Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

ayy hergün unutuyorum rezene almayı yaaa. bi kaç gündür okuyorum yazılanları acayip hevesliyim başlamak için ama unutuyorum

merhaba arkadaşlar ben rezeneyi sindirim sistemine iyi geldiği için yaklaşık 3 hafta kadar günde 2 fincan içiyordum
(son 1 haftadır bırakmıştım)tohumlarını kaynar suda 2 dk demlendirip içiyordum ,
geçen hafta eşim farketti,senin göğüslerinde bir dolgunluk var dedi ,
aslında bende hissediyordum ama regl dönemim olduğu için dolgunluk var sandım
fakat reglim bitti dolgunluk hala devam ediyor ,bu başlığı görüncede emin oldum bu rezenenin etkisi
rezene içmeye yeniden başlıycam ve artık bırakmıycam
günde 2 fincandan fazla tavsiye edilmediği için sabah akşam 2 fincan içeceğim
sonuçları yazmaya çalışacağım hadi bakalım etkisini görürüz inşallah

ben bugün başladım rezeneye pek vaktim olmadığı için poşet çayını aldım daha pratik olsun diye bu şekilde kullansam etki eder mi

Herkese soruyorum: Tohumunu mu yoksa yapraklarını mı kaynatıp içmeliyiz?

ben tohumunu kullanıyorum,ayrıca kaynatmayıp demlenmesini sağlıycaksın
şöyleki:1 tatlı kaşığı rezeneyi tercihen geniş ağızlı (çabuk soğusun diye)bir fincana koyuyoruz ,üzerine kaynar suyu döküyoruz ve ağzı kapalı bir şekilde 2, 3 dk bekliyoruz daha sonra süzüp ,ne çok sıcak nede çok soğuk orta derecede ılık olarak içiyoruz
şunuda ekliyim ,ben sabah kahvaltıdan bir iki saat sonra birde gece yatmadan önce içiyorum:126:

ben bugün başladım rezeneye pek vaktim olmadığı için poşet çayını aldım daha pratik olsun diye bu şekilde kullansam etki eder mi

etkisi olabilir fakat herşeyin doğalından yana olduğum için ben tercih etmiyorum;
aktardan alıyorum ohh mis gibi rezene
ayrıca kızlar biliyormusunuz, rezene iştah açar ve alışkanlık yapar

birşey daha ekiliycem,herhangi bir yöntemle göğüs büyütmek isteyenler o dönemde sütyeni daha az kullanmalı:92:
hatta evde iken hiç kullanmayın daha çok etkisinin olduğunu görürsünüz

Son düzenleme:
Uyku yapıyor mu peki bu? Çünkü okul başlayacak ve ben zaten uykuyu seven biriyim :)

Bende 3-4 gündür içiyorum günde 2 bardak.
Göğüslerimde dolgunluk var regl dönemim yaklaştığı içinde olabilir ya da ben büyüsün istediğim için bana öyle geliyo
İçmeye devam edicem sürekli.

Yalnız her şey iyi hoş bal katıyorum tatlandırıyorum içiyorum ama ben bu rezene yüzünden cırcır oldum

Güldürdün kız beni :) Uyku yapıyor mu peki? :)

ben bi bardak gündüz bi bardakta gece içiyorum uyku yapmadı bana ama içmeye başladığımdan beri rahat uyuyorum sürekli uyanırdım normalde. rezeneden mi bilemedim

kızlar ben çok heveslenmiştim bunu kullanmaya başlıycaktım annem düzenli mi kullanıcaksın dedi evet dedim beyinde ödem yapıyo almıycam dedi annem hemşire bu arada çok kararsız kaldım kullansam mı kullanmasam mı diye

ben sanırım mayıstan beri günde en az 1 bardak içmeye gayret ediyorum
tatilde kilo da aldım aslında
büyüme var gibi ama istediğim gibi değil (
yani dolgun, sert değiller
uf..

bende dün itibariyle düzenli olarak yapmaya basladım dün iki bardak içtim bugun uç olucak inşallah bakalım ne kadar gelişme görücem 75 destekliyi bile zor dolduran bir göğüslerim var desteksizi dıldursun baska birşey istemiyorum

kızlar iki gündür içiyorum rezeneyi bazen sallama çay olarak bazende kendim demliyorum göğüs uçlarım acımaya başladı ama neden olduğunu bilmiyorum rezeneyede bağlamak istemiyorum açıkçası daha yeni çünkü sizce neden olabilir_? adetimede çok var daha:26:

tatlım rezene yapmaz gibime geliyo 2 gün içinde :/ ama psikolojik olabilir yılma sen devam et faydası oluyo gerçekten .. ben göğüslerim var diye rezeneden sonra diyebildim ...

canım psikolojik değil eminim acıyor yani sol göğsümün ucu annem göğüs ucunda büyüyor olabilir dedi ama bende rezeneye bağlamıyorum zaten .ya gerçekten düzenli yapıldığında faydası oluyormu çünkü gerçekten çok küçük biraz ele avuca gelsin istyorum yaşım 21

ya tuh ben ole bı bardak falan ıcyrum bundan sonra 3 bardak kesın ıcıcem tam olarak dolgunlastryomu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…