Rezil mi oldum eşime?

Düşünüyorum aslında hani bir kere güvenimi sarstı ya maddi yönden de olsa beni kandırdı . Bende galiba bunu yapan herşeyi yapar kafasına girdim . Bide arkadaşlarının birçoğu karısını aldatan tipler vazgeçemiyor onlardan. Onların yaptığı onları bağlar benim işim olmaz diyor hepsi birikti galiba

Lütfen herkesin özel bi’ alanı olsun ya Evlisiniz diye birbirinizin kölesi değilsiniz. Ayrıca kafasında aldatmak olan adam ne kadar darlarsanız darlayın bir yolunu bulur aldatır. Relax olun yaa..

Hamileliktendir herhalde hormonlariniz tavan yapmis. Evet esiniz guveninizi sarsmis aldatma disinda bi konuda haklisiniz. Ama suan baskin yaptiginiz konu 2. Bir telefonumu var acaba suphesiyle yapilmis bir baskin. Ki sizi rezil etmis. Suan aldatiyorsada daha dikkatli olur. Aldatmiyorsada sizden sogur. Erkek ya da kadin farketmez birisi surekli izlendigini surekli kontrol altinda oldugunu hissederse eninde sonunda bunu yapan kisiden uzaklasmak kacmak isteyecektir

Lütfen herkesin özel bi’ alanı olsun ya Evlisiniz diye birbirinizin kölesi değilsiniz. Ayrıca kafasında aldatmak olan adam ne kadar darlarsanız darlayın bir yolunu bulur aldatır. Relax olun yaa..
Yalnız şöyle bir düzeltme yapayım e devleti beni aldatiyormu diye almadım kendisi verdi ben evi ipotek ettiğini düşündüm habersiz kredi çekmişti yorumlarda bahsettim . Sosyal medya hesaplarımız evlendigimizden beri birbirimizde vardır

Aynen öyle ya hormonlar ve önceden yaşadıklarım beni ele geçirdi galiba

Konuş eşinle. Içimde garip bir his var neden böyle oldu bilmiyorum de. Zaten takip ettiğini anlamış, bozulmuştur haklı olarak. Konuşup tatlıya bağlayın bence. Hamilesin kendini boşuna hırpalıyorsun. Birde böyle devam edersen eşin uzaklaşır senden.

Ne ben eşimin telefonunu, sosyal medyasını karıştırırım ne de o benim. Telefonlarımız hep ortadadır. Biraz güvenin eşinize (aldatılma yönünden diyorum.) Diğer konunuz ile ilgili başlık açmamışsınız zaten o yüzden o konu hakkında yorum yapmadım.

Konuşacağım bu gece zaten ben konusmasamda o konuşacak gibi duruyor. Yani boş yere kendimi rezil ettim

Öyle düşünme bence. Eşin sonuçta kıskanmış olabilirsin ne var bunda. Belki hoşuna bile gitmiştir kıskanılmış olmak kim bilir
10 dakika falan var gelmesine inşallah birşey olmaz çok kızmaz ya yani bir aciklamamda yok direk daldım

10 dakika falan var gelmesine inşallah birşey olmaz çok kızmaz ya yani bir aciklamamda yok direk daldım
Hamilelik hormonlarını falan öne atarsın ki zaten sebep bu bence ama çok darlama yani adamı

Bir süredir eşinizden şüpheleniyorsunuz, sosyal medyasından e-devletine hepsini sıklıkla kontrol ediyorsunuz ve üç dört ay önce hamile kakıyorsunuz. Neyini gördünüz mesela? Eğer ciddi birşey değilse bebeğiniz için bu paronayalardan kurtulmanız lazım. Ciddi birşey varsa hamilelik neden? Belirli işaretler yoksa eşiniz yersiz takıntılarınız yüzünden sizden uzaklaşabilir.

Kızacak birşey yok ki ortada. Hamilesin, hormonların terelelli, böyle bir hisse kapılmış olabilirsin. Ama bugün konuşurken eşini suçlayacak şekilde konuşma bence. Sen böyle böyle yaptın o yüzden sana güvenmiyorum deme. Para mevzularıyla bu mevzunun bir alakası yok çünkü. Onu suclarsan yok yere gerginlik çıkar.

Benimde eşim malesef maddi açıdan güvenimi sarstı çok çok güvenirdim. Ama bir hata ile elimizdeki paraları kaybetti. Ve bende 12 haftalık falan hamileydim bunu öğrendiğimde çok üzüldüm ama aramızda büyük bi kavga cıkarmadım olan olmuştu uyarılarımı yaptım konuyu kapattım. Hemen peşine yeni bir işe başladı bende ablama parada sapıtan bundada sapıtır aldatmayada başlar kesin demiştim normalde böyle şeyler hiç düşünmem. Zaten hormonalmiş çok şükür geçti. Öylede bişey olmadı. Yani olmamıştır diye umuyorum biraz sakinleşin kocanızın üzerinden gözlerinizi çekin bebeğinize odaklanın. Yapacak olan her halükarda yapar bir şekildede önünüze çıkar gizli kalmaz.

Bu borç olayı yüzünden benden baya bir uzaklasmisti bariz bir şekilde belli oluyordu hamileligimide bu borç ortaya çıktiktan çok kısa bir zaman sonra öğrendim . Bide telefonu sürekli elindeydi ama son günlerde epey azaltmisti bu huyunu

Çok sağol kuzum öyle yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…