Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ile göğüs büyütme programı:)

Canıııım sen nerdesin ya :)) rezeneyla 13 cm büyüten kız kullanmayı bırakınca küçülmüş bende de büyütmedi o yüzden ondan umudumu kestim şimdi 6 ay düzenli kullanalım konusunun altında konuşuyoruz canım şuan evdeki malzemelerimi bitirmeye odaklandım :) bide ısırgan çayı oğul otu çayı birde şerbetçiotunun yeni bir formülünü duydum onu uygulicam öyle sen napıyorsun sınavdan dolayı mı girmiyorsun hiç :)

Öyle yaa sınav için çalıştığımdan vakit ayıramadım buraya haliyle kendime de ayıramadım kaldı öylece göğüsler
Yeni malzemeler çıkmış oğul otu falan ilk defa duyuyorum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kolay gelsin canım :) evet birinden beklenen sonucu alamayınca yenilerine yöneliyoruz :)

Ama gercekten rezene ise yarior benim avucuma gelmeyen goguslerim diklesti irilesti :) henuz 4haftaya gircem

rezene işe yarıyor akşam 1 bardak içiyorum birde 2 hafta önce 1 ay boyunca çörekotu yağıyla masaj yaptım yağım bitti almaya üşendiğim için kaldı öyle ama rezeneye devam ediyorum üst 75ti 80 oldu alt 70ti 73 oldu