Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ile göğüs büyütme programı:)

Ben bi arkadasin yorumunu okumustum corekotu yagi ile 1.5 ay sanirim masaj yapmis 11 cm buyumus birakinca 5 cm falan kuculmus yani 6 cm kar kalmis. Rezene konusuna ozellikle takilma sebebim sut bezlerini buyutmesi. Sonrasinda bide kuc ekleyince umut dunyasi iste off

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hadi ya 11cm de iyiymiş ama bir sürü çörekotu yağı var hepsi farklı bazıları kaliteli bazıları kalitesiz biz kendimiz yapsak evde işe yaramaz mı? Bide bu masajları yağ ile yapıyorsunuz sonra hemen yıkıyormusunuz? Gece şeffaf jelatine sarsak göğsümüzü yağı sabah yıkasak nasıl olur şeffaf jelatin terletip küçültür mü göğsümüzü acaba? Başka türlü o yağı nasıl göğsümüzde bekleticez ki?

Bildigim kadariyla karden marka digerlerine oranla iyi. Jelatine sarma fikrine sicak bakmiyorum cunku ne kadar olmasa terletiyor.ben masajı yapıyorum iyice yedirene kadar sonra bi tişört giyip yatıyorum, yıkamıyorum yani. Ama kollarım ağrıyo üşeniyorum ya :/ bide senelerdir sonuç alamadan uğraşmak cok baydı artık bi gelişme görsem istek heves gelicek. Yaza kadar bi ilerleme olsa bari ya

Ben çörekotu zeytinyağı çemeni karıştırıp güneşte beklettim onu sürüyorum ama düzenli değil, yıkamak gerekiyor bunu o yüzden şelatinden başka çare yok çörekotuda doğal çörekotu koydum içine keten yağı ekledim biraz susam yağı susam ve nar yağı birde göğüs büyütme losyonu oda yağ ondan ekledim öyle bir karışım oldu bende üşeniyorum masaja bu yağlarla çünkü çok zahmetli birde jelatinden başka çarede yok

Senin evde neler var ? Benim ev aktara döndü resmennnnnnn

Çemen şimdi sıcaklarda hiç çekilmez ya muhtemelen bi süre sonra o karışımı kullanamıcaksın ve ziyan olacak. Rezalet bi koku siniyor insanın üzerine bi süre sonra sen duyarsızlaşsanda çevredekiler alıyor kpkuyu :/ işin kötü tarafı sanırım herkes pes etti eskiden burda sürekli şunu buldum hunu buldum hadi bunuda yapalım gibisinden başlıklar olurdu şimdi hiçç..

Senin evde neler var ? Benim ev aktara döndü resmennnnnnn

Valla ne yokki ısırgan karabasotu serbetcıotu rezene adacayı susam yagı cilek yağı üzüm çekirdeği yağı çörekotu yağı küç keten neler geldi geçti birçoğu hala var ama kullanmıyorum çok karıştırarak bir program istemiyorum. Birde bi kadın yazmıştı zatıflamak için sabahları elma sirkesi içmiş ılık bir su bardağı suya bir yemek kaşığı. Zayıflamamış ama göğüsleri büyümüş falan

Hep öyle şeyler atıyorlar ortaya canım ama bilmiyorum ya niye bizde işe yaramıyor :/ ben evdekilerin hepsini bitiricem sonra bırakıcam sanırım senin boy ve kilon kaç?
Çemenin kokusu gerçekten sorun ben yine kokusunu hafifletmeme rağmen herkes alıyor kokuyu ama o karışım çok değil zaten az ve yinede kullanıp bitirmem lazım bitiricem evdeki herşeyi kafaya koydum, o kadar çok çemen tozu varki evde şuan 1 buçuk kilo

Yeni şeyler var canım geçenlerde kozalakekstresini çözdük ben tv den yeni formül duydum şerbetçiotunun kozalakekstresini kullanıp onu uygulayacağız ve oğul otu var bunlar yeniler canım senide bekleriz

Yeni şeyler var canım geçenlerde kozalakekstresini çözdük ben tv den yeni formül duydum şerbetçiotunun kozalakekstresini kullanıp onu uygulayacağız ve oğul otu var bunlar yeniler canım senide bekleriz

Nerde buldunuz kozalaextresi :)

Aktara bunu söylediğimizde veriyormu peki bulunur mu yani?

Türkiyede zaten şerbetçiotu dişi çiceğinin üretimi yapılıyormuş var yani canım ama kozalaklar şeklinde değilde yapraklarını ayıklamışlar yaprakları var yani oda işimizi görür

Türkiyede zaten şerbetçiotu dişi çiceğinin üretimi yapılıyormuş var yani canım ama kozalaklar şeklinde değilde yapraklarını ayıklamışlar yaprakları var yani oda işimizi görür

Peki siz temin edebildinizmi varmı elinizde şuan canım

kızlar geişme varmı? bende bu ara büyütmek için uğraşıyorum

Canım 6 ay düzenli kullanıcaz programımıza gel bu konuda gelişme çıkmadı, 6 ay düzenli kullanıcaz konumuzda liste var ordan sende seç başla bu sefer düzenli yapıcaz

bende yarın aktardan alıp başlıyorum. bide ısırganı duymuştum ikisini alıp ikisinide içebiliriz aslında :26:

Selam kızlar, nasılsınız:) sonuç alan var mı diye bir gireyim dedim inşallah alanlar olmuştur bende hala her şey aynı kilo almaktan kahnaklı 1 2 cm büyümüştü o kadar ama tabii hiçbir şey yapmıyorum uzun zamandır? Wowoo sen nasılsın neler dniyorsun uyguluyorsun şu an sonuç aldın mı? Okuduğum kadarıyla rezene sonuçsuz kalmış epey de uzun içmişsin

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi