Revizyon Sonrası Yine Çok Üzgünüm... (Fotoğraflı)

Kızlar sizce bu ay sonu kontrole gittiğimde ne diyeyim bu doktora? Ne sormalıyım, ne demeliyim? Adam diyor ki burnun eğri değil. Fakat burnum çapraz duruşta bayağı eğri. Tam yandan bakıldığında da hafif kemer gibi bir görüntü var.

Bugün Watsons'ta çalışanlardan birinin burnu çok güzeldi, sordum estetik oldum dedi. Siz de olabilirsiniz zor değil dedi. Düşünsenize, bana dedi! Burnum eğri olmasa niye öyle desin?

Geçmiş olsun öncelikle, burun ön görüntüsü bana normal geldi ama son fotoğrafda yamukluk bariz belli ısık acısından bilemedim ama gorunen bu. Üstteki kemikte tekrardan belirginlesmis

Geçmiş olsun öncelikle, burun ön görüntüsü bana normal geldi ama son fotoğrafda yamukluk bariz belli ısık acısından bilemedim ama gorunen bu. Üstteki kemikte tekrardan belirginlesmis
Teşekkür ederim. Ay valla zaten yarım yamalak psikolojimiz kalmıştı, onu da bu burun ameliyatında yitirdim neredeyse!

doğru söylüyorsunuz aslında bizi birbirimizden başka kimse anlayamaz ne demiş atalarımız eşekten düşenin halini eşekten düşenler anlar diye ama imkanım olsa revizyon olmayı çok isterdim araştırdım eren taştan 85 bin lira istedi bende o parayı imkanı yok veremem
Eren Taştan ‘dan bu fiyatı yeni mi aldınız? Ben neredeyse iki katı gibi duyup vazgeçmiştim kendisiyle görüşmekten.

Kesinlikle doktorların kabul etmediklerini ben de düşünüyorum, yüzümün simetrik olmadığını bana da söylemişti. Bana da 1 yıla geçer ama geçmezse lokal anesteziyle düzeltme yapacağını söylemesine rağmen burnumun eğriliği arttı. Burnuma bakıyorum ameliyat öncesi eğrilikle aynı şekilde eğri resmen özellikle ucu çok net kaymış şekilde bi de o kadar para verince insan karşılığını görmek istiyo ama karşılığını geçtim mükemmel olmasa da en azından eğrilik geçmiş olsaydı
E biz bunları söylediğimizde, "Mükemmel burun yoktur." diyor doktorlar. Benim de burun ucum önden bakıldığında sağa kayıyor.
Şu fotoğrafı örnek alırsak

Eki Görüntüle 3083388

burnum asla böyle düzgün değil, sağa doğru kayık. Bunu söyleyince benim doktorum hemen "Hiçbir yüz simetrik değildir. Senin de yüzünün sağı ile solu aynı değil." deyip kestirip atıyor. Sanki ben salağım, bu yaşa geldim ama hiç dikkat etmedim bunlara. Değişik bir savunma yetenekleri var doktorların. Yani bilerek mi soldan düzgün yaptın, sağdan eğri bıraktın? Asimetrik demek, eğri anlamına gelmez ki. Ben aylardır soldan görüntümü çok beğeniyorum, sağdan nefret ediyorum.

Kesinlikle doktorların kabul etmediklerini ben de düşünüyorum, yüzümün simetrik olmadığını bana da söylemişti. Bana da 1 yıla geçer ama geçmezse lokal anesteziyle düzeltme yapacağını söylemesine rağmen burnumun eğriliği arttı. Burnuma bakıyorum ameliyat öncesi eğrilikle aynı şekilde eğri resmen özellikle ucu çok net kaymış şekilde bi de o kadar para verince insan karşılığını görmek istiyo ama karşılığını geçtim mükemmel olmasa da en azından eğrilik geçmiş olsaydı
aynen öyle resmen insanı salak yerine koyuyorlar ameliyattan önce bir sürü vaat veriyorlar yok böyle olacak yok şöyle güzel olacak sonucu güzel olmayınca bir sürü bahane üretiyorlar mesela bana da yok ben sigara içiyormuşum burnum o yüzden böyle olmuş ne alaka ya bi kere sen burun iskelet sistemini güzel yapmadıysan nasıl güzel bir sonuç bekliyorsun ki beceremediği burunları hastaya bağlıyorlar bana en son gittiğimde bi pskiyatra git dedi onu Allaha havale ediyorum

aynen öyle resmen insanı salak yerine koyuyorlar ameliyattan önce bir sürü vaat veriyorlar yok böyle olacak yok şöyle güzel olacak sonucu güzel olmayınca bir sürü bahane üretiyorlar mesela bana da yok ben sigara içiyormuşum burnum o yüzden böyle olmuş ne alaka ya bi kere sen burun iskelet sistemini güzel yapmadıysan nasıl güzel bir sonuç bekliyorsun ki beceremediği burunları hastaya bağlıyorlar bana en son gittiğimde bi pskiyatra git dedi onu Allaha havale ediyorum
Özelden burnunuzu atabilir mısınız sorun ne şuan burnunuzda. Ilk aylarda her soruna ödem diyorlar,yersen... ödem diye diye süre kazanmak amaç,sonra da derin şöyle,kıkırdağın böyle rutin hikayeler

