Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezeneciler ve dolunayın araştırmalarıyla burda toplanıyoruz :):)

bnde rezene kullanmıştım çayını içtim 1 ay boyunca hiç göğüslerime etkisi olmadı. denemediğim şey kalmadı. snra çörek otu yağı kullandım 3 hafta falan. çok ağır kokusu vardı. braz etkisini gördüm gibi. ama gözle görülür bişey yoktu. onu braktım snra çörek otu tohumuyla yoğurdu karıştırıp yedim 2 hafta kadar. ondada etki göremedim :) ardından sarımsağında göğüs büyüttüğünü duydum. hemen onuda denedim en fazla 1 hafta deneyebildim. kokusu devirdi bni zten sonuçta alamamıştım. son olarak aktardan krem aldım. günde 2 kez sürüyorum. bu sefer oluor galiba. 2. kutusundayım göğüslerim sıkılaştı ve büyüor artık :) umarım kalıcı olur

bnde rezene kullanmıştım çayını içtim 1 ay boyunca hiç göğüslerime etkisi olmadı. denemediğim şey kalmadı. snra çörek otu yağı kullandım 3 hafta falan. çok ağır kokusu vardı. braz etkisini gördüm gibi. ama gözle görülür bişey yoktu. onu braktım snra çörek otu tohumuyla yoğurdu karıştırıp yedim 2 hafta kadar. ondada etki göremedim :) ardından sarımsağında göğüs büyüttüğünü duydum. hemen onuda denedim en fazla 1 hafta deneyebildim. kokusu devirdi bni zten sonuçta alamamıştım. son olarak aktardan krem aldım. günde 2 kez sürüyorum. bu sefer oluor galiba. 2. kutusundayım göğüslerim sıkılaştı ve büyüor artık :) umarım kalıcı olur

Kızlar bugün bir şey okudum, hani hep merak ederiz ya bu erkekler göğüsleri neden bu kadar çok seviyorlar diye.. İşte burada 10 cevap var, sizlerle paylaşmak istedim. Alıntı olduğunu da belirteyim.

ERKEKLER NEDEN GÖĞÜS SEVER?

No.10 - Dikkate çekici olmaları. Erkekler sizinle konuşurken genellikle yüzünüze değil göğüslerinize doğru konuşur. Fiziksel, psikolojik ve sosyal ortamlarda bu kadar çok göz önünde bulunan bir şeyin çekici olması normal. Aynı şeyden iki tane olması da erkekler için oldukça seksi. Hatta bunun daha fazla olmasını isteyen erkekler de yok değil.

No.9 - Göğüslerdeki tabu cazibesi.. Kadının göğüsleri erotik cazibesidir. Her zaman saklı ve kapalı tutulduğu için daha dikkat çekici ve istenilen bir şey halindedir. İnsanlar her zaman kendilerinde olmayanı veya saklı olan şeyi merak ettikleri için daha çok arzu verir.Göğüsler erkekler için yasak meyve anlamındadır.

No.8 - Açıkçası sevişme sürecinin bir parçası olarak görünen göğüsler, erkeklere kışkırtıcı geliyor. Dikkat çekici olan göğüsler, bu yüzden bir çok reklamda bu figürler kullanılıyor. Toplum tarafından da dikkat çeken göğüs faktörü, baskı altında tutuluyor ve çekiciliğini koruyor.

No.7 - Erkekler görsel olarak uyarılır. Kadının genital bölgesinden sonra en uyarıcı şeyi göğüsleridir. Erkek için kadının fiziksel görünümünde en önemli yeri göğüsleridir.

No.6 - Göğüsler eğlence noktası gibi görünür. Bebekler emerken oyun oynar gibi yaparlar. Erkekler için de, seks sırasında ken büyük eğlence göğüslerdir.

No.5 - Göğüsler kadınları uyandıran, tahrik eden anahtardır. Cinsel açıdan kadınları uyarmak, orgazm olmasını sağlamanın en kolay yolu göğüsleridir.Erkeklerde bu durumu kullanıp sekste daha çok haz alır.

No.4 - Charles Darwin'e göre, erkeklerin bilinçaltında göğüsler üreme göstergesidir. Erkeklerin bilinçaltındaki üreme düşüncesi fantazilerini de artırıyor ve daha çok seviyor.

No.3 - Erkeklere göre kadının göğüsleri doğurgalığın sembolü. Bir insanın büyüyüp gelişmesindeki en etkin besin kaynağı olduğu için kutsal görürler.

No.2 - Çocukların en rahatlatıcı en güvenilir en mükemmel yeri annelerinin göğüslerdir. Erkekler de bilinçaltında o güzel günleri hatırladığı için göğüsleri huzurlu ve güvenilir bulur. Başlarını hep eşinin göğüslerinin üzerine koyup uyumak ister.

