Makyaj Ürünleri (Resimli) Tavsiye 'Etmediğimiz' Ürünler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Kesinlikle..ayrıca avonun diğer ürünleri de cok kötü.. Krem ve fondoteni cildimi mahvetti..uzak durun kızlar..ayrica arkadaslarin da dedigi gibi ruju hemen cikiyo, rimeli topaklaniyo..belki parfümleri fena değildir

golden rose siyah göz kalemi hiiç dayanmıyor hemen akıp gidiyor aman allahm iğrenç oluyor öğğğ

oriflame in pastel ruju oda kalıcı diyolar hiç 0 hemen geçip gidiyor

Son düzenleme:
avon göz makyajı temizleyicisi ------- acayip göz yakıyor
avon rimelleri ve cilt ürünleri
artık avondan sadece ruj ve bazı parfümlerini alıyorum

olay mavi tonik -----hiç bir işe yaramıyor
maybelline sarı tombul rimel----- bende hiç bir işe yaramadı. benim kirpiklerim kısa
syoss şampuan------ çok feci saç döküyor
gliss boyalı saçlar için şampuan----- beğenmedim
oriflame yeşil saç kremi-----beğenmedim
diadermine köpüren jel temizleyicisi----- cildimi kuruttu

aklıma bu kadar geldi

çok güzel paylaşımlar olmuş burada..konu tekrar gündemdeyken bende birkaç şey paylaşmak istedim ...

hayatımdaki 3 makyaj pişmanlığımdır.çünkü oriflime ruju parlatıcı olarak bile kullanmadım...oriflime rimel tam bi fiyasko kaldıki kirpiklerim uzundur.. son avon top allık malum artık bunda herkes hem fikir sanırım...

flormar
oriflame
golden rose
ve s. dandik ürünler.

kuruyunca çookk dökülüyor, iğrenç birdaha asla pembesini almayacağımm

niveanın deodorantı bende alerji yapıyor. kaşıntının neden kaynaklandığını anlayana kadar koltuk altlarımı kaşımaktan yara yapmıştım

Avonun her ürünü acayip kalitesiz..İstedikleri paranın yarısına bile degmez ürünleri..

Avonun fondotenlerı berbat...şu yenı cıkan extra lasıng galiba sivilce cıkarıyor tavsıye etmiyorum

deborah age reset kapatıcı hiç memnun kalmadım malesef.
birincisi kapatıcılığı kötü
sonra cildim resmen kustu bunu ki kuru cildim var normalde ne sürsen cop diye emer.
bir de o kadar az kullanmış olamama rağmen hemencecik bitti,üzüldüm diyemem ama verdiğim paraya yazık oldu..

bir iki yerde daha söyledim şuraya bakmanızı tavsiye ederim,güzel yorumlar var,hoşuma gitti

xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…