Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

Miktarlarını nasıl ayarlıyosunuz aşağı yukarı? :) Yani ne kadar rezene ne kadar su? :) Ay bunu da mı soruyosun demeyin lütfen eksik olmasın yaa

Miktarlarını nasıl ayarlıyosunuz aşağı yukarı? :) Yani ne kadar rezene ne kadar su? :) Ay bunu da mı soruyosun demeyin lütfen eksik olmasın yaa

250 gram kaynamış suya 1-2 çay kaşığı kurutulmuş rezeneyi 5 10 dakika demlemeniz yeterli olacaktır diyo, kayandıktan sonra ateşi kapatın diyo. internette boyle yazıyo canım .

kızlar bide zarar için diyoki bitki çaylarının yan etkilerini görmemek için 2 hafta kullanın 10 gün dinlenmeye bırakın vücudunuzu diyo

Sağ ol canım benim Ya evet bitki çaylarını -atıyorum- 10 gün kullanıp 1 gün ara vermek gerekiyomuş :) Gün sayılarını attım tabi ki ama 10 gün dinlenme de çok yaa :44::44::44: Bitki çaylarını kullandığımız zaman bi kaç gün ara verirsek daha etkili oluyormuş. Niye bilemem ama öyleymiş :)

ben de geldim millet :))
ben de 2 haftadır falan günde 1-2 bardak rezene içiyorum. gelişme olursa yazarım.
rezenenin tadını severim, ve sadece çay içtiğimiz için bu methoda inanıyorum. dolunayın dediğine göre de sadece dolgunluk vermiyor, yağ dokusunu da geliştiriyor. inşallah güzel haberler yazarız hep
sağlıklı günler dileğiyle..

heralde vücut tolerans oluşturabilir etkisine karşı oyle bişiden olsa gerek , tavsiye edilen 2 haftaya 10 gün ama banada 10 gün çok geldi 5 gün yapalım biz onu

Aynen Canım İş güç Fırsat Bulamıyorum Aktara Gidip Almaya Poşet Çay Olarak Hangi Marka İyi Peki ?

oalbilir yani yağ olmadıgı için büyüyememiş olabilriler rezene iştah açıyomuş yan etki olarak yazıyodu diyet yapanlar kullanmasın diye

İştahsızımdır Evet Ama son 2 aydır İştahım Çok Açık Yiyorum Yani 50 Kilo Olmuştum Bu Hafta Hedef 55 Hem Kilo Hem Göğüs Olur İnşallah

arkadaşlar BEN ÖZEL MESAJLARINIZA YANIT VEREMİYORUM. sistem tarafından engelli. yani belli bir kural var. onu atlatırsam mesaj atıcam size. kusura bakmayın lütfen. sanki yanıt vermek istemiyormuşum gibi olmasın.

:))

Ağlıcam artık. Boğazıma bi şey takıldı yine gözyaşları duruyo aktı akacak. Herkes birbiri için dua etsin, bir müslümanın diğer müslümanlara ettiği dua geri çevrilmezmiş. Herkes birbirine dua etsin lütfen. Benim çok ağrıma gidiyo küçücük çocukların benden büyük göğsü olması......

noldu canım ya birdennn? napalım bizde boyleyiz boyle güzeliz bende sokakta yürürken bakıyom ilkokul çocukları gidiyolar bende büyük gösğüleri var daha yeni çıkıyo belli ki ama dahada büyüyecekler yani

aynen Canım 15 Yaşında Kuzenim var göğüsü 85 bu Adalet mi Ya UUf Dalgada Geçiyorlar Benimle

Ay ne bileyim geliyo işte böyle arada oturup ağlayasım geliyo ben niye böyleyim diye. Allah günah yazmasın ama

Ben çok fazla taktığınızı düşünüyorum arkadaşlar. yapmayın lütfen... tamam küçük. ama onlar sizin memeniz. resmen isyan etmişsiniz. bu şekilde büyümezler zaten. içiniz şişmiş bu yüzden, sıkıntı, stres. eee nasıl fayda sağlasın size çay. içinizi ferahlatın biraz ama. küçük olabilir, yani Allahın bi bildiği vardır demeniz gerek. tamam çaresi var evet. çay gibi, başka otlar gibi. ama bu kadar sıkıntıyla olmaz bu. lütfen rahatlayın biraz. benimde mandalina kadardı ama mutluydum.... gözleriniz görüyor diye dua edin , yürüyebiliyorsunuz diye. sadece memeleriniz için isyan ederek varamazsınızki bir yere. benide üzdünüz ama... kafanızı bunla doldurmayın. sakin lütfen... çaresi var.... benim araştırmalarım devam ediyor... burdada paylaşıcam... bazılarının dediği gibi rant sağlama, yadabulduğum otu bir şekilde pazarlama yoluna girecek değilim. etkisini gösterdiği an yazıcam buraya... hatta almanız içinde yardımcı olucam.

üzülmeyin lütfen bu kadar......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…