Göz Makyajı Rimel tavsiyesi istiyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

lovely26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
728
4
kızlar kirpiklerim her rimelde takma kırpık gıbı oluyor bunda bı sıkıntım yok ama dugunumuz var suan loreal volume kullanıorum memnunum ama bıraz topaklanma yapıo . Bana dolgunlaştıran sımsıyah ve tane tane ayıran bır rımel soyleyebılırmısıznız

tabii ki maybelline newyork falses effect rimel pembe olan :) öyle uzun gösteriyor ki anlatamam fiyatıda 15 tl

kızlar kirpiklerim her rimelde takma kırpık gıbı oluyor bunda bı sıkıntım yok ama dugunumuz var suan loreal volume kullanıorum memnunum ama bıraz topaklanma yapıo . Bana dolgunlaştıran sımsıyah ve tane tane ayıran bır rımel soyleyebılırmısıznız

aaa bu arada unuutm max factor 2000 de süper 40tl

tesekkr ederım bakayım hemen bunlaraa :)

the rimmel denilen bir marka var watson da satılıyor londra daki tüm bayanların favori markasıymıs, yeni bir rimel cıkardı the rimmel adı scandal eyes turuncu dısı, ne zaman gitsem bulamam cok ragbet gören bir rimel kocaman fırcası var ona da bak derim

rimmeli ben de cok duydum aldim da ama cok cok cok kotu ben hiic begenmedim. kirpiklerimi islanmis asagi dusmus gibi yapiyor :/ benim favorim dior un diorshow black out maskarasi. Tane tane ve hacimli bir goruntu veriyor tek katinda bile

Ben suan max factor false last effecti kullanıyorum kirpiklerimi uzun gösteriyor ve tek tek ayırıyor memnunum ama sana pastel express volume+length mascarayı öneririm diğerinden artısı dolgun göstermesidir rimeli sürme tekniğide önemli dikkatli sürmelisin cnm :21:

oriflame,nin bu haziran katoloğunda yeşil rimel var wonder lasj eye enhancer maskara kullananlar varmı rengi istedğim gibi koyu yeşil kullanıp memmun kalanlarınız varmı/ birde yeri değil ama ,Oriflame Beauty Smooth Definer Göz Kalemi nasıl daha önce avon kullanıyodum bu asonsörlü kalemler nasıl sizce..

en iyi rimel markası lancome. önce doll eyes sonra drama sürersen mükemmel olur, ama ben olsam düğünümde takma kirpik takardım tabii makyajının kalanı sade ise, gözlere dikkat çekmek için

$extreme-volume-length-mascara.jpg

kesinlkle bu maskarayı denemelisin .. harika birşey !!! :115: beyaz kısmı kirpikleri besliyor + bakım yapıyor syah kısmıda tek tek ayırıp hacim kazandırıyor kesinlkle tavsiye ediyorum

max factor masterpiece max kullanıyorum kesinlikle topaklanma yapmıyor tek tek ayırıyor ve gayet güzel uzatıyor.ama hacim konusunda başarısız.

Max factor'ün 2000 kalori rimelini tavsiye ederim:KK34:.Bende tavsiye üzerine almıştım ve çoookk memnun kaldım :KK16:kirpikleri daha uzun ayrık ve dolgun gösteriyor.. eger kirpikleriniz kıvrık değilse kıvrık fırcası olanıda var.ben çok rimel denedim en son bunda karar kıldım.sizde deneyin ciciler..:108: [

3D silikon maskarayı şiddetle tavsiye ederim.mükemmel bir rimel.

Tatlım ben lancome - hypnose u çok kullandım ve halada kullanmaya devam ediyorum çok memnunum tavsiye ederim :)

golden rose'un dışı kırmızı yeni bir ürünü var. kirpikleri tek tek ayırıyor ama biraz sabırlı sürmek lazım.

X