Özelden burnunuzu atabilir mısınız sorun ne şuan burnunuzda. Ilk aylarda her soruna ödem diyorlar,yersen... ödem diye diye süre kazanmak amaç,sonra da derin şöyle,kıkırdağın böyle rutin hikayeler
ben ameliyat olalı 8 ay geçti inanın foto atmayı çok isterdim fakat bir türlü beceremiyorum

Yahu bunlar ezberlemiş, hep aynı nakarat! İlk başlarda ödem, sonra da yüzün asimetrik. Yav kimsenin yüzünün sağ ile solu aynı değil. Kulağımız bile farklı büyüklükte. Tamam da arkadaş, ben kimsenin yüzüne baktığımda 1-2 mm'lik büyüklüğü, eğriliği vs görmüyorum. İnsan gözü onu seçemez zaten. Ona bakarsan gözlerimizin büyüklüğü bile farklıdır, sağ göz milimlik daha büyüktür; kaşlarımız farklıdır. Ben kafayı yiyeceğim bu saçma bahanelerle. Karşılarında salak yok, yemiyoruz. Benim sağ prolimile sol profilim aynı değil tabii ki ama sen bana eğriliğin nedenini böyle açıklarsan kusura bakma da bir halt bilmiyorsun, insan psikolojisinden de anlamıyorsun derim ben sana.
Ha... Bir de bu sigara meselesi var. Bahane bulmak için yer arıyorlar. Yemiyorum ben bunları. Benim burnumun bütünlüğü neden bozuluyor, açıklamak zorunda bence.

Yahu bunlar ezberlemiş, hep aynı nakarat! İlk başlarda ödem, sonra da yüzün asimetrik. Yav kimsenin yüzünün sağ ile solu aynı değil. Kulağımız bile farklı büyüklükte. Tamam da arkadaş, ben kimsenin yüzüne baktığımda 1-2 mm'lik büyüklüğü, eğriliği vs görmüyorum. İnsan gözü onu seçemez zaten. Ona bakarsan gözlerimizin büyüklüğü bile farklıdır, sağ göz milimlik daha büyüktür; kaşlarımız farklıdır. Ben kafayı yiyeceğim bu saçma bahanelerle. Karşılarında salak yok, yemiyoruz. Benim sağ prolimile sol profilim aynı değil tabii ki ama sen bana eğriliğin nedenini böyle açıklarsan kusura bakma da bir halt bilmiyorsun, insan psikolojisinden de anlamıyorsun derim ben sana.

Ha... Bir de bu sigara meselesi var. Bahane bulmak için yer arıyorlar. Yemiyorum ben bunları. Benim burnumun bütünlüğü neden bozuluyor, açıklamak zorunda bence.
Eskisinden daha asimetrikse yeni burun, senin yüzün asimetrik diyememeli diye düşünüyorum.

Ben sigara içmiyorum mesela bakalım bana ne diyecek 😆

Ahan da ameliyatımın başarısızlık nedenini buldum! 😁 Diğer iki burç ise terazi ve ikizlermiş🤣

Eklentiler

• Screenshot_20220615_214209.jpg
    Screenshot_20220615_214209.jpg
    127,6 KB · Görüntüleme: 126
FalcoJeanny FalcoJeanny şu sırt üstü yatma konusunu da burada konuşalım beybi. Belki katkıda bulunmak isteyenler olur. Yani bana 20 gün sırt üstü yatmak yeterli denildi, ben 2 ay yattım. Sonra hep sağa yattım ve burnum sağa kayıyor. Seninle konuşurken de 6 ay sağa sola yatılmamalı diye öğrendim. Yani ben hep sağa yattığım için burnum sağa mı kaymış? Ay vallahi şu an delirmek üzereyim pişmanlıktan!

😀 bir umuttur yaşamak.. Benim onceden de burnum düzdü ama saga sola yatınca o tarafa doğru düşüyordu uçtaki deri. Burun 1 yılda oturduğuna göre bence düz yatmanın faydası var

X