Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütme denemesi adım adım

Evet cnım bende telkinde pek inanmıyorum açıkçası ama dinleyip gerçekten bu uygulamalarla çok etkili olduğunu söyleyenler var bi deneyim dedim bende aynen öyle işi sıkı tutuyorum sabırlı olmam gerek (hiç değilimdir aslında :KK48:)
Ama bakalım artık cm olarak ölçmüyorm gözümü doğurması yeter :KK15:
hadi bakalım inşallah istediğin gibi olur :))

kilo almis olmanda etkili bence yoksa ayda 12 cmlik buyume mumkun degil ama senin adina cok sevindim darisi basima :) birakma devam et istedigin sekle gelse bile haftada iki kerede olsa yapmaya devam et bence ki eskiye donmesin

Aynen canım Kilo almamın etkili olduğunu düşünüyorum inşallah kilomu da adam akıllı 45-50 falan yapabilirsem tam olacak :) ve istediğim şekli alsa bile devam edicem geri dönüşü olmasını istemiyorum açıkçası :) inşallah darısı da senin başına :* :)

Bende telkin sesini denemeyi düşündüm ama etkili olup olmadığına emin olamadım ilk denemense eğer işi sıkı tut canım taviz verme eğer cidden istiyorsan
Kızlar :) uzun zamandır giremiyorum kusura bakmayın... Şimdi Size bu süre içerisinde neler yaptığımı anlatmak istiyorum öncelikle. Şerbetçiotu çayım çok çok azaldı bitmek üzere ve bugün hayıt tohumu aldım ve yaptığım kremde dibini sıyırıyor diyebilirim.. Ayrıca, bu göğüs büyütme işine başladığımdan beri iki paket rezene bitirdim şu an hayıt tohumu içtim bir tatlı kaşığı tohumu bardağa koyup kaynar su ile demledim süzüp içtim ve bu arada bu çaya şeker atılmaması gerekiyormuş aktardaki sevgili amca öyle söyledi :p tadına gelirsek ilk başta tuhaf geliyor ama üçüncü yudumda alıştım ben :) gel gelelim ne işe yaradı bu yaptıklarım bir ayı geçkin süredir yapıyorum bu büyütme olayını başladığımda göğüs ölçüm 78-80 falan çıkıyordu şuan da 92 Cm ölçümü ve gerçekten etkisini gördüğüm için çok mutluyum :)
Meraba tam olarak nasil bir yol izledin ve ne kadar zamanda ne kadar buyudu ve kalici bir yol mu?

İnşallah canım çok teşekkür ederim :) ama inancın kırılmasın sakın, çünkü benim de göğüslerim yok gibi bişeydi ve bende göğüs büyütmeye cabalıyıp iki üç günde umutsuzluğa kapılıp bırakıyordum sonra bi hırs geldi bana :p 7 gün oldu şimdi düzenli ve disiplinli bi şekilde yapınca istediğini elde edebiliyosun :) mesela göğüs masajı olayı akşam yatarken öyle eriniyorum ki bazen sonra kendime geliyorum bırakırsam bütün çaba boşa gidicek hemen masaja girişiyorum :) ve etkisini de görmeye başladım sutyeni giyince içini doldurduğunu gördüğümde öyle mutlu oluyorum ki :))) inşallah sende istediğini elde edersin ama dediğim gibi umudun inancın kırılmasın sakın
Zeynep seninle nasil iletisime gecebilirim

X