No.1 - Kadınların göğüsleri insanın var olduğu günden beri çok önemli kutsal bir organ. Bebeğin doğumu göğüslerin işlevselliğini artırır. Bebeği doyurmaya yarayan göğüs tüm herkes tarafından kutsaldır.

Okuduktan sonra isyan bayrağını çekesim geldi, neden ya nedeenn

Çörek otu yağı tüylenme yapıyo diye duymuştum canım yapmadı sende

Evet canım biliyorum yapabilceğini.
Ama benim gözüm dönmüştü artık göğsüm olsun da kıllı olsun diyerekten
3 haftadır falan yapıyorum sanırım. Tüylenme olmadı. Yağım biraz kaldı zaten onu bitirene kadar yapcam ben, tüylenme sezersem bırakırım tabi :))

evet ya tüylenme yapıor. bn çörek otu yağını kullanmadan önce hicbirsey yktu. snrasında qöqüs cevrem falan tüylenmeye basladı . hemen bıraktım.

ben cesaret edip de kullanamam valla BlackStars iyi cesaret etmişsin ben de başladım bugün.Şekersiz de içince tadı bi değişik geldi neyseki biraz da naneli,alışırım heralde diye umuyorum.Normalde severim bitki çayı içmesini ama ayyy işe yarasın da başka bişey istemem içerim ben onu bi dikişte hiç problem değil

Bu arada blackpearlaurora bekar biri olarak yazdıklarını okudum da,ayyy erkekler ne de çok istiyomuş öyle diyorum şuanda kıymet bilsinler onlar da canım alla alla dimi ama

Son düzenleme:
Çok kötü ya acı bi tadı var. Ben o yüzden içmiyorum yoğurtla yiyorum ama öyle bile kötü.
Hem benim rezenem var onu içiyorum artık ohhh

Rezene (Foeniculum vulgare): Rezene de yüz yıllardan beri süt artırıcı olarak kullanılan bitkilerden bir tanesidir. Çemenotunu tamamlayıcı olarak Bustea çayının içine rezene de ilave edebilirsiniz. Ancak kesinlikle rezenenin yağını kullanmayın çünkü rezene yağı düşüğe neden olabilir ve bir çay kaşığından fazlası da zehirlenmelere yol açabilir.

ben bekar bir bayanım ama belki içimizde evli ve bebek isteyen bayanlar olabilir, bu yazıyı bi sitede okudum dikkat edin lütfen

Rezene yağı kullanan var mı ki aramızda? :26:

Adaçayını bal ile tatlandırabilirsin ısırganın tadı pek iç açıcı değil ama içilmeyecek kadar kötü değil :)

Ben 20gun falan oldu rezene iciyorum ve bide rezene lasyonu hazirliyorum.sizde hazirlaya bilirsiniz kolaydir.1su bardagi suya 1kasik rezene koyub 5-10dk kaynatiliyo sonra sogutuluyo ve icine 10damla corekotu yagi dokuluyo ve karistirilarak her gun 1-2defa 5dk masajla goguse surulur.sizde kullana bilirsiniz gogus buyutmek icin iyi gelir internette var arastira bilirsiniz.1kere hazirlayip 1hafta falan sure bilirsiniz.

Bu arada blackpearlaurora bekar biri olarak yazdıklarını okudum da,ayyy erkekler ne de çok istiyomuş öyle diyorum şuanda kıymet bilsinler onlar da canım alla alla dimi ama

Valla bilemiyorum ama kendimi onların yerine koydum da, ben de isterdim yani :)
Bu arada ben biraz çayı içmeyi kestim, şimdilik sadece masaj yapıyorum. Mezuramı da buldum, ölçtüm 81cm çıktı, ilerleyen günlerde ne olur bilemiyorum, bakalım, her şeyin hayırlısı :)

rezeneye bende başladım fakat henüz öyle düzenli kullanıyorum diyemicem hele hele günde 2'den fazla içiyorum hiç diyemicem:S
bu arada netten araştırdım ama net bir bilgi bulamadım rezene östojen içeriyor mu? eğer varsa regl dönemine giricem bitiminden sonra düzenli kullanmaya başlıcam artık..
bi şey daha var rezenenin süt arttırıcı özelliğinden bahsedilmiş bunu bende biliyordum ama öte yandan şöyle bişi var hamile olmayan kişilerde rezenenin bu özelliğini vücuda katacağını zannetmiyorum çünkü süt oluşabilecek bir durum yok vücutta yani gebelik gibi.. süt arttırıcı besinler, ya hamilelik döneminde ya da lohusalık döneminde sütü az olan annelere takviye edildiğinde işe yarayacağını düşünüyorum yani göğüs büyütmeye rezenenin bu özelliğinin nasıl etkisi var açıkçası bi bağ kuramadım, yardımcı olur musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…