Rezil mi oldum eşime?

Resmen aynı durum vallahi aynı dusunceler

Resmen aynı durum vallahi aynı dusunceler
Sizden uzaklaşma sebebi muhtemelen girdiği borç yaptığı hata kendini sorgulama sebebinden kendi kendine kızıyor olabilir atlatamamış olabilir. Benimkide bir müddet öyleydi afalladı cidden baya üzgündü. Bebek geliyorken eldekinin gitmesi yük oldu ona. Sizde o konuyu unutun hamileliğinize odaklanın hormonlar biraz normale dönsün yine takibe alırsınız bariz rahatsız olursanız hamileliği stressiz geçirmek bebeğin doğduktan sonraki huylarına bile etki ediyor.

Daha önce benden habersiz kredi ceisti canım bitcoin olayina girip para batirmisti . Ve üstüne üstlük bana acayip soğuk davranmaya başladı o günden sonra
Maddi anlamda bağımsız davranmasıyla sadakatsizlik çok farklı şeyler ama… Yakalandığı için konuşmaktan kaçmak adına falan soğuk davranmış olabilir. Bu aldatılma şüphesi yok yere içinizde var gibi

Hamilelik hormonlarimdan dolayi boyleyim galiba konusmasiyla bu isten siyrilirsiniz bence .hem sert tepki de vermemis gülmüş..sizin durum tamamen hormonal..hamilelik sonrasi gecer bu paranoyak haller insallah.sizde dizginlemeye calisin kendinizi.sonucta adamin da bi sizi aldattigini dusundurecek bi hatasini gormemissiniz..

Engel Olman gerekir. Nasıl eşinden anlayış bekliyorsan sende öyle olmalısın. Eşinin aynı şeyi sana yaşattığını düşün sonrada hormonlarım ama deyip çekilsin kenara nasıl sence

Aldatma girişimi olmadı ise paronayak yolunda ilerliyorsun. Kendini eşinin seni aldattığını inandirirsan sürekli bişey ararsın. Buda iki taraflı sizi huzursuz eder. Bebeğinize odaklanın bence.

Bu kadar güven problemi yaşadığınız biriyle evli kalmayın. Böyle devam edersiniz eşiniz zaten yeter artık der çeker gider.

Buun sosyal medya hesaplari sizdeyse, fake hesabi olmadigini da dusunuyorsaniz neyden supheleniyorsunuz? Sanaldan konusulan biri olsa zaten yakalarsiniz. Reelde gorustugu biri olsa bile mesajlasma vs mutlaka bulursunuz. Eee baska ihtimal yok. Evhamdan kiskancliktan yok yere insanlarin hayatini berbat eden kisilerden olmayasiniz??

Ben anlamıyorum ortada somut herhangi bir şey yokken bu adamların canını mı alacaksınız? Böyle devam ederseniz zaten sizden bıkar ve muhtemelen aldatır. Böyle devam etmez, herkesin sabrının bir sınırı var.

Bence hormonlardan kaynaklanan bir durumdur yani inşallah öyle bence bu kadar hayati kendine sık boğaz etme kendin ve bebeğin için iyi değil ne olsa hamileliğinin ilk dönemleri önemli zamanlar sen kendini biraz geri cek bence hayatınızın en güzel dönemleri sizin birlikte bir parcaniz büyüyor onu dusunup pozitif yaklas hayata geçmiş geçmişte kaldı eşinle açık olmalısın bence ben eşimle öyleyim eş olmadan önce birbirimizin en iyi arkadaşıyiz biz açık olmakta her zaman yarar vardir içinden ne geçiyorsa açık açık soylemelisin güzelce oturup konusmalisin hamileyim hormonlarim değişiyor seni yanlış anlıyorum lütfen sunlara şunlara dikkat huzurumuz için falan desen normal tepki verir bence tersliyorsa kocanda bir sıkıntı var demektir bence

Rezil falan olmadın, şüphe duyuyorsan kesin bir şey vardır zaten ama artık eşin iki kat daha dikkatli davranacaktir.
Yakalaman çok zor

.

Eşlerinizin sosyal medya hesaplarını nasıl alabiliyorsunuz? Buna nasıl izin veriyorlar. Benim eşim kişisel alanına müdahale ettiğimi düşünür, boşanmayı tercih eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…