Göz Makyajı rimelinizi içine badem yağı damlatın arkadaşlarr

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende kullanayım çok gerekli banada böle bişey
çok sağol canım :::)))))

kirpiklerimi koparmıstım yanlıslıkla rimel surdukten sonra kuruduğuiçin bende çekince koptu ve temızlerken biraz haşin davrandım fokuldüler cok uzun ve gürdü kirpiklerim bi yerden duymustum bende eşit miktarda badem ve hint yağını karıştırıp bitmiş bi rimelimin fırçasını yıkayıp her aksam yatmadan önce alt ve üst kirpiklerime o karısıma batırıp sürdüm.rimelimin içinede hint ve badem yağı kattım 2şer damla 15 gun olcak bu pazartesi süreli ve kirpiklerim Allah'a bin şükür eski uzunluğunda ve gürlüğünde (= ama dikkat edin göze kaçırmamaya bikaç kez kaçırdım cok yandı açamadım gozumu (=

ufff kötü olmuşş yaaa bi anda bi sürü kopmuştur bir de kopmayla dökülme farklı kopanlar daha zor çıkıyor ama ne güzell eslki haline dönmüşler .

ufff kötü olmuşş yaaa bi anda bi sürü kopmuştur bir de kopmayla dökülme farklı kopanlar daha zor çıkıyor ama ne güzell eslki haline dönmüşler .

evet çok kötü olmustu cok değişik gelmişti kısacık kirpikler irenççç =( ama o süre içinde hiç rimel sürmedim sürerken dokulur yine diye ama sürmediğime değdi şükürler olsun =)

Merhaba kızlar bu siteye yeni girdim harika...göz çevresi için önerisi olan var mı mimikler için

iyi fikir canım
badem yagıyla hint yagını kirpiklere sürünce upuzuuuuun oluyomus zaten sürmek istiyodum ama üseniyodum
amaan zaten nereme ne sürecegimi sasırdım ben

ahahahaaa aynen canım valla nereme ne süreceğimi şaşırdım,bu kadar sürüştürmek ii deil mi acaba die kafam karışıo kafamçokkarıştı ama bu yağlar goze temas ederse çoook zararlıymış ondan ben asla sürmedim sürmeyi de göze alamıyorm zten de üşeniyorum bıktım orama burama ayrı ayrı şeyler sürmektentatlicadiarzu

canım gözüne girmiyo merak etme 2 damla hiçbirşey farkettirmiyo ama etkisi çok farkedilir tavsiye ederim a.s.

canım gözüne girmiyo merak etme 2 damla hiçbirşey farkettirmiyo ama etkisi çok farkedilir tavsiye ederim a.s.

ya canım rimel kullanmıyorum şu sıralar hiç dışarı çıkmadığım için,ama gece yatarken badem yağı ben de mi sürsem dedim de ya gözüme kaçarsa bi yerde okumuştum çok tehlikeliymiş hint yağının flan göze kaçması,bi de kör olmıym :1no2:

yok cnm aman Allah korusun öyle vıcık vıcık olmuyo ki akmıyo yani sürerken çook az 2 damla bişey değil cnm korkma ıslak bile olmuyo kirpiklerin hafifçe parlıyolar a.s a.s.

slm ark aranıza yeni katıldım.angel sana sormam gereken bişey var bu badem yağı ii gelio diosun canım ama rimeli bozmuyomu eğer sorun olmuyosa bende kirpiklerim için deniyicem:)

slm ark aranıza yeni katıldım.angel sana sormam gereken bişey var bu badem yağı ii gelio diosun canım ama rimeli bozmuyomu eğer sorun olmuyosa bende kirpiklerim için deniyicem:)

hoşgeldin arkadaşım ben 2-3 damla damlatarak kullanıyorum hiç bir sorun olmadı bozulma filan yok a.s 2 damla damlat istersen az olduğu için bozmuyo a.s.

saol canım bilgin için malum bilmek istemediğim bişeyi yapmak istemiorum allah korusun bu sefer ters teper dökülür dımdızlak kalırım artık:)tamam o zaman hemen deniycem saolum canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…