Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ile göğüs büyütme programı:)

Poşetten ziyade tohumu alırsan bence daha iyi olmaz mı canım?
Ben de başlıyorum, masaj yapacak mısın beraberinde yoksa sadece Rezene mi :)
Canım ben poşet çay alıyorum ama isteyen aktardan alsın belki daha etkilidir ama aynı şey bence
Canlar merhaba.Bende bugun melisa kurune basladim.Ibrahim Saracoglunun ostrojen arttiran kuruymus.Melisayi cok severim zaten.Gunde 3 -4 bardak ac karnina icilmeliymis.Ben sabah ise gitmeden once ve eve geldigimde yapabiliyorum.Isyerinde yapamiyorum malesef.Rezeneyi de ekleyelim bari maas alinca :) Oldugu kadar olmadigi kader :) Dumduz olmasa ugrasmiycamda napalim artik :)
Merhaba canım iyi yapmışsın devam et bence canım
Kızlar bende göğsümü büyütmek istiyorum ama çocuğumu yeni sütten kestim rezene anne sütünü arttırır diye biliyorum acabe bende başlasam rezeneye olurmu???
Olur bence canım hamıle kadınlar bıle kullanabılır dıyorlar rezeneyı
Kizlar wowo ya ne oldu bilen var mi? Merak ediyorum kendisini. Hesabi kapatmis. Adet olamamisti pazartesi doktora gidecekti bir haber vermismiydi? Acaba kotu bisey mi cikti??? Haberi olan yazabilir mi? Merak ediyorum...
Canım koca göğüslü bir arkadaşla tartıştım ceza almıştım doktora gittim sıkıntı yokmuş adet olmam için ilaç verdi progesteron ilacı

Canım ben poşet çay alıyorum ama isteyen aktardan alsın belki daha etkilidir ama aynı şey bence

Merhaba canım iyi yapmışsın devam et bence canım

Olur bence canım hamıle kadınlar bıle kullanabılır dıyorlar rezeneyı

Canım koca göğüslü bir arkadaşla tartıştım ceza almıştım doktora gittim sıkıntı yokmuş adet olmam için ilaç verdi progesteron ilacı

hoşgeldin canım aramıza tekrar dönmene sevindim :KK16:

resmen sana haksızlık yapılmış ama inanamıyorum cezayı sana veremelerine ben okudum tartışmayı resmen sana hakaret etmiş

Aynen hakaret etmiş fındık beyinli mi öyle bişey demişte ama onu pek sallamadım çünkü Allaha şükür Türkiyenin tescilli en iyi devlet üniversitesinde okuyorum beynin kimde olmadığı belli :KK70:

Aynen hakaret etmiş fındık beyinli mi öyle bişey demişte ama onu pek sallamadım çünkü Allaha şükür Türkiyenin tescilli en iyi devlet üniversitesinde okuyorum beynin kimde olmadığı belli :KK70:

merak ettim şimdi hangi üniversite canım :KK70:

kızlar bi tanıdığım internetten bitkisel olarka aldığı haplarla göğüslerini büyütmeye çalıştı ama dudakları büyüdü :)

Arkadaşlar merhaba,rezene ile 3ayda 75ten 85e çıkan ve diğer 13cm büyüten arkadaşlardan esinlenerek bende rezeneye başladım bunlar 3ayda hergün 3bardak rezene çayı içerek göğüslerini ciddi anlamda büyütmüşler,ben rezene poşet çay içmeye başladım içince sızlıyor göğüslerim gelişmeleri burada paylaşıcam sürekli arkadaşlar katılmak isteyen varsa buyrun :)

Canim sen devam ettinmi gunde 3 kupa icerek aralıkta başlamışsın ama devam etmedin sanırım :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim sen devam ettinmi gunde 3 kupa icerek aralıkta başlamışsın ama devam etmedin sanırım :/

Canım ben 1 ay günde 3 bardak rezene içtim hergün aralıksız, sonra ara verip 1 ay daha aynısını yaptım sonra yine ara verip 1 ay daha aynısını yaptım toplam 3 ay... Bende işe yaramadı... Ben googleda leopar delisi diye bir kızdan okumuştum o 13 cm büyüttü rezene bu programla ve kız yorumlarda geri küçüldüğünü yazmış bende onu okuduğumdan beri ve kullanıp kendimdede bir gelişme görmeyince rezeneyi bıraktım, keten tohumuna çemene devam ediyorum bırakmıştım bunlarıda ama şuan yeni programla bunlara devam ediyorum sadece rezene artık yok programımda malesef küçülüyormuş adaçayı ve rezene iyice bir araştırın derim

Canım ben 1 ay günde 3 bardak rezene içtim hergün aralıksız, sonra ara verip 1 ay daha aynısını yaptım sonra yine ara verip 1 ay daha aynısını yaptım toplam 3 ay... Bende işe yaramadı... Ben googleda leopar delisi diye bir kızdan okumuştum o 13 cm büyüttü rezene bu programla ve kız yorumlarda geri küçüldüğünü yazmış bende onu okuduğumdan beri ve kullanıp kendimdede bir gelişme görmeyince rezeneyi bıraktım, keten tohumuna çemene devam ediyorum bırakmıştım bunlarıda ama şuan yeni programla bunlara devam ediyorum sadece rezene artık yok programımda malesef küçülüyormuş adaçayı ve rezene iyice bir araştırın derim

1 ay ara vermek fazlami oldu acaba ya ben cok umutlanip baslamistim ya :/

1 ay ara vermek fazlami oldu acaba ya ben cok umutlanip baslamistim ya :/

1 ay ara vermedim, 1 ay kullanıp 10-15 gün ara verdim, sende dene istersen ama dediğim gibi büyüyenler bile küçüldüğünü söylüyor geri bırakınca , rezene ve adaçayı içenlerin yorumlarına iyice bak canım tabi dene istersen , gelişmeleri sonucu buraya paylaş canım:)

Kızlar şimdi programımdan tam saydımda 63 gün içmişim rezene yani 2 ay içmişim biraz önce 3 ay demiştim yanlış hesaplamışım kusura bakmayın yanlış bilgi vermiş olmiyim ama 63 günde bende etki etmedi edenlerdede küçülmüş :KK43: keşke işe yarayan bişey bulsak artık