Riskli Gebelik, Düğün…

Eşiniz yaninizda olmazsa gönül koyan da olur alınan da ben dogum gününe gitmedim mesela esimin yengesi dedi bana da esime sormuslar leylos neden gelmedi vs diye X e(görümceme) izah etti durumunu kimse de sormasin gelmedin etmedin neredeydin diye yeterince stresli bir de bunu kafasina takmasin demis bana hic soran eden olmadı.Böyle esimi övdüğüme bakmayin ilk zamanlarimizda benim esim de az değildi zamanla gördü bir seyleri Allah esinizin gözünü acsın cok riskli durum olsa hastanede yatirirlardi diyip gecmek gercekten büyük ahmaklık her hafta atlattiginda biraz daha vakit gecti az kaldı diye sükrederken böyle ahmakca fikirler duymak insanin modunu düsürür

Aynen. Bir şey yok biraz hassas davranıyor ilk gebeliği diye düşünüyorlar. Bu sefer insan kendini sorguluyor acaba kafayı mı yedim, drama mı yaratıyorum diye

Allah korusun kötü bir şey olsa en çok siz üzülürsünüz onlar bir kaç güne yine unutur hayatına bakar o yüzden asla başkasını öncelik yapmayın. Doktorunuza danışın gidebilirsin derse gidin oturun ayakta kalmayın. Herhalde o haldeyken hadi kalk ne oturuyorsun diyen bir salak çıkmaz diye düşünüyorum çıkarsa da hiç sallamayın.

Gidebilir derse bile riske atmayacağım doktorla konuşacağım yarın. İnsan hayatını bu kadar iyi tanıyan bi mesleğin anlayışlı olacağını düşünüyorum bence yardımcı olacaktır bana

Aynı şeyi kvnizin kızı yaşasaydı kv aman gelme düğüne dinlen kızım derdi ama iş geline gelince başka oluyor tabi. Eşiniz de kibar konuşmaya çalışacağım anlamıyor, düşünmüyor. Şimdiki hamileler ne nazlı, yeni yeni icat çıkarmışlar riskli gebelik diye derler ama iş kendi kızlarına geldiklerinde değişirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…