Göz Makyajı Rimeli düzgün kullanamıyor muyum?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

karabibeer

tek aşkım sensn Allahım..
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2012
195
2
kızlar kirpiklerim çok uzun değil kirpik makasıyla kvırıp rimel sürüyorum ama doğru sürüp sürmediğime emin değilim okuduğum bazı yazılarda uçtan başlamalı bazılarında da dipten diyo ve kirpiklerim kıvrımlı durmuyo hemen düşüyo tavsiyeleriniz neler?

Canım uslübunu biraz yumuşat ta yani.

Benim tekniğimi söyliyim sana. gözünü yandan tut çek kapat.
Öyle öyle sür dipten dipten. .

sadece bi kat mı sürüyosun peki? benim hemen düştüğü için tekrarlamam gerekiyo

Ben kivirdiktan sonra dipten yukariya dogru zigzag yaparak (saga sola yaparak) yukari dogru suruyorum once bir kat suruyorum sonra kuruyunca tekrar kivirip bi kat daha suruyorum bende o sekilde kivircik ve kalici oluyo

Ben kivirdiktan sonra dipten yukariya dogru zigzag yaparak (saga sola yaparak) yukari dogru suruyorum once bir kat suruyorum sonra kuruyunca tekrar kivirip bi kat daha suruyorum bende o sekilde kivircik ve kalici oluyo

peki rimelliyken kıvırdığında dökülmüyor mu canım ben korkuyorum koparlar diye?

ben bazen rimelden sonrada kıvırıyorum ama akşam olup da temizleyince pıt pıt dökülüyolar.rimel sürmeden önce kıvırınca sorun yaşamıyorum.rimeli de 2 kat sürüyorum dipten uca doğru.

ben bazen rimelden sonrada kıvırıyorum ama akşam olup da temizleyince pıt pıt dökülüyolar.rimel sürmeden önce kıvırınca sorun yaşamıyorum.rimeli de 2 kat sürüyorum dipten uca doğru.

aynen aynen silerken dökülüyo yoksa sürdükten sonra kıvırınca çok güzel duruyo

dibinden başla acele etmeden zigzag yapa yapa sür
kuruyunca bi kat daha sür
birde rimelden önce kıvırmanı öneririm ben
ben rimelden sonra kıvırdığm kirpklerim yapışmıştı ve temzlerken elime kirpklerim gelmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…