Rize///53

kaç gündür kimse uğramıyor bakıyom nerdesiniz kıııızlaaaaaar

bluishcim 6.27 de kargalar kahvaltısını etmeden ne işin vardı burda kız:Roflol:

Paçilarr, tapancami temizleyirum, oğa core, celin bakayiimmm:dance:

Rize'liler nerdesiniz daa, unuttunuz burayı bakıyorum da :eek:klava:

Kargaları kolluyordum zaten ben de, acaba onlar da oruç tutuyor mu tutmuyor mu diye:Roflol:tatlicadiarzu
Kız sahurdan sonra uyuyamıyorum ki, kabus görüyorum, o yüzden oturuyorum accuk Şeniz

niye kabus görüyon kız çok mu yiyon yoksa popon açıktamı kalıyo:Roflol:sırnaşık şey

Çok yemiyorum ama birden yatınca dokunuyo iştenaniknanik
Nerden bildin, dün de popom açıkta kalmıştı, üşütmüşümnaniknanik

ah yazık çocuma.dikkat et kendine okullarda açılıyo hasta olma sakın.biliyonmu ben bayram için istanbula geliyom

annem,babam,erkek kardeşim,kızkardeşim,muhabbet kuşum,kuzenim,amcam,babamın kuzenleri,annemin kuzenleri,ilk orta ve lise arkadaşlarım vs......:Roflol:

uyyy hemşerinuz doysun sizden balopolarumm ayy çok sevindim yaa çayelililerde varmış öpüyorum hepinizia.s.

:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

paçila hayde horoni vuralum:sm_cool:

Değerli arkadaşlarım, illerimizdeki paylaşımlarda düzenlemelere gidilmiştir. Peşpeşe açılan mesajlar bundan sonra birleştirilecek , içerik aynıysa silinecektir.

Selam, öptüm,nasılsın,özledim gibi tek bir kelimeden oluşan mesajlarda silinecektir, bundan sonraki mesajlarınızda bu konulara dikkat etmeniz , konulardaki kalabalığı azaltacak dahada güzel bir paylaşım platformuna sahip olunacaktır.

Bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim..

bende rize/ardeşenlitim.arkadaş olabilirmiyiz:içelim:

merhaba ben özlem.bende rize/ardeşenliyim.arkadaş olabilirmiyiz

uyyy hepinuz rizelimisinuz da.lazca bileninuz varmidur.ben lazim.bekleyirum cevabinizi.eeeeeeee hayde ne bekleyisunuz.

cybill haklısın cnm son zamnalrda pek sık giremiyorum. sin çok haklı bence önemli olan senin onsuz yaşayabilip yaşayamayacağın. bi konuda sana çok hak veriyorum. karar vermek o kadar zor ki. ben ne zamandır düşünüyorum. nişanlım türk ama yine de hiç alışkın olmadıgım bi yaşam tarzı.. bazen kabullnemke zor geliyo. ama daha once de dedigim bunu bunu cekilir ve kabullenir kılan tek şey sevdigim.. sen de önce buna karar vermelisin. eğer seviyorsan takıl peşine. uzaklık ateşini söndürür sevginin.

cybill seni yahoo messenger'a ekledim. şimdi çıkmam lazım ama bi ara görüşelim mutlaka. insan böyle şeyleri paylaşarak daha kolay aşıyor.

uyy paçii benim annem ve babamda rizeli.biri ikizdere biri çayeLi ay şiir gibi oLdu :Roflol: annem diL biLio :icecream:

ula paçiler bende rize güneysudanum.eski adı potomya.kalkanderede oturuyirum.

SALARHADANİM AMA GÜNDOGDUYA EVLİYİM MALESEF AYDİNDA OTURUYORUM CANIM NE GÜZEL İNSAN MEMLEKETİNDEN GÖRDÜMÜ BU SANAL ALEMDE OLSA SEVİNİYOR KENDİNİZE İYİ BAKINa.s.:1hug::1hug::1hug:

X