Rezil mi oldum eşime?

Bence hormonlar sizi tetikliyor eşinizin bir şey yaptığı yok. Boş yere adamın aklına karpuz kabuğu düşürmeyin hamileliğinizin keyfini çıkarın bebeğinize odaklanın

daha önceden güven sorunu yaşamışsınız . Maddi konularla ilgili olduğunu söylemişsiniz .
İkisi birbirinden farklı konular da olsa güveniniz sarsılmış.
Başka problemler de olmuş sanırım size soğuk davranmış falan .
Hormonların da etkisiyle sanırım kafanızda kurmaya başlamışsınız.

Ne biçim bir evlilik bu, çocuk oyuncağına çevirmişsiniz.

Eşlerinizin sosyal medya hesaplarını nasıl alabiliyorsunuz? Buna nasıl izin veriyorlar. Benim eşim kişisel alanına müdahale ettiğimi düşünür, boşanmayı tercih eder.

ki dogrusu da o zaten. benim sevgilim/esim her neyse benden istese (ki eski iliskilerimde isteyen oldu) direkt ayrilik sebebi.

ki dogrusu da o zaten. benim sevgilim/esim her neyse benden istese (ki eski iliskilerimde isteyen oldu) direkt ayrilik sebebi.
Bende gariplik bizde mi diyorum. Bir şey yaptığı yok zaten. Şüphe duyacağım hiç bir hareketi yok. Ama kesinlikle bu telefon karıştırma olaylarına çok karşı.

Bu kadar şupelenmek normal degil. Boyle evlilik yurumez. Yine de şupelendiginiz birşey varsa onu netleşdirmekde de sakinca yok. Şupelendiginiz şey diyorum tüm hesaplarina fbi ajani gibi girip araştirmakdan bahsetmiyorum. Siz biraz degil baya abartmişsiniz. Ayni şey size yapilsa kirilirdiniz muhtemel. Yine de şahit oldugum olayi soyliyim. bir yakin arkadaş çiftimiz var. Erkek telefon falan gizlemiş eve çikarmamiş kiz da ona çok inaniyordu bir kac kez telefonu kurcaladi birsey bulamadi. Hatta eşi kavga çikardi nasil bana guvenmezsin. Oglunun uzerine yemin bile etti senden baska farkli niyetle konuştuğum biri bile yok. Ama sonradan biraz daha araştirdi kiz. içine kurt dusmuşdu carşaf çarşaf mesajlaşmalar çikti. Bunlari sizi kışkırtmak için soylemiyorum. Evlilikde guven çok onemlidir. Ama telefona benzetmişseniz ve inip bakmak istemişseniz de rahat olun. Sonuçta kimse bu bana ihanet eder diye dusundugu biriyle evlenmez. Ama bazi ilişkiler vardir için çok rahattir asla asla yapmaz, aldatmaz dedigin. Işte evlilikde aşki sadakati o noktaya getirmek gerek ki içinize kurt bile duşmesin.

Vakti zamanında bir erkek arkadaşıma o kadar çok paranoyaklık yapmıştım ki. Aldatmalıyım sanırım diye düşündü zihnim ve aldattım diyerek kendi itiraf edip ayrılmıştı. Bilinçli sana itiraf ediyorum istemesem fark etmezdin lütfen hayatını buna göre yaşa demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…