Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

cnm tek yan etkisi biraz uyku yapıyor... başka yan etki duymadım

kızlarrr nasıl gidiyorr 11.syfaya kadar okudum neler yazmışsınız öyleee :) bende mi başlasam diye düşündüm ya azminize hayran kaldım maşaallah :) yalnız ben geçen göğsümü ölçtüm ucunda 90 geldi şaşırdım olamaz dedim çünkü çok küçük duruyorlar bikini bile giyemiyorum destekli alıyorum hep :) şöyle bişe daha var benim basenler ve göbişim var ondan küçük durabilirler ama ama onlarda zayıflasalar gene küçük dururlar bunlar kadın demeye bin şahit ister yani :)

Kızlar rezene çayı aldıım içmeye başladıım, günde iki fincan içiyoruum. telkini nerdeyse iki aydır dinliyoruum. Bi ara çörek otu yağı denemiştim sonra tüylenme yapmasından korktuğum için bırakmıştıım. Küç aklıma gelidikçe suyla yutuyorumm. Şu memişleri büyütcem diyee resmen manyağa döndüümm ama benimkiler yerinde sayıyoooo

Kızlar ben de başlayalı bir süre oldu okul zamanı düzenli devam edemiyordum şimdi yaptıklarımı anlatayım size :)
*Rezene yağı ile sabah akşam göğüslerime masaj yapıyorum dairesel hareketler şeklinde her birine 50 kere olmak üzere bir de çamaşır sıkma hareketi ile bir dakika daha masaja devam ediyorum daha sonra bebe yağı sürüp bitiriyorum masajı unutmuyoruz sabah akşam aksatmadan.
*Rezene çayı adaçayı ve ısırgan otu aldım bunları da gün içinde vakit buldukça canım hangini isterse içiyorum ama 2 bardağı bulsun mutlaka.
*Uyurken sütyenlerimizi çıkarmayı unutmuyoruz.
Ben yavaş yavaş sonuç almaya başladım sanırım belki psikolojiktir ama 85 sütyenimi askısız kullanırken sürekli yukarı çekiyordum geçen taktım hiç düşmedi mesela :)

kızlar bu topiği ben de takip ediyorum, dün aktardan tohum rezenemi de aldım.. aktarcıya da sordum nasıl hazırlanır die, tohum halinde olan bitkiler kaynatılmaz önceden kaynatılmış sıcak suyun içine 1 tatlı kaşığı atıp 10 dk kadar demlenip içilebilir dedi, yapraklı bitkiler sıcak suyun içinde kaynatılıp içilirmiş sadece.. henüz uygulamadım bugün kullanmaya başlamak istiyorum siz nasıl uyguluyorsunuz açık rezeneyi?

ben her ne kadar düzenli kullanmasam da aktarın söylediği gibi kaynamış suya iki çay kaşığı koyup 5-10 dk bekletiyorum canım

Kızlaaaarrr ben de dolgunluk vaaar !!
Yaklaşık 1 haftadır geçer belki diye paylaşmıyım dedim ama hala dolgunlarrrrr
Gerçi sadece rezene içmiyodum ( içeli 10 gün oldu sanırım ) o yüzden hangisinin etkisi oldu ya da hepsinin etkisimi bilemiyorum ama uğraşlarımın karşılığını alıyorum galibaa
Bakalm reglden sonra bi sönme olcakmı. Şuan 13 gün var. Gelişmeleri yazmaya devam ederim :))

çok sevindim adınıza. demekki rezeneyle bişeyler olabiliyormuş. inmez inmez göğüslerin... güven bana :)))

kızlar merhaba,ben de küçük göğüslerden dertliyim,azıcık büyüseler nolur sankii :26: sonra burayı okudum ve hemen yazmak istedim.Marketlerde satılan poşet çaylar olur mu yoksa muhakkak yaprak veya tohum mu almamız gerekiyo aktardan onu sorayım dedim :) çünkü ünv. öğrencisiyim haliyle derse gidiyorum okulda ancak poşet çayı içebilirim.faydası olur mu onun da?

Son düzenleme:
çok sevindim adınıza. demekki rezeneyle bişeyler olabiliyormuş. inmez inmez göğüslerin... güven bana :)))

Bize yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim :) Umarım herkes sonuç alır :)

Ben aktardan aldım açık, ama poşet çay içen arkadaşlar da var %100 olursa bi sorun olmaz sanırım :)

Ben aktardan aldım açık, ama poşet çay içen arkadaşlar da var %100 olursa bi sorun olmaz sanırım :)

Liptonun falan olur mu acaba ki :) ayyy heyecanlandım (BlackStarscım benim 100mesajım olmadığından özel mesaj yazamadım.buradan yazayım artık Evet canım üzerinde yazar )

ne işe yarıyor bu rezene göğüsleri mi dolgunlaştırıyor?
eğer öyleyse hemen başlıyorum:))

Rezene yağı nasıl kokuyor yaaa :))
Isırgan otu, adaçayı, bir de rezene mi içiyorsun. Vay be Ben de yanında ek bişeyler içiyim diyorum ama adaçayı sevmiyorum, ısırgan otunun da tadı nasıl bilemiyorum ki

Çok sevindimm hatırlarsan aynı gün başlamıştık, benim de dolgunluk var, hatta ağrıyor bazen
Rezeneden başka neler içiyorsun tatlım, buraya yazarsan sevinirimm :)
Bi de ben ölçemedim ya mezuram kayıp evin içerisinde bulamıyorum

Liptonun falan olur mu acaba ki :) ayyy heyecanlandım (BlackStarscım benim 100mesajım olmadığından özel mesaj yazamadım.buradan yazayım artık Evet canım üzerinde yazar )

Olur canım etkisini gösteriyor, ben hazır alıp kullananlardanımm :)
Hiçbir katkı maddesi yok, emin olamazsan içindekiler kısmına bakıp öyle alabilirsin

Evet hatırlıyorum :)
Benim de bazen ağrı oluyo demekki doğru yoldayız :))
Ben rezene dışında günde 1 tatlı kaşığı kadar hayıtı yoğurtla yiyorum. (Ben ara vererek yapmayı tercih ettim nolur nolmaz) Bi de günde 1 şişe maden suyu :)
Ölçtüğünde bizlede paylaşırsan sevinirm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…