Rize///53

anacım iki işimde mesleğimle ilgiliydi.kocam öyle şey söylemez.hatta iş bulsanda kurtulsam senin dırdırından diyor

bu arada izmir ödemişteyim. 2,5 yıllık evliyim .adım havva kocamın adı adem. kızımın adı aylin zülal.başka soru

:1shok: adın Havva, kocanınki Adem..Aaa ne tesadüf olmuş öyle. Kızının adı da çok güzel, öp onu benim içinŞeniz
Allah hayırlı iş kapıları açar inşallah hemşomŞeniz

ailem istanbulda1 erkek 1 kız kardeşim var.kızkardeşim senle yaşıt.çocuk gelişimi bitirdi(lise).bir öğretmenin bebeğine bakıyor.erkek kardeşim kaldırım mühendisi 25 yaşında.

evet sınıf arkadaşımdı kendisi.şimdi o çalışıyo ben yiyom.zevkli oluyor aslında ama sıkılıyomda.kızım azcık büyüsün iş bakıcam.aslında burda pek iş imkanı yok bana göre ama bakcaz

bacım kızımın resmini nasıl gösterebilirim biliyonmu

huuuu nerdesin kıııı

Hee biliyom bir dakika linki bulayım anlatıcam sana

Ahan da bu linki tıklıyosun, sonra gözat diyerek bilgisayarından resim seçiyosun, tamam diyosun, sonra host it tıklıyosun.
Sonra bi bekliyosun, açılan sayfada aşşağıda hotlink forums1 gibi bişeydi galiba oradaki url yi kopyalayıp buraya yapıştırıyosun, böylece resim eklenmiş oluyoryerimseniben

dur bakem bi

ee olmadı bu

s6001369gx8.jpg
[/IMG]

yaptım gı:teytey::hooray:

ay ban sevdim bu işi çok sağol canımŞeniz

Kız nettin sen:))
O zaman şöyle yapalım
öneriler sorular sorunlar var ya hani, orda var resim ekleme, hem de açıklamalı resimli falan, oraya bakarsan öğrenirsin ablacımyerimseniben hadi çabuk, merak ettim

Ayyyy yerim ben onu yaaaŞeniz Şeniz Şeniz Çok tatlı yaa, alttan da iki tane kıtısı çıkmış :) Ne de güzel bir bebeğin var, Maşşallah, nazarım değmesin inşşallahh :) Çok tatlııııŞeniz

canım sendemi seversin benim gibi

eşim alıyo bana sevdiğimi bilir kendisi.iyi adamdır benim kocam bee

s6000046lv9.jpg
[/IMG][/IMG]

kızım 3 aylıkken bilgisayar kullanmaya başladı ee anası gibi zeki tabhi

ağzının suyu akmış baksana

iyidirde ben kendini pek göremiyom.sabahın köründe gidiyo gecenin köründe geliyo işi nedeniyle

innnnşallah Allah hayırlısını nasib etsin hepimize

canım muhabbet çok güzelde senin işin yada uykun varsa seni tutmayım ben.herkes benim gibi boş adam değil tabi.çekinmeden süle

Aminn hepimiz için hayırlısı olsun :1hug:
Yani şimdi kocan evde değil mi jeyyar

yok anam geç geliyo yorgunluktan hemen yatıyo

bize zaman ayıramıyo pek benim canım da buna sıkılıyo işte

senin sevgülün varmı kıııız

Çok mu yoğun çalışıyo, ay yanlış hatırlıyo olabilirim polis miydi kocacın

Yok bacım sevgülüm mevgülümjeyyar
Hele daha var o vakite :)

Hmm ne güzel meslektaşsınız, birlikte bir yer açma gibi bir imkanınız olsa keşke, ne güzel olurdu :)

doğru bana 1, sınıftayken teklif edenler oldu kabul etmedim.ben buraya okumaya geldim koca bulmaya değil dedim.sonra ben 1 2 erkeği dövünce pek cesaret edemediler bi daha.ademde 4, sınıfın sonunda bir arkadaşına söylettive direk evlenme teklif etti öyle kabul ettim .yoksa o da yerdi dayağı:eek:klava:

burda hep büyükbaş hayvancılık yapılıyor.ineklerde maşallah dev gibi.beni eziverirler diye beraber çalışmıyoruz

doğru bana 1, sınıftayken teklif edenler oldu kabul etmedim.ben buraya okumaya geldim koca bulmaya değil dedim.sonra ben 1 2 erkeği dövünce pek cesaret edemediler bi daha.ademde 4, sınıfın sonunda bir arkadaşına söylettive direk evlenme teklif etti öyle kabul ettim .yoksa o da yerdi dayağı:eek:klava:

:Roflol: Sen de tam benim kafadansın yaa, bana da gelmeye cesaret edemiyolar:Roflol: Ama bilmiyom 4. sınıfta da kabul etmezsem evde kalırım herhaltatlicadiarzu

burda hep büyükbaş hayvancılık yapılıyor.ineklerde maşallah dev gibi.beni eziverirler diye beraber çalışmıyoruz

:Roflol::Roflol: Yaa cidden miisırnaşık şey

X