Rize///53

ancım kısmetinde varsa olur.ama 1, 2, sınıfta teklif edenleri kaale alma. ne kadar ciddi olabilirlerki.daha kaç sene okulları var iş güç yok ailene mahcup olursun

bence bir sürü kişiyle çıkmak akıl karı değil.ilk elini tutan eşin olsun.o yüzden ilk elini kime tutturcağın önemli

Aynen o dediğinden bacum, ben de öyle düşünüyorum zaten, daha çok var önümde, zamanı gelince bakacağım, hem ben zaten en teknolojiğini bekliyorum şakkıdı

anacım seni kızkardeşimle tanıştırayım ben.hem yaşıtın hem kafa dengi :Roflol:ve senin gibi çatlaktır azcık

nasıl teknolojik kız dijital koca mı bulcan kendine

sen kendinden bahsetmiyon nerde oturuyon kaç kardeşsiniz....

Anaa ben çatlak myımkine:Roflol:
Beniki şöle bişe olacak, bilgisayar gibi, istediğim özellikleri koycam içine, aksayan yerlerini de formatlicamtatlicadiarzu nasıı ? şakkıdı

süpppeeerr ya ee rizeli nede olsa böyle güzel fikirler ancak rizelilerden çıkar

bu arada ben çatlakları çok severim de ondan öyle dedim.bende çevremde bayaa çatlak olarak bilinirimdee

:)) Rizeli=çatlak, oynak, kıvrak(zeka) şakkıdı
Biz de Kartal civarlarında oturuyoruz, abim var bi de, o çalışıyor.
Babam da fayansçı, annem de evde boncuk işliyor.
Biz de böyleyiz işte bacum.

ana benim annemde senelerce boncuk işledi ama artık gözleri acıyo yapamıyo.benim babam tır şoförü.bi gider 1 ay sonra gelir .anlıycağın önceden babamı bekliyordum şimdi kocamı bekliyorum

Avatarımdaki resim benim dermişimtatlicadiarzu Yabancı bir şarkıcı, Evanescense grubunun solisti Amy Lee Şeniz

ana benim annemde senelerce boncuk işledi ama artık gözleri acıyo yapamıyo.benim babam tır şoförü.bi gider 1 ay sonra gelir .anlıycağın önceden babamı bekliyordum şimdi kocamı bekliyorum

:Roflol: Hayatın bekleyerek geçiyor yane.
Benim annemin de ağrıyo gözleri ama yine de yapıyo, alışmış artık, bırakırsam sıkılırım diyo.

bizimkide öyle diye diye okuttu bizi sağolsun bu rizenin karılari boş duramıyo işte

komesli hamşerilerine sordunmu bilirler beni

kız baktımda sayfalarda sırf ikimiz varız incesızıyla bluishin :Roflol:köşesi olmuş burası

kız soyadımı yazmiyim.tesettürlü bayan veteriner dersen tanırlar.benden başka bu tanıma uyan kimse gelmemiştir oraya çünkü

:)) Heee pek kimse uğramıyo buralara.
Bi de kanaviçe var o da hemşomuz, onu da çok seviyorum, hem eli oklavalı hem de çok espritüel, ona da bi söyliyim de o da gelsin buraya, ne güzel hep birlikte geçinir gideriztatlicadiarzu

kız soyadımı yazmiyim.tesettürlü bayan veteriner dersen tanırlar.benden başka bu tanıma uyan kimse gelmemiştir oraya çünkü

Tamam bacum anlaşılmiştur.
Benum cozler yine kapaniyii, yarın yine görüşürük, sen otur kocanı bekletatlicadiarzu
Hadi hayırlı geceler, öptüm paçiyi Şeniz

tamam canım hadi iyi geceler benimki aradı doğum yaptırıyormuş geç gelir bekliyim bari

bu ne naaan benden başka kimse uğramıyomu buraya

Ay ben yoktum bugün giremedim :KK43:
Hani yav kızlar yok mu başka Rize'li, kimse celmeyi:eek:klava:

X