Göz Makyajı rimelinizi içine badem yağı damlatın arkadaşlarr

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
saol canım bilgin için malum bilmek istemediğim bişeyi yapmak istemiorum allah korusun bu sefer ters teper dökülür dımdızlak kalırım artık:)tamam o zaman hemen deniycem saolum canım ya

rica ederim canım sen de sağol ama bdem yağı dökmez besler o yüzden bence için rahat etsin en azından zararı yok:) haa bu arada aklında bulunsun arkadaşlar bir de hint yağı kullanıyorlar bunu da eklicem ben rimelime yani 1 damla badem yağı , 1 damla hint yağı koyucam bu rimel biticek az kaldı yenisini öyle yapıcam a.s.

aarkadaşlar yapmayın, damlatmayın rimelinize inanın zaten hiç bir etkisi yok kirpikleirinizde.. hatta zararı bile var ayrıca rimel de mahvoluyo cabası.. bunun yerine ben aktardan sadece kirpikler için olan rimel şeklinde besleyici aldım.. yatmadan önce her akşam onu sürüyorum kirpiklerime.. ama aktarcı bile dedi mutlaka kirpiklerini temizle hiç rimel kalmasın temiz kirpiğe sürmek lazım die.. bi kaç damladan fayda görmek yerine zarar görmektense, zamanınız oldukça temiz temiz sürün bırakın dökülmeyi, kirpikleriniz canlanır, ve uzar..

Bence rimele badem yağı damlatmak çok saçma böyl bişey yapmayın rimelinizi bozarsınız ve etkisini öldürürsünüz..
Onca para veriyoruz şu etkiyi yaratsın bu etkiyi yaratsın diye..
Ben rimelim kuruduğunda bile yapmıyorum o işlemi rimeli sıcak suya oturtuyorum sıkı sıkı kapalı şekilde eriyor zaten rimel yine kullanıyorum bi kaç kere..

Kirpiklerinize direk badem yağı uygulayın bence..
Bir damlacık bedem yağının kirpiğe ne etkisi olucak yaa..
Üstelik o 1 damlacık badem yağı kaça bölünüyor içerde düşünün bi..

siz en iyisi makyajı temizlerken bebak acı badem sütü kullanın ben rimelime hiçbir şey damlatmıyorum, damlatmam. ama temizlerken bebak kullanıyorum çok iyi geliyor

siz en iyisi makyajı temizlerken bebak acı badem sütü kullanın ben rimelime hiçbir şey damlatmıyorum, damlatmam. ama temizlerken bebak kullanıyorum çok iyi geliyor

Evet kesinlikle çok iyi bende kullanıyorum acı bademsütü..
Bi süredir kullanmıyorum yanlız ama yine kullanıcam..
Elimde bazı makyaz temizleyiciler var onları tüketiyorum şuan..
Ben yüz makyajımıda onunla çıkarırdım hatta nemlendirici olarak bile kullanırdım..
Çok kuru ciltler için özellikle arko yağlı krem ve acıbadem sütü ne olursa olsun en iyi kuratarıcıdırkaydirigubbakcemile3

Evet kesinlikle çok iyi bende kullanıyorum acı bademsütü..
Bi süredir kullanmıyorum yanlız ama yine kullanıcam..
Elimde bazı makyaz temizleyiciler var onları tüketiyorum şuan..
Ben yüz makyajımıda onunla çıkarırdım hatta nemlendirici olarak bile kullanırdım..
Çok kuru ciltler için özellikle arko yağlı krem ve acıbadem sütü ne olursa olsun en iyi kuratarıcıdırkaydirigubbakcemile3

çok haklısın canım kesinlikle katılıyorum :lepi:

Benim kirpiklerim de çok kısalar, hep uzun olsunlar istemişimdir abiminkiler öyle, ne kadar rimel sürsem de pek bir uzama olmuyor sadece belirginleşiyor. Bunu denemek istiyorum ama çok korkuyorum ya ters teper dökülürse diye :KK17:

Benim kirpiklerim de çok kısalar, hep uzun olsunlar istemişimdir abiminkiler öyle, ne kadar rimel sürsem de pek bir uzama olmuyor sadece belirginleşiyor. Bunu denemek istiyorum ama çok korkuyorum ya ters teper dökülürse diye :KK17:
Badem yağı besler dökmez bende uyguluyorum çevremde de uygulayan çok insan var bi dene istersen :)

X