Göz Makyajı Rimel için yardıım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

SERAY-SXIXMAY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
9
0
28
Thumbnail.aspx

Thumbnail.aspx

Thumbnail.aspx

Thumbnail.aspx

Thumbnail.aspx

Thumbnail.aspx

Thumbnail.aspx

Kararsız kaldım:KK43:(
Kirpiklerin uzun ve gür görünsün istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. AslındaThe Falsies Volum Express Feathers almayı düşünüyordum ama yine de sormak istedim. Yardım edin lütfen :KK43:

Canim feather daha az wax iceren bir urun ama kullananlar cok memnun degiller yeteribpne kivirmadigini , uzatmadigini tek tek ayrmadihini yazmislar dogal duruyormus. bende almayi dusunmustum bir aralar hala dusunuyorum hatta indirimde bulursam alacagim ama benim cok rinelim var bu u dogal diye alacagim . Maybelline almayi dusunuyorsan gene disi pembelere bakabilirsin. Ben ayni serinin flared ini kullaniyorum gayet guzel , rocket im var ama daha acmadim bile. Biraz daha pahali daha guzel rimel istersen max factor lash effect veya loreal telescopic oneririm kesinlikle. Birnde watsons varsa yakinlarinda rimmel london urunlerine bakmani oneririm :-)

Bende soyle bir oneride bulunayim sakin ama sakin rimmel londonun scandal eyes olan rimelini alma digerlerini denemedim ama scandal eeyes tam bir felaket kocaman bir fircasi var sanki sac fircasi gb, hic begenmedim parana yazik olur.

Arkadas scandal eyes rimele sakin alma parana yazik olur demis ama ben denemen taraftariyim cunku o kadar memnun olan var ki o rimelden . Ben scandal eyes kullanmadim ama kocaman fircali rimeller kullandim fakat en yakin arkadaslarimdan biri kullaniyor cok memnun . Ayrica rimelin fircasi buyuk demis bu insanin el aliskanligi ile ilgili bir durum . Ben kil fircali rimel kullancaksam muhakkak fircasi kocaman olmali bunu farkettim oyle rimellerle daha rahat uyguluyorum istedigim sonuca daha yakin sonuc aliyorum benim tercihim genelde silikon fircalardan yana o ayri ama kil fircali alcaksam kocaaman fircalilar tercihim. O yuzden bence kendi surebilcegin elini rahat kullanacagin rimeller almalisin :-)

X