelikle sprey olanlar benim solunum yollarımı çok rahatsız ediyor.öğrendim ki soluduğumuzda uçuşan zerrecikler ciğerlerimize yapışıyormuş.sprey asla kullnmıyorum.ayrıza ozon tabakasına da çok zararı var.:1shok:Roll on modeller deri üzerindeki kokuşmaya sebep olan bakterileri daha iyi örtüyor.süprizzzzztabi markada çok önemli.rexona bu iş için mükemmel bir tercih,yıllardır kullanıyorum,değiştirmeyi aslaa düşünmüyorum.a.s

ben çok terlemem, ıslaklıktan ziyade temiz hissetmek için pudralı stick kullanıyorum.
yıllardır dove kullanıyorum. kokusu çok ferah geliyor bana.

arkadaşlar ben episiva deo roll-on kullanıyorum tamamen bitkisel hiçbir yan etkisi yok.eczanelerde satılıyor ayrıca tüy köklerini iceltici ve azaltıcı etkisi var.üzerinede kesinlikle deoderant sıkmak istemiyor zaten üzerinde deoderant kullanmayın diyor tavsiye ederim.

En etkili bence, ne deosprayler nede roll-on'lar. En etkili stickler.
Bu konudada bence en iyisi rexona.
rexonastickcrystalclearaqua.png

ben önce roll-on sürüyorum- nivea

sonra da rexona'nın pudralı deolarından kullanıyorum!

en güzel ikilim benim!

bu konuda kullanmadığım marka kalmadı. Sürüyorum bir kaç saat sonra etkisi kalmıyordu. Ne alsam die düşünürken amway ile tanıştım. Amwayin roll-on u mükemmel. Hoş bir kokusu var. sürdükten itibaren 1 gün boyunca etkili. terleme durumunuza göre 2. gün dahi ideal. ama şimdi yaza giriyoruz hergün kullanmak gerekir.piyasadaki rol-on lar 50ml amwayinki 100ml. fiyatı 15 lira falan. Verdiğiniz paraya sonuna kadar değiyor.

ben avon kullanıyorum gayette güzel ..özellikle celebre cok güzel kokuo
nivea da kullandım o da harikaydı
8x4 ün yeil renigini kullandım ama kokusunu beenmedm

Roll-on daha etkili oluyor.Rexonanın yeni çıkan çevir-kilitle roll on-u gayet hoş.Kokusada bebek gibi.Deneyin bence..
Bi de 3 sene önce filan rexonanın pembe kapaklı bi roll-on u vardı..Onu kullanıyodum.
kokusuna hastaydım ve beni hiç terlemiyodum.
ıçindeki sıvı şefaftı.Şimdi arıyorum ama bulamıyorum.
Bulan varsa bunuda öneririm.

Ben dün amway in roll-on unu kullanmaya başladım.gerçekten çok güzel.6 senedir nivea kullanan biri olarak amway den çok çok memnun kaldım.kokusu hiç gitmiyor.özellikle duştan sonra temiz koltukaltına sürünce sonuç daha da mükemmel.tavsiye ediyorum :dance:

8x4 deodorantları çok hoş kokuyor ve etkili olsun die bazen onun roll onunu da kullanıyorum..
eskiden roll on kullanıt-rdım hep çoğu markanınkini kullandım. farkedilir bi etkileri yok, hepsi aynı. o yüzden kookularına göre kullanıyorum artık. yani 8x4.

biri akcıgerlere zararlı öburude cılt tarafından sunger gıbı emılıyor ve ıcınde alımınyum cıva kursun falan var
ıkısıde zzararlı
sabunlu bezle sıl ustunede hakıkı cıcek yagı sur cık en guzelı
ne varsa eskılerde var bence

X