Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Maybeline bb krem asla önermiyorum cildimi mahvetti hiç sivilce çıkmayan cildimde devasal boyutlarda sivilceler çıktı üstelik hiç bi işe yaramıyor!Kesinlikle berbat bir ürün hatta Türkiye üretimi olan bütün bb kremler fiyasko diyebilirim diğerleri en azından sivilce yapmıyor ama en berbatı maybeline tartışmasız!

Flormar Spider Lash Maskara... Bu ürünü hiç tavsiye etmiyorum hanımlar. Ben hiç memnun kalmadım. Yıllarca flormar kullandım ama rimellerini genel olarak pek beğenmedim. Maybelline ve oriflame rimelleri güzel bence.

Flormar Pen Eye Liner... Bu ürünü de tavsiye etmiyorum kesinlikle. Bu kadar kötü bir eye liner görmedim.

Son düzenleme:
Asla ve asla tekrar almayacağım bir üründür kendisi.. Düşüncelerimi blogumda da yazmıştım.. İndirimden dahi olsa bir daha almam..

Eklentiler

• $2-660x400.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 154
avonun banyo köpükleri dışında hiç bir ürününe yaklaşmayın derim

garnier göz altı kapatıcı rolon berbat yag bezesi yapıyor birde bir sürü övmüşler aldıgıma pişman oldum yag bezesi yapmayan paraben içermeyen adam gibi göz altı kapatıcısı yokmudur yaw

yves rocher.. tüm ürünleri paraben sulfat ıcermıyor. ben kullanıorum ve cok memnun kaldım.

avon__ fondoteni sivilce ve yag bezesı yapıyor (kuzenımden bılıyorum) pudrasının kapatıcı ozellıgı yok, parfumlerı kalıcı, duş jelleri iyi
flormar__ojelerı 1 gun bıle dayanmadan soyuluyor, sıyah kalemı akıyor,göz altı ve kapagı için aldıgım faraltına uygulanan baz kapatıcı çok parlak ve sımlı gıbı yaldır yaldır parlıyor bı sure sonra
loeal pure zone serısı__ berbat !

maskarada önerim;rimmel london rimel scandal lycra flex (yeşil) upuzun kirpiklerimi rimme'e borcluyum; ki kirpiklerim sarıdır bu rimel sayesine harika gözüküyorlar ( sevgilim bir keresinde takma kirpik takıp takmadığımı sordu)

Son düzenleme:

resimdeki kirpikler sanamı ait cnm ben bakıyım ozaman o rimele peki o rimelde paraben varmı?

resimdeki kirpikler sanamı ait cnm ben bakıyım ozaman o rimele peki o rimelde paraben varmı?

bana aıt degıl rımelin adını google girdiğimdeki bu rimeli kullanan birisi. bu resmı sectım cunku bendekı durusu da tam olarak bu. topaklanma yapmaması en güzeli.bunda paraben var mı bılmıyorum ama acıkcası. bendeki durusu ise bu;ki kirpiklerim sarıdır.

Son düzenleme:
klorane manolyalı saç maskesi berbat, çok matlaştırıyor ve cansızlaştırıyor

Yves Saint Laurent Faux Cils, meşhur (ya da kötü şöhretli) rimel. Bana hediye geldi son derece pahalı ve fiyat performansı düşük bir ürün. Hayır uzatmıyor mu, uzatıyor ama piyasadaki diğer uzatan rimellerden daha fazla değil. Kokusu ve renk seçenekleri de hoş ama aldanmayın. Diğer sitelerde kuruması ve fırçanın bozulmasınan bahsetmişler bende ikisinden de öte birşey oldu. Ben bu rimeli en fazla 5-6 defa kullanmıştım ki 6-8 ay kadar sonra açtığımda bir de baktım ki rimelin fırçasındaki hemen hemen tüm tüyler erimiş. 3-4 tane kıl kalmıştı fırçada abartmıyorum. Düşünsenize sentetik fırça kılına bunu yapan bir rimel sizin kirpiğinize ne yapmaz? Neyse ki fazla kullanmadım, ama onca parayı vermiş olsam gerçekten üzülürdüm.

down under naturals serum kesinlikle tavsiye etmiyorum hiç bir işe yaramıyor boşa aldım.

kirpik kıvırıcı kullanıyor musunuz
bu rimel bende de var. genel olarak iyi ama hiç bu kadar güzel bir görüntü elde edemedim şimdiye kadar
maşallah

Krolayn sahne de ki ışıklara göre uygulanan makyajdır markada ona göre çıkarıyor zaten
günlük kullanım için mac daha cazip bana göre

Avonun extra rimeli güzel kaldırıyo kirpikleri ama pul pul döktürüyor.

Son düzenleme:

mac de dedıgınız gıbı cok ıyı ama ben krolayndan cok memunum sahne ısıklarında daha cok parlamasın dıye ozellıkle bu markayı kullanma dıye bırsey yok macde kullanabılıyorlar setlerde.rılmel olarak loreal mega volume collagane tavsıyemdır.

beklediğimin çok çok altında bi ürün oldu.malesef aldığıma pişman oldum.

deborah 24ore rimel kirpikleri resmen tek bi kirpik haline getiriyor ayırma diye bişey yok!

flormar göz altı conceiları berbattı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…