Rezil mi oldum eşime?

Fsly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
688
301
30
Kizlarrrr az önce öyle amatörce bir baskın girisimim olduki acayip rezil oldum diye düşünüyorum. Şimdi bir süredir ben eşimden şüpheleniyorum aldatma yönünden ama birşeyini yakalayamadım hala takipteyim tüm sosyal medya hesapları elimde e devlet dahil .fake hesap varmı diye de kontrol ettim ediyorumda yok hala . Neyse uzatmayayım eşim gece çalışıyor yani gece 12ye kadar . İşi arabayla gezilen bir iş neyse aradı az önce sana yoğurt aldım onu cikaracagim dedi bende ok dedim . Pencereden bakıyorum gelecek diye arabayla geldi bende el sallayacagim bı baktım telefon gibi ışığı yanan birşeyi arabanın ön tarafına bıraktı sonra yukarı geldiğinde baktım kendi teli cebinde. Şirket hattı falan yok . Bende iskillendim tabi baskın basanindir hesabı benim sancım var aşağı inip tır atmam lazim dedim direk arabaya yöneldim kapıyı açtım bakıyorum kendide arkamdaymis ne arıyorsan yukarı çik ara daha net görürsün dedi ama yüzünün ifadesi değişti bende ne ariycam ya dedim . Gecenin karanlığında kumandadan başka birşey göremedim zaten anlık bakabildim . Oda giderken kumandanın ışığını yaktı bana gösterdi . Kızlar ya çok büyük rezil oldum yada gercekten birşey sakladı oraya ne yapacağım ben bana bir akıl verin . Bir yanım ergenler gibi amatörce davrandın diyor bir yanım tersi vardı birşeyler diyor . Valla 15 haftalık hamileyim burnumdan geldi ya

Zaten kocan onu takip ettiğini anlamış yeni bir durum değil bence onun için aöa böyle devam edersen soğutursun bu defa hakikaten aldatır. Ne kadar darlamışsın adamı e devletine kadar. Ne münasebet benimde kendime ait özel bir alanım var eşim karışsa böyle herşeye derim kapı orada madem güvenmiyorsun ne evlendin.

Neden bu kadar şüphelebiyorsun peki? Daha önce birşey oldumu yoksa sadece hismi ?
Maddi konudan güvenimi sarstı . Aldatma girişimi falan olmadı daha önce . Ama bu maddi konudan acayip tartıştık günler sürdü taaki hamileligimi öğrendik sakinlestik . Ama o dönemde bana çok soğuk davrandı .. üstelik ben yuzde yüz hakliydim şimdi şimdi biraz düzelme vardı ama içimde garip bir his var hep neden bilmiyorum

Neden böyle bir düşünce kapladı sizi bir şey olmuş olmalı yoksa halinden tavrından mı şüphe ediyorsunuz?

Ya kendime engel olayım diyorum olmuyor 3 senelik evliyim ilk defa böyle bir kıskançlık döneminden geçiyorum. Böyle ne bileyim ya anlatamıyorum içimde lanet bir his var peşimi birakmiyor asla birakmiyor ..sanki beni aldatıyor sanki bebeğim babasız büyüyecek normalde amannn diyen birisiydim ama ne oldu bana bilmiyorum inanin

galiba hamile oldugun icin biraz abartmissin. Surekli takip etsen ne olacak yapan zaten yaparki ve kendini belli eder. Bukadar ustune dusmeyin ben olsam sahsen bunalirim istemem surekli ensemde birini.

Aynı anda hem nasıl bu kadar rahat olup hem de bu kadar kasmışsınız, takdire şayan. Hangisi anlayamadım o derece.

Rahatsınız çünkü böyle bir durumda rezil mi oldum uff demem yani onu mu düşünürüm, aldatılmak ciddi bir mesele sonuçta,komik bir olay gibi anlatmışsınız...

Diğer yandan ortada bir durum yok, şüphe edeceğiniz bir şey yok, ama adamın e devletine kadar sorgulayıp, arabadaki meçhul ışıklı nesneyi basmaya gidiyorsunuz...

İlginç.

Esiniz daha önce aldatti mi? Aldtamadiysa sizin yaptiginizda normal degil. Benim bir tanidigim esini böyle asılsız suclamalar ve arkasindan stalklamalari yüzünden bosadi.
Yok aldatmadi yakalamadim yani . Ama işte birden bir şüpheye düştüm . Nasıl desem böyle soğuk davranmaya başladı bana mesafeli yani . Ama son birkaç gündür iyiydi eskisine göre

Rahat değilim sadece birazdan gelecek ve haliyle bana guvenmiyorsun ne buldun ne yaptın ne ettin vs vs birsuru konuşacak

Canım bence sen psikoloğa bi görün. Hayatı kendine de eşine zehir etme . Varsa bisey ki zaten hayatta hicbisey asla gizli kalmaz eninde sonunda karşına çıkar ama ya yoksa sen boşuna evham yapıyorsan da boşuna ne yipran ne yiprat.

Rahat değilim sadece birazdan gelecek ve haliyle bana guvenmiyorsun ne buldun ne yaptın ne ettin vs vs birsuru konuşacak
Ve haklida yani . Belkide aceleyle yazdığım için öyle durmuş olabilir hani rahatmisim gibi

Maddi konudan güvenimi sarsacak hareketleri oldu bide üstüne hiç özür falan dilemedi soguk davranmaya başladı
O arabaya ısıgı acık bıraktıgı sey kumanda mıymış. Nereye nasıl sakladı sizi aractan indirip mi sakladı anlamadